Gönderen Konu: Var olan saçları yok saymak  (Okunma sayısı 805 defa)

babacan

• Full Member
Ynt: Var olan saçları yok saymak
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2021, 16:41:59 »
sık ekim yapıcaz anlamında söylemiştir ama siz gene detaylı ne anlama geldiğini öğrenin
merkeze sormanız daha açıklayıcı bilgi edinmeniz demek

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2021, 16:48:23 »
Onuda merkeze gittiğim zaman sorarım dediğiniz gibi daha açıklayıcı olur burda Ekim yapan çok arkadaşa o kelimeyi kullandıklarını duydum o yüzden öğrenmek istedim
  • Ekim Tarihi: 30122020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2021, 18:28:19 »
Yani kanal açarken dikkat etmiycekler var olan köklere zarar gelirmi gelmezmi diye.Fakat bunu yaparken şunu düşünmüyorlarmı bu kökler belkide uzun süre gidicek diye.Bu bence kolaya kaçmak.Becereksizliklerini örtbas ediyorlar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2021, 18:32:31 »
İnan’ın bilmiyorum ama umarım zarar gelmez çok fazla çünkü ön tarafımdaki doğal sacım kapatıcılık konusunda çok iyiydi sırf kapatıcılık sayesinde Ekim’e bile ihtiyacım yoktu şimdilik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2021, 18:34:57 »
Yani kanal açarken dikkat etmiycekler var olan köklere zarar gelirmi gelmezmi diye.Fakat bunu yaparken şunu düşünmüyorlarmı bu kökler belkide uzun süre gidicek diye.Bu bence kolaya kaçmak.Becereksizliklerini örtbas ediyorlar.

arkadaşın açık alanı tam göstermemiş var olan saçlara kimse zarar vermek için ekim yapmaz lafın gelişi bir kelime daha sık ekim için
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2021, 19:40:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2021, 18:46:34 »
Zaten ekimi yapan Cüneyt hoca o söyledi oda gerçekten çok profesyoneldi hintel abi Kalem tekniği yapcaktım dokularım sert çıktı Serkan hoca Cüneyt hocayla Ortak karar verip ön bölgeye safir uçla işlem yaptılar eski resim pek yok hintel abi açıklık konusunda bu var bide resim olarak
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

Sea

• Full Member
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2021, 19:17:02 »
Var olan saçları yok sayacağız cümlenizi, aralara girip ince dokunuşlar yapacağız şeklinde anlamak istiyorum hocam. yanlış mi anlıyorum ?diye bir sorun bakalim aygın beye😀

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2021, 19:28:57 »
 serkan genelde zayıf saçlar ekimde ölceği için zayıfların olduğu yeri yok sayıp eker kuvvetlendir gel demez ama senin zayıf gozukmuyor.araca diom çok sayıda ekmek içinmi var olanı yok sayıcaz dedi.oyle bir sey yok.o saçla zayf hemen dokulcek saçlar değil yada aralara girme konusunda basarısızmı.ekimden once ara sor varolanlar yok sayılcaksa ekimi iptal ettir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2021, 19:40:29 »
Var olan saçları yok sayacağız cümlenizi, aralara girip ince dokunuşlar yapacağız şeklinde anlamak istiyorum hocam. yanlış mi anlıyorum ?diye bir sorun bakalim aygın beye😀

doğru anlamışsın ama gene sor öğren işemi yapacak olanlara
Global Moderator

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2021, 20:03:49 »
Ben Ekim’i yaptım abi  o var olan saçlarım biraz kırılmıştı sadece bana bi 5 yıl daha giderdi evet önler ve ortaların ben yoğun olmasını istedim ben acaba hatamı yaptım acele ettim Ekim için ben şunu düşündüm Ekim yapılan saçla benim doğal saçım Yanyana geldimi süper olur die düşündüm gidince kabuk dökümüne hocaya sorucam
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2021, 20:15:58 »
Bilmiyorum valla ama umarım o saçlara zarar verilmemiştir az çok saç vardı gerçekten zoruma gider Ekim işinide biraz aceleye getirdim sanki
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

.Furkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2021, 20:17:07 »
Beyler saçlı alana dhi veya fue ile ekim yapıldığında sağlam saçlar ne olur?
Yani sağlam bir saç kökünün tam üstüne falan gelirse ekilecek yeni saç, nasıl büyüyecek aynı anda o 2 saç kökü?

Yada genetik dökülmeye maruz kalmış saç köklerinin üstlerine sıklaştırma yapmak yerine o saç köklerini alıp orayı temizleyip yerline yenilerini ekmek doğru olur mu? Tabi kök alınan yer tahriş olunca oraya ekilecek yeni kök zarar görür mü tahriş bölgeden dolayı?

Musto.13

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2021, 20:26:40 »
Evet zayıf saça güçlendir gel deseydi bana derdi herhalde Ekim’i yaptım inşallah var olan saçıma zarar verilmemiştir 2 3 kerede özellikle ekiptekilere belirtmiştim sedasyondan sonra Tek hatırladığım bana denilen var olan saçı yok say gibi saycaz
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 29

Facebook Twitter Instagram