Gönderen Konu: Proscar bulunuyor  (Okunma sayısı 1227 defa)

emekli kel

• Hero Member
Proscar bulunuyor
« : 12 Ocak 2021, 15:34:14 »
 Dünki konuyu bulamadım yeni açtım proscar piyasada yok demişti bir arkadas şimdi bir eczaney sordum var dedi

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Proscar bulunuyor
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 15:36:20 »
şehirden şehire / ilçeden ilçeye farklılık gösterebilir.
ben de bi ara xpecia bulamadım mesela yaşadıgım bölgede. sonrasında zam geldi, zam geldi ya heryerde var :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 15:54:35 »
 yılbasına yakın yapıyolar bu muahbbetleri ondan kıyıda kenarda 2 3 kutu ille zulalamak gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2021, 15:56:54 »
Ankara'da yaşıyorum Kızılay Merkez'e yakın, ben de bulamamıştım
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2021, 16:16:22 »
Dünki konuyu bulamadım yeni açtım proscar piyasada yok demişti bir arkadas şimdi bir eczaney sordum var dedi
ben açmıştım konu bulamadim diye abi , dün yaklaşık 10 eczaneye sordum yok dediler , depoya sordular depoda da yokmuş . Tüketim tarihi kaç sene oluyor proscarın bulunca 3-4 tane alicamda 😀

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2021, 16:20:43 »
 bişi olmaz tuketim tarihinden.banada zamanında depoya sorduk yok hiçbir yerde falan dediler aradım aradım buldum.skt 2025 ise 2021 yazılır ona takılma.ben netten losyonları yıllarca sktsi gecmiş kullandım yarı fiyatına hiçbir sorun olmadı 3 4 proscardan hiçbişi olmaz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2021, 20:00:20 »
Sktsi geçmiş ilaç kullanmak zararlı değil midir ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2021, 20:07:38 »
 skt gecmio aslında 2030da gecicekse 2025 yazıyorlar bugune kadar sorun olmadı

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2021, 00:05:38 »
Bende de finasterid stoğu yok, bulursam alayım bende. Sonra saw palmetto ya da dutasteride kalmayalım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2021, 22:29:22 »
Bugün 4 eczaneye sordum yine yok çektiler internet uzerinden sipariş edebileceğimiz bir yer var mı bu proscarı ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2021, 08:48:13 »
 firmayı ara boyle boyle kimi buluyormuş ben bulamıom de bakarlar netten sana en yakın hangi eczanede varsa solerler.ben proscarı bulamadığımda genelde izbe yerde kalmış satısı az eczanelere gidiyordum kohne yerlerdeki eczanelerde buluyordum

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2021, 13:35:49 »
Arkadaşlar konu kirliliği olmasın diye bu konu üzerinden devam ettim .  bugün proscar buldum sonunda 1 kutu kalmış o da eczanede , 3 kutu daha getirtecekler sagolsunlar , bugün akşam başlayacağım proscara , proscarı nasıl kullanmalıyız ? , kırık parçaları nasıl muhafaza etmem lazim , birde o da sıcaklığında bozulur mu kırık parçaları yoksa dolapta mı saklamak gerekir ? Kısaca proscarı nasıl kullanıp muhafaza etmek gerektiğini anlatabilir misiniz ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2021, 21:16:37 »
 internete proscar finasterid yaz nasıl boluneceğinin videosu var youtubede.parcaları kapalı bir kapta sakla gerisi sorun yok.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Ocak 2021, 21:37:11 »
internete proscar finasterid yaz nasıl boluneceğinin videosu var youtubede.parcaları kapalı bir kapta sakla gerisi sorun yok.
1/5 böldüm baya eşit şekilde 5. parçasını aticam 4 gün kullancam kırık parçaları en fazla , teşekkürler sizde olmasanız kullanipta bilgi verecek olan yok 🙏

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Ocak 2021, 22:10:15 »
Dün gece getirttim depodan novetciye. 1 kutu baya gider yine

Facebook Twitter Instagram