Gönderen Konu: ASMED- Dr. Koray ERDOĞAN/ 2636 greft / ( 12 Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 76776 defa)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar;

12 Mayısta Asmed de ekimimi gerceklestirdim. Yaklaşık beş yıldır dökulmem dewam ediyordu bu süreç içersinde bazı merkezlerden ne mezoterapiler ne prp paketleri  satın alıp yaptirdiysam da bi çözüm bulamadım sadece geçici olarak saçlarda bir canlılık ve kalinlasma  dışında yani anliycaniz burdaki çoğu kisinin de malumu üzerine para tuzagindan başka bisi degildi tabi ben bunu bu forumla tanıştığımda tam olarak anlayabildim.
Prp ve mezoterapiyi esteworld de yaptiriyordum yıllık paket halinde O esnada bu haberlerde falanda reklamı cok yapılmıştı saç aşısı die onuda yaptırdım esteworld altunizade subesinde hemde bi sene arayla iki kere yaptırdım geçici olarak bi fayda gördüm yine ama benim için tatmin edici bir sonuç olmadi.
Bu forum sayesinde Asmed i tanıma fırsatım oldu ve sadece bu ülkede değil dünya çapında bir merkez oldugunu ön görüşmeye gittiğimde anladim gerek ekim sonuçlarını  gördüğümde gerekse burda yazılanlar bunu teyit eder nitelikteydi. Tabi burda Hintel e ayrı bir parantez açmak istiyorum bana bu süreçte çok desteği oldu hala da olmakta kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum açık konuşayım o olmasaydı heralde ne Asmed i tanırdım ne de ekim yaptırmak için kendimde o cesareti bulurdum. Sacsizkelin de desteği oldu onunda hakkını yemiyim smdi :d
Asmed gerçekten dünya çapında bir merkez çalışanlar o kadar güler yüzlü ve profesyonel ki orda onlara ayak uydurmakta zorlaniyosunuz bu kadar eğlenceli ve bir okadar  da iş disiplininin olduğu bir yer ben daha önce görmedim koray hoca bunu gerçekten başarmış  buradan seda hanıma Sema hanıma seren hanıma melis hanıma dilek hanima ve ismini yazamadigim bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum.
Bilgisayar olmadığı için flastan  fotolari alamadım haftaya pazartesi gittiğimde merkezde çekilen fotolari ve ekim öncesi fotolari aticam smdilik konu aciyim diye bunları attim burdan @puntaya @atlanticus a ve @sacektirenadam a selam olsun 
 :D

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED- Dr. Koray ERDOĞAN/ 2636 greft / 12 Mayıs
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2017, 14:01:02 »
Ilk yorum benden :) hayirli olsun akf :) on cizgin harika olmus cok gur bir ekim olmus. Kabuklar gidince sende diceksin bu nasil bi síklík :) hosgeldin artik komsuyuz forumda :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2017, 14:10:21 »
Sagolasin kel alın bolgem şiş olduğu için ön çizgi tam net degil

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2017, 14:12:24 »
Cok sík ekim olmus akf sacli bolgelere bile sacin yokmus gibi girmis koray hoca. Sac kalinligin kac mikrondu ?

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2017, 14:20:08 »
Cok sík ekim olmus akf sacli bolgelere bile sacin yokmus gibi girmis koray hoca. Sac kalinligin kac mikrondu ?
60 micron

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2017, 14:34:25 »
Hayırlı olsun akf güzel yazın için tesekur ederım benı mutlu ettın inşallah saçların cok güzel olucak  zor bır ekım olmus  saçlı alanada gırilmis  söylemıstır sana hoca  zaten tek bır saç telıne bile zarar vermedim   diye :) bakalım kabuklar dokulunce nasıl  bır goruntu olusucak..  senınle punta deden ilgilenecek:s
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2017, 14:36:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2017, 14:50:48 »
Hayırlı olsun akf güzel yazın için tesekur ederım benı mutlu ettın inşallah saçların cok güzel olucak  zor bır ekım olmus  saçlı alanada gırilmis  söylemıstır sana hoca  zaten tek bır saç telıne bile zarar vermedim   diye :) bakalım kabuklar dokulunce nasıl  bır goruntu olusucak..  senınle punta deden ilgilenecek:s
Ahahaah dedemi bulun bana ;D Ewet koray hoca kanalları açtıktan sonra çok güzel oldu hiçbir saçına zarar vermedim dedi ekim sonrasi da için rahat olsun çok güzel olucak dedi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2017, 15:19:38 »
Ahahaah dedemi bulun bana ;D Ewet koray hoca kanalları açtıktan sonra çok güzel oldu hiçbir saçına zarar vermedim dedi ekim sonrasi da için rahat olsun çok güzel olucak dedi
O degilde akf estaword guzel ameliyat etmis seni :) guzel koparmislar sac asisi prp falan :)) 5 ver prp 10 ver mezoterapi bunlar ise yaramadi sende bi 15 daha ver sac asisi :) cok profesyonel ameliyatci olmuslar :))
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2017, 15:22:19 Gönderen: Sacsizkel »

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2017, 17:05:12 »
O degilde akf estaword guzel ameliyat etmis seni :) guzel koparmislar sac asisi prp falan :)) 5 ver prp 10 ver mezoterapi bunlar ise yaramadi sende bi 15 daha ver sac asisi :) cok profesyonel ameliyatci olmuslar :))
hiç sorma kel videolarda izleyip izleyip ne güzel işe yaricak diye giderdim bu forum a ulasmasam belki hala prp seansına gidiodum  ;D

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2017, 18:48:20 »
Hayırlı olsun akf inşallah istediğin bi sonuç alırsın ekim öncesi bi fotoğraf koyarsan daha net olacak

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2017, 19:48:37 »
torunum benim 😊 Hayırlısı olsun kurtuldun sende açıklık azmış mutlaka güzel olacak saçsızkele benziyor  senin ekim

ramiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2017, 20:18:12 »
Hayırlı olsun akf ön çizgin ve ekimin çok harika görünüyor. Hoca hangi ilaç,krem ve şampuan'ı  tavsiye etti.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2017, 21:06:41 »
Hayırlı olsun ekimden önce uzun saçlı halinizi de atabilir misiniz

atlanticus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2017, 22:30:32 »
Akf çok güzel duruyor, Koray Hoca ve ekibi gene iyi bir iş çıkarmış...Geçmiş olsun :)
Bekleme odasına hoşgeldin :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2017, 22:34:20 »
Hayırlı olsun akf inşallah istediğin bi sonuç alırsın ekim öncesi bi fotoğraf koyarsan daha net olacak
teşekkür ederim dostum haftaya pazartesi kabuk dökümü olduğunda merkezden aldigim profesyonel fotolarla paylasim yapicam öncesi ve sonrası olarak benim elimdeki footolar yanıltıcı olabilir

Facebook Twitter Instagram