Gönderen Konu: Ya bu siteyi kesfetmeseydik ?  (Okunma sayısı 459 defa)

Subzero

• Hero Member
Ya bu siteyi kesfetmeseydik ?
« : 14 Ocak 2021, 20:40:46 »
Arkadaşlar bu sitenin bence çoğu kişiye faydası vardır bilgilenme açısından , kendine en uygun ekimciyi bulmak açısından , minoxil finasterid gibi ilaçları keşfetmek açısından , ekime saçları güçlendirerek girmenin faydası açısından vs vs . Sitenin size ne gibi yararı oldu bence bu konunun altına yazsa güzel bir içerik olabilir . Ben mesela bu forumu kesfetmeden önce finasterid gibi bir ilacı bilmiyordum ekimden önce ve sonra kullanılmasının ekime fayda sağlayacağını bilmiyordum ve sırf abim ektirdi diye arenamede ektirmeyi düşünüyordum ekiminden memnun ama yinede aklıma bir isim yattı o da Serkan aygın , inşallah sene sonu ekime giricem . Yani uzun lafın kısası sitenin size ne gibi faydaları oldu ?

LOESS

• Hero Member
Ynt: Ya bu siteyi kesfetmeseydik ?
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2021, 20:54:53 »
Eğer 18 veya 20 yaşında bu siteyi keşfetmiş olsaydım şuan norwood 2 olurdum. Şuan 4 üm :/

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2021, 21:01:20 »
Bu siteyi keşfetmeden önce saç dökülme sorunumu anlatacak kimseyi bulamıyordum. Çevremde bilgi alışverişi yapacağım insanlar yoktu. Kesinlikle ufkumu açtı bu site. Kullanıcı deneyimleri için reklamlı yorumlara bakmak zorunda kalacaktım. Umarım bir şey olmaz da hepimiz saçlı günlere doğru gideriz 😀
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2021, 21:18:19 »
Siteyi keşfettim ilerisi için kafamda bi plan olustu . Sene sonu ön bölgeye şakak ve ön çizgi ekimi , ekimden önce finasterid ile saçları güçlendirmek , ekimden sonra finasterid ile orta ve vertexi korumak evlenmeye 6 ay 1 sene kalıncaya kadar , evlendikten sonrada dökülürse 30 lu yaşlarda 2. Ekim olurum diyorum . Finasterid kullanacak olmamın sebebi 24 yaşında ekim yaptırınca 3. Ekim bile gerekebilir ileride ama finasterid ile orta ve vertexi korursak 2 ekimle saç sorununu kapatırım diyorum mantıken

Facebook Twitter Instagram