Gönderen Konu: 20 Yaşındayım saç ektirmek istiyorum  (Okunma sayısı 540 defa)

hotfaruk

• Yeni üye
  • *
20 Yaşındayım saç ektirmek istiyorum
« : 12 Ocak 2021, 23:06:24 »
Ya protez ya ekim yaptıracağım kararsız kaldım 30 yaşını felan beklemek istemiyorum sizce ne yapmalıyım?
Sorduğum firmalar 4000-5000 greft sık şekilde ekeriz diyorlar saphir fue yöntemiyle
dediğim gibi 20 yaşındayım babamın vertex ve ön şakaklar saç yok üstte var şuan dökülme durdu gibime geliyor görüşlerinizi bekliyorum.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: 20 Yaşındayım saç ektirmek istiyorum
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 23:10:32 »
Çok fazla aralarda incelmiş saçların var eğer istersen finasterid araştır ve ekimden önce mümkünse 12 ay kullan . Aralara girilirse kendi saçlarını kaybedersin yoksa. Dökülme de devam edecek ekilenler kalınca kötü bir görüntü oluşabilir.

mahlas

• Sr. Member
Ynt: 20 Yaşındayım saç ektirmek istiyorum
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 23:31:21 »
20 yaşında dökülmeniz durmaz. Dürüst olmak gerekirse siz dökülme sürecinizin henüz başındasınız.

Size bu yaşta ve bu saç durumunuzda ekim yapmayı kabul eden merkezlerin tamamı sadece kendi kazancıyla ilgileniyor demektir. Yaptıracağınız ekim en iyi ihtimalle 3-4 sene mutlu eder, sonrasında bugünleri mumla ararsınız.

Finasterid önerilmiş ancak yaşınız gereği hormonal gelişiminizi yeni yeni tamamlama evresine geçmişken ben kullanmanızı önermem.

Facebook Twitter Instagram