Gönderen Konu: Xpecia ve Prozinc losyon ile olan saçları güçlendirip koruyabilir miyim  (Okunma sayısı 898 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Yada xpecia tek işe yarar mı ?
Bu losyonun özellikleri vs nedir ? Minoksil gibi değil sanırım daha dogalmis .
Birde bir kutu ne kadar yetiyor ?
Araştırmalarima göre dht baskilayip bir yandan da desteklemek lazım

kelimsi05

• Sr. Member
Hocam xpecia kullanıyorum 3. Kutudayım az çok faydasını gördüm 1 haftayı aşkındır 2 günde bir evocapil kullanıyorum ama evocapile başladıktan sonra şu son 1-2 gündür dökülmemi artırdı
  • Yaşınız 26

HEKTOR

• Hero Member
Hocam xpecia kullanıyorum 3. Kutudayım az çok faydasını gördüm 1 haftayı aşkındır 2 günde bir evocapil kullanıyorum ama evocapile başladıktan sonra şu son 1-2 gündür dökülmemi artırdı

Abi bence kullanan birisine sorarsanız daha net bilgi elde edebilirsiniz . Ben bu takviye konusunda pek iyi değilim net bişey diyemem çünkü kullanmadım . Size de yanlış konuşmak istemem . Ama sitede biraz dolasirsaniz  kafanızda kalan sorulara cevap bulacağınızı düşünüyorum çünkü site çok faydalı bir yer .
Bende 2 haftadır xpecia kullanıyorum .
Size bir şey sormak istiyorum xpecianin yan etkisini gördünüz mü ?
Alıp içeriğine baktım .
Biotin çinko vitamin ek olarak sadece palmetto var keza o da cinsellik gücü artırmak için kullanilar saglam bi ek tedavi olarak goruluyormus .
Diğer kuvvetli ilaçlar kadar etkili olacağını düşünüyorum ama en azından içim rahat eder diye xpecia aldım . 
Yan etkie konusunfa ise plasebo etkisi olduğunu düşünüyorum.  Şahsi görüşüm ....

kelimsi05

• Sr. Member
Şöyle bir durum oluyor açıklayayım ilk bir ay biraz menide sıvılaşma yaptı biraz da cinsel istek azalması var bu kadar öyle erkekliğim gitti öyle oldu böyle oldu gibi bir şey değil alet çalışıyor yani sorun yok memelerde de büyüme vs olmadı. Al kullan yan etkileri okudukça yan etki görürsün bende olan bunlar başka da bir sıkıntısını görmedim. Ben ilk 6 ay günde 2 sonrasjnda ömür boyu günde 1 kullanmayı düşünüyorum.
  • Yaşınız 26

HEKTOR

• Hero Member
Şöyle bir durum oluyor açıklayayım ilk bir ay biraz menide sıvılaşma yaptı biraz da cinsel istek azalması var bu kadar öyle erkekliğim gitti öyle oldu böyle oldu gibi bir şey değil alet çalışıyor yani sorun yok memelerde de büyüme vs olmadı. Al kullan yan etkileri okudukça yan etki görürsün bende olan bunlar başka da bir sıkıntısını görmedim. Ben ilk 6 ay günde 2 sonrasjnda ömür boyu günde 1 kullanmayı düşünüyorum.

Söyle de düşünebilirsin.
Mast süresini uzun tuttuğun zaman yada sevişmeyi . Boşalırken çok fışkırıyor . Yani sulu çıkıyor . Ben yıllardır uzun süreli yaparım . Bu şekilde bir metrenin üzerini de gördüm . Yani uzun tutunca biraz sulu gelir . Birde uzun sürdüğü zaman sonra ağrı da oluyor.
İçindeki tüm vitaminleri hem Türkçe , hemde yabancı bir çok sitede baktım hiç birinde öyle yan etki yazmıyor . çok ilginç .
Bende biraz piskolojik .  Ben araştırmami yaptım  öyle kullanmaya karar verdim .
Sitede mesela yan etki okumuyorum çoğu piskolojik .

fgurel111

• Yeni üye
  • *
Söyle de düşünebilirsin.
Mast süresini uzun tuttuğun zaman yada sevişmeyi . Boşalırken çok fışkırıyor . Yani sulu çıkıyor . Ben yıllardır uzun süreli yaparım . Bu şekilde bir metrenin üzerini de gördüm . Yani uzun tutunca biraz sulu gelir . Birde uzun sürdüğü zaman sonra ağrı da oluyor.
İçindeki tüm vitaminleri hem Türkçe , hemde yabancı bir çok sitede baktım hiç birinde öyle yan etki yazmıyor . çok ilginç .
Bende biraz piskolojik .  Ben araştırmami yaptım  öyle kullanmaya karar verdim .
Sitede mesela yan etki okumuyorum çoğu piskolojik .
Psikolojik olarak da yan etkiler yaşayanlar olabilir fakat xpecia kesinlikle yan etki yapiyor. 6 ay AGA-E kullandım benzer içeriğe rağmen bu yan etkilerin hiçbirini yaşamadım. Meni de sıvılaşma ve ereksiyon konusunda baya yan etki yapıyor. Bazı arkadaşlar içeriğindeki soyadan kaynaklanabileceğini söylüyolar.

Facebook Twitter Instagram