Gönderen Konu: Proscarı nereden buluruz  (Okunma sayısı 888 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Proscarı nereden buluruz
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2021, 19:17:37 »
 böyle ara sıra bulunmuyor ama 10 tane gezen elbet birinde buluyor.gez bol bol
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2021, 19:21:07 »
Her yerde bulabilirsin bazı eczanelerde olmayabilir ama bulursun korkma onemli soru bu ilaclara baslıyorsan  ya  sacını kafanda tutmak istedigin kadar  kullanacaksın yada kullanmayacaksın sana soyliyeyim bırakırsan sacın cok kotu etkilenir devamlı kullanacaksın bu isler boyle ama sac icin iyi bir ilactır bunu sana soyliyeyim
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2021, 19:53:08 »
Her yerde bulabilirsin bazı eczanelerde olmayabilir ama bulursun korkma onemli soru bu ilaclara baslıyorsan  ya  sacını kafanda tutmak istedigin kadar  kullanacaksın yada kullanmayacaksın sana soyliyeyim bırakırsan sacın cok kotu etkilenir devamlı kullanacaksın bu isler boyle ama sac icin iyi bir ilactır bunu sana soyliyeyim
sene sonu ekim yaptırmayı düşünüyorum ön çizgiye ve şakaklara . 23 yaşındayım amacım evlenmeye 6 ay veya 1 sene öncesine kadar korumak evlendikten sonra tepe ve ortalar acilirsa bir daha ekime girerim en kötü 30 lu yaşlarda planım bu şekilde bakalım

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2021, 19:57:32 »
böyle ara sıra bulunmuyor ama 10 tane gezen elbet birinde buluyor.gez bol bol
büyükşehir de oturuyorum bugün baya gezdim bulamadım arastiracaz bakalım daha fazla

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2021, 19:59:41 »
 yılbasına yakın zam muahbbetine stoklıuyorlar yeni yıl zammı daha gelmedimi zulalıyorlar.oluyor ara sıra arastırınca bulunuyor.banada depolarda yok falan dediler gittim daha çok satısı dusuk kıyı kenar sote eczanelerde bulmuştum. 4 5 tanesinde yoksa 10 15 tanesine bak.ücra köşelerde daha çok çıkıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2021, 20:29:25 »
avrupada bazı ülkelerdede artık finasterid satılmıyormuş stokmu yapsak ne yapsak belki karaborsada satarız  ;D

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2021, 23:14:26 »
Arkadaşlar açıkçası ben proscarı yan etki görmezsem 3-4 yıl kullanmayı düşünüyordum , oldu da bulamadım tepe bölgesindeki saçları nasıl korurum ? xpecia korur mu mesela 3-4 sene kullanılır mı xpecia , agresif bir tedavilik durumda değil tepe sadece olanı korusam yeter 3-4 yıl ne önerirsiniz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2021, 23:31:28 »
 yıllardır kullanırım ara ara boyle bulunmama durumu oluyor ama ille bulunuyor dermoller falanda uygula

Facebook Twitter Instagram