Gönderen Konu: Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg.  (Okunma sayısı 2864 defa)

Bruce Wayne

• Sr. Member
Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg.
« : 10 Ocak 2021, 17:03:51 »
Arkadaşlar ben yaklaşık 3-4 ay bu balık yağını kullandım ve gayet memnundum, sonra 2 hafta kadar ara verdim kendi kafamda fakat bu sürede saçlarımda kaşıntı ve kızarıklıklar çıktı ben de düşündüm acaba omega 3 takviyesi mi iyi geliyordu da kullanırken pek olmuyordu bu kaşıntılar. Ondan sonra yeniden sipariş verdim ve 4-5 gündür kullanıyorum yeniden. Dün içerken 1 kapsül yere düştü ben de tekrar kullanmak istemedim, merak edip kestim ve içini açtım. Kokusu normal yağ gibiydi ve balık kokmuyordu hiçbir şekilde. Kıllandım böyle olunca acaba evinde bu takviyeden olup da 1 tanesini deneme amaçlı kesip test edebilir mi? Hepsi böyle mi yoksa benimki sahte filan mı. İnternetten alışveriş yapmaya korkar oldum artık ya. :-[

Xeth

• Hero Member
Ynt: Ocean Plus Balık Yağı 1200 mg.
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2021, 17:28:53 »
Arkadaşlar ben yaklaşık 3-4 ay bu balık yağını kullandım ve gayet memnundum, sonra 2 hafta kadar ara verdim kendi kafamda fakat bu sürede saçlarımda kaşıntı ve kızarıklıklar çıktı ben de düşündüm acaba omega 3 takviyesi mi iyi geliyordu da kullanırken pek olmuyordu bu kaşıntılar. Ondan sonra yeniden sipariş verdim ve 4-5 gündür kullanıyorum yeniden. Dün içerken 1 kapsül yere düştü ben de tekrar kullanmak istemedim, merak edip kestim ve içini açtım. Kokusu normal yağ gibiydi ve balık kokmuyordu hiçbir şekilde. Kıllandım böyle olunca acaba evinde bu takviyeden olup da 1 tanesini deneme amaçlı kesip test edebilir mi? Hepsi böyle mi yoksa benimki sahte filan mı. İnternetten alışveriş yapmaya korkar oldum artık ya. :-[

Kaşıntı kızarıklık konusunda omega 3 anti-inflamatuvar olduğu için kullandığın dönemlerde iyi geliyordur. Bıraktığında inflamasyon olmuş muhtemelen.

Koku probleminin sorun yaratacağını sanmıyorum ben kabak çekirdeği kapsülü kullanıyorum, yağı kokladığımda çekirdek kokmuyor.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2021, 17:59:30 »
Evet omega3 bende de kaşıntı ve yağlanmayı bitirdi 2 hafta ara versem yine kaşıntılar ve yağlanmalar başlıyor. Kesip bende açmıştım içini balık kokusu vardı bayağı voonka yı da kesip baktım oda balık kokuyodu şimdi krilom kullanıyorum onuda denedim oda kokuyo

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2021, 18:13:22 »
Evet omega3 bende de kaşıntı ve yağlanmayı bitirdi 2 hafta ara versem yine kaşıntılar ve yağlanmalar başlıyor. Kesip bende açmıştım içini balık kokusu vardı bayağı voonka yı da kesip baktım oda balık kokuyodu şimdi krilom kullanıyorum onuda denedim oda kokuyo
Az önce abimde olan omega3 ile kendimdeki omega3'ü karşılaştırdım. İkisi de 1200 mg ocean plus, abimdeki kapsül hem daha yumuşak hem rengi daha altınımsı hem de biraz daha küçük, anlamadım ben bu işi.
İnşallah balık yağı diye ayçiçek yağı içmiyoruzdur.

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2021, 18:14:39 »
Farkı böyle göstereyim. Alttaki abimde olan üstteki benim aldığım.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2021, 18:20:38 »
Farkı böyle göstereyim. Alttaki abimde olan üstteki benim aldığım.
yok yok ikiside aynısı birine fazla ısık dusuyor ikiside aynı omega 3 iyidir iyi
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2021, 18:24:14 »
Bilemiyorum hocam bendeki ocean da yumuşaktı bastırınca patlıyacak gibi. Ben n11 den alıyodum pharmastore diye bi mağazadan sorun yaşamadım. İntten ürün alırken mağazanın sattığı ürün sayısı,yorumlar değerlendirmeler önemli onlara dikkat etmek lazım

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2021, 19:16:42 »
Bilemiyorum hocam bendeki ocean da yumuşaktı bastırınca patlıyacak gibi. Ben n11 den alıyodum pharmastore diye bi mağazadan sorun yaşamadım. İntten ürün alırken mağazanın sattığı ürün sayısı,yorumlar değerlendirmeler önemli onlara dikkat etmek lazım
Hocam benim aldığımda 4000 değerlendirme var 5 yıldız, mağaza puanı 10 filan hatta.
https://www.trendyol.com/ocean/plus-omega-3-1200-mg-50-kapsul-p-3060502?boutiqueId=534486&merchantId=106336
Linki de bu, bundan sonra eczaneden almaya özen göstereceğim.
Ayrıca venatura marka omega 3 buldum, o da yine ifos onaylı ve besin değerleri açısından ocean plus'ın iki katı daha iyi. Fiyatı biraz daha pahalı ama belki ona geçebilirim.
https://www.vitaminler.com/urun/venatura-omega-3-1600-balik-yagi-30-kapsul-14807

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2021, 19:46:28 »
Venaturayı bende düşünüyorum ama önce astaksantin deniyecm bakalım antioksidan işe yarayacakmı. Olmadı yüksek epa dha deneriz. En azından şuanlık yan etkileri yok omega3 lerin. Kaşıntıyı yağlanmayı bitiriyor saç tedavilerinde kaşıntıyı keserek olumlu sonuçlara ulaşabileceğimiz iddia edilir hep ve gerçekten verteksten öne doğru açılma vardı bende şuan orası kapanıyor yavaşta olsa. Dermastamp omega ketoral + masaj devam :d

.Furkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2021, 20:24:39 »
Ben eskiden ocean kullanmıştım

En son Newlife aldım

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2021, 20:37:53 »
Arkadaslar cok pahalı vitamin almayın markası herkes tarafından tercih edilen orta derecede olabillir  vitamin mineral fiyat degerleri ucuk olmasın siz minox fin du gibi ilaclara zaten cok paranız gidiyor vitamin mineral gibi ilaclar orta dereceli bir ilac olsada isinizi gorur nede olsa devamlı kullanacaksınız  cebinize  paranıza deger verin  fazlası zaten dısarı atılıyor  gunluk almanız gereken  degerlerine bakın  oyle alın  ileride  belki prp mezoterapi ekim gibi farklı seylerede harcıyacagız belki cebimizin tassarrufuna dikkat edelim orta derece olsun misal rogeine alacagınıza alopect t alabilirsiniz   300 liralık omega 3 yerine 50 liralık omega 3 alabilirsiniz hepsi aynı etken madde ben sizi dusunuyorum tasarruf .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2021, 07:14:50 »

Senin deneyimine göre seboreik dermatite iyi gelebilir. Denemeyi tavsiye eder misin?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2021, 12:47:17 »
Arkadaslar cok pahalı vitamin almayın markası herkes tarafından tercih edilen orta derecede olabillir  vitamin mineral fiyat degerleri ucuk olmasın siz minox fin du gibi ilaclara zaten cok paranız gidiyor vitamin mineral gibi ilaclar orta dereceli bir ilac olsada isinizi gorur nede olsa devamlı kullanacaksınız  cebinize  paranıza deger verin  fazlası zaten dısarı atılıyor  gunluk almanız gereken  degerlerine bakın  oyle alın  ileride  belki prp mezoterapi ekim gibi farklı seylerede harcıyacagız belki cebimizin tassarrufuna dikkat edelim orta derece olsun misal rogeine alacagınıza alopect t alabilirsiniz   300 liralık omega 3 yerine 50 liralık omega 3 alabilirsiniz hepsi aynı etken madde ben sizi dusunuyorum tasarruf .
Teşekkür ederim hocam. Ben de zaten alacağım vitamin hakkında internette mutlaka araştırma yaparım. Fiyat/performans olarak en iyi ürün hangisi ise onu kullanırım hep. Omega 3 olarak hem kaliteli hem de fiyatı uygun ocean plus 1200 mg. var, bir de venatura 1600 mg.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2021, 16:09:00 »
Senin deneyimine göre seboreik dermatite iyi gelebilir. Denemeyi tavsiye eder misin?
Bilemiyorum hocam seboreik dermatit inflamasyon kaynaklı ise işe yarayabilir. Omega3 ün bana şöyle Bi faydası da oldu benim cildim yağlıdır normalde yüzüm flan sivilcelenmeler olur sırtımda vs onlarda artık yok. Bıraktığımda yeniden başlıyor.
Şöyle bi video gördüm sd ile ilgili deneyen oldumu? Yalnız karbonatta zararlı olabilir araştırmak lazım

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2021, 16:31:43 »
Arkadaslar ise yarıyor olabilir neden bende cok duymustum karbonatlı suyun faydalarını sodyum di karbonatta bulursanız daha iyi olur. Devamlı hergun alınımı mide bagırsak gibi sorunlar yaratabilir ama haftada  2 3 kez icilebilir bunuda not geciyorum bende deniyecegim
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram