Gönderen Konu: 22 yaşındayım saç ektirmek icin acelemi ediyorum  (Okunma sayısı 1125 defa)

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
Ynt: 22 yaşındayım saç ektirmek icin acelemi ediyorum
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2021, 13:56:30 »
Hintell gibi degerli yorumcularımız yardım ederseniz sevinirim cok aşırı sekilde kafama takıyorum cok mutsuzum saç ektirmeyi düşünüyorum ancak forumdan okuduguma gore de erken diyorlar ama nasıl yapmam gerekiyor lutfen yardımcı olun

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2021, 14:47:30 »
Açıkçası dürüst olmak gerekirse donör bölgende yaşına göre aşırı iyi durmuyor. Kötü değil ama şu anda yapılacak bir Ekim'de ilerde açılma olursa seni diğer ekimler için tatmin etmeyebilir ve yaşla birlikte donörde seyrelebiliyor çünkü dökülme durumun norwood 5-6 gibi duruyor. Kafanızın üst bölgesindeki saçların incelmiş medikal tedavi yapıp daha sonrasında 6-12 ay sonra ön bölgeye 3500-4000 greftlik bir ekim düşünebilirsiniz bence. Ama tedavi olmadan şu anda olmanızı tavsiye etmem.

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2021, 15:01:30 »
Peki tedavi icin hangi ilacları kullanmam gerekiyor

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2021, 16:02:21 »
Finasterid , eğer sadık kalırım dersen minoxidil haftada 1-2 defa konazol şampuan 5-10 dakika bekletmek gerekiyor saçta. Burada en önemlisi finasterid. Tek başına bunu da kullanabilirsin. Yan etkisi olabilen bir ilaç araştır kararını ver. Ben kullanıyorum her hangi bir yan etki görmedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2021, 16:44:05 »
Saç ektirebilirsin çizdiğim alana kadar ama ileride bir ekim ihtiyacın daha olacak o yüzden iyi bir seçim yap seçimlerini bize danış donör çok güçlü degil doğru kullanılmalı.
Global Moderator

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2021, 17:43:14 »
Yorumlarınız icin tesekkur ediyorum
Bende saç ektirmeyi planlıyorum evet donörde biraz zayıf ancak yinede iyi gibi duruyor 2.bir ekime ihtiyacım olacagını biliyorum peki tavsiyeleriniz var mı sac ekim kliniği olarak

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2021, 17:50:36 »
Ben kişisel olarak Asuman hanımın ekinlerini çok beğeniyorum Ankara'da şahin çelikde çok iyi. Forumda çoğu merkez iyi. Siz bütçeniz doğrultusunda sizinle aynı açıklıklar da başarılı sonuçlara bakın. Kendiniz kararınızı verin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2021, 23:55:22 »
Yorumlarınız icin tesekkur ediyorum
Bende saç ektirmeyi planlıyorum evet donörde biraz zayıf ancak yinede iyi gibi duruyor 2.bir ekime ihtiyacım olacagını biliyorum peki tavsiyeleriniz var mı sac ekim kliniği olarak

Büççene göre değişir dostum
Global Moderator

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2021, 05:04:37 »
Degerli yorumlarınız icin tesekkur ediyorum
Arenamed(serkanaydın) ile görüşmelerim oldu ve sonuclarına da bakacak olursak guzel gayet basarılı sonucları var ancak donör bolgesi olarak biraz fazla hırpalıyor sanki
Asuman hanımın da cok guzel calısmaları var evet

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2021, 08:02:30 »
Degerli yorumlarınız icin tesekkur ediyorum
Arenamed(serkanaydın) ile görüşmelerim oldu ve sonuclarına da bakacak olursak guzel gayet basarılı sonucları var ancak donör bolgesi olarak biraz fazla hırpalıyor sanki
Asuman hanımın da cok guzel calısmaları var evet
  donörün kısıtlı max. greft çalışıyor ve ikinci bir ekime şans birakmıyo , Serkan AYGIN ya da Şahin çelik araştır en iyisi
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2021, 11:38:17 Gönderen: Hintell »

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2021, 12:16:28 »
Şahin celik ile görüştüm ve bana saclarının ekime uygun olmadıgını belirtti siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2021, 12:18:05 »
Sacların cok zayıf degerlerine baktır dedi 2.bir ekime ihtiyacin olur ve sacın ekime uygun degil diye soyledi yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Nisan 2021, 15:52:07 »
Şu durumda dökülme oldukça agresif yaşına göre . Bu sebeple uygun değilsin . Donörde de kayıpların olacak . Beklemek en mantıklısı bence . Beklemek istemiyorsan hintelin çizdiği kısıma kadar 3000 greft ( ön çizgi biraz yukarıda ) ektirebilirsin  ama tavsiye etmem.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Özcan Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2021, 11:37:31 »
Ben sac ektirmeden once ilac tedavisi yapmak istiyorum ne kullanmamı onerirsiniz yardımcı olur musunuz yorumlarınıza açığım
Bi doktor xpecia ve prozinc plus sampuan kullan dedi siz ne onerirsiniz

Facebook Twitter Instagram