Gönderen Konu: 28 Yaşındayım. Saç ektirmek istiyorum.  (Okunma sayısı 482 defa)

Maotun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
28 Yaşındayım. Saç ektirmek istiyorum.
« : 05 Kasım 2022, 18:24:08 »
Merhabalar arkadaşlar. Hemen hemen 6 aydır bu sayfayı takip ediyorum. Yeni üye oldum konu açmak istedim. Bu kış saç ekimi yaptırmak istiyorum. Fotoğraflarımı yükleyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum. Saç ekim merkezi olarak da Serkan aygın baktım aklıma yatan o oldu ama sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum. Bilindik işinin arkasında duran birilerini arıyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏🏻

Ozannn

• Full Member
Ynt: 28 Yaşındayım. Saç ektirmek istiyorum.
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2022, 19:43:46 »
2 ekim olarak planlama yapılmalı bence. Ilk önce on ve orta kisim ardından yaklaşık 1 sene 10 ay sonra tepe bölgesi.Ama ekimden önce finasterid kullansanız iyi edersiniz, zayıflamış olan saçlarınız güçlenir.Dokulmeniz devam edecek gibi çünkü.

Maotun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2022, 20:25:59 »
@Hintel bey sizin de yorumlarınızı alabilir miyim?

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2022, 00:08:43 »
serkan aygın benimde radarımda olan bir isim lakin asuman hair ve akl klinikte ilgimi çekiyor sanırım kendileri ile bir ön görüşmeden sonra kararımı vereceğim.
bence sende acele etme dostum ,açıklığın kolay bir ekim olmayacağını gösteriyor bu yüzden ekstra olarak çok doğru bir karar vermelisin.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2022, 16:23:13 »
Bencede iki saç ekimi gere dr serkan aygında başarılı güzel seçim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2022, 16:32:54 »
kendi saçların çok şnce ve dökğülecek donör bölgende de biraz incelme ve yani çok güçlü değil
iki ekim planlaman gerek ilk ekim ön çizgi ve ekim sınırı bu şekilde olmalı sonrasına bakarsın ama çok sık bir sonuç bekleme alana göre makul beklentiler içine gir
Global Moderator

Maotun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
30 yaşındayım Temmuz ayında ekim yaptırmak istiyorum.
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2024, 15:24:15 »
Uzun bir aradan sonra tekrardan merhabalar arkadaşlar. 30 yaşındayım artık ve güncel fotoğraflarımı da ekliyorum. Hatay da yaşıyorum ama İstanbul dışında bir yerde ekim yaptırmayı düşünmüyorum. 100 bin tl ye kadar bütçe çıkarabilirim. Bu yıl temmuz ayı itibariyle saç ektirmeye karar verdim. Görüştüğüm kliniklerden aldığım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Ekstra bilgi vermek isteyen arkadaşlar olursa da dinlerim. Teşekkür ederim.

Ahmet Tosun: 5000 grefte kadar çıkabileceklerini ama verteks ve aşağısı için tam kapanma olmayabileceğini sağlıklı olanın iki ekim olduğunu söylediler. İlgileri çok iyiydi beğendim. Varolan saçlardan dolayı orta kısma sıkılaştırma yapacaklarını onları korumanın zor olacağını da eklediler. Fiyat olarak da karta tek çekim 55 bin olur dediler.

AKL Klinik: 2 seansın sağlıklı bir kapanma açısından daha uygun olduğunu söylediler. FUE saç ekimi olacak ortalama 4500 greft ekimi yapılacak. Fiyat olarak da nakit ödemede 40 bin TL istenildi.

Medeks: 2 seansın sağlıklı olacağını önce ön çizgi ve orta kısmı 2. ekimde ise de verteksten aşağıya doğru olan kısmı kapatabileceklerini söylediler. tek seans istersen tepe bölgen seyrek kalabilir dediler.fiyat olarak sabit nakit ödemede 40 bin tl. (Kararsızım)

Asumanhair: 2 seans söylenildi. 4000-4500 greft ekimi olacak. fiyat olarak 70 bin tl.

Serkan Aygın: İlginç olanı burası ''şu an var olan ön çizgiden'' ekim yapılırsa 4500 greftin kapanma için yeterli olacağı bilgisi verildi. fiyat olarak da 2000 Euro istenildi. (serkan aydınla karıştırılmasın lütfen)

Koray Erdoğan: Fotoğrafları ve bilgileri paylaştım henüz dönüş yapılmadı.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2024, 20:46:37 Gönderen: Maotun »

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2024, 15:49:31 »
Dostum ekim sonrası finas veya benzeri ilaç kullanmatacaksan, iki ekim bile yaptırsan 2-3 sene sonrasında yinr zayıflayacak saçların. Bu tip tedavi her halükarda hayatında olmak zorunda, ama az ama yoğun şekilde. Bunu da değerlendirmelisin.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Mart 2024, 01:14:19 »
tedaviye çok iyi cevap verir bu saçlar ama ekimde şart ,ekimsiz olmaz.

Maotun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2024, 12:35:58 »
Görüşme yaptığım merkezlerin sizce hangisinin başarı oranı benim yaptıracağım ekim üzerinde daha etkili sonuçlar verebilir? Bu arada ahmet tosun da bütün kanal açma işlemleri direkt hocanın kendisi tarafından yapılmaktaymış.

Facebook Twitter Instagram