Gönderen Konu: Saçlı Bölgeye Saç Ekimi Hakkında  (Okunma sayısı 848 defa)

thornography

• Jr. Member
  • **
Saçlı Bölgeye Saç Ekimi Hakkında
« : 15 Ocak 2021, 12:57:31 »
Merhaba Arkadaşlar.

Yaş 29. Dökülmem agrasif değil. 3-4 ay sonra bir saç ekim planım var. Bu sebeple bugün itibari ile finasteride kullanımına başlıyorum.

Birinci sorum :Acaba sadece açılan kısımlara mı saç ekimi yaptırmalıyım yoksa seyrek olan yerlere de girilmeli mi?

İkinci Sorum :Resimde kafaya bakacak olursak(Aralara girilecekse - girilmeyecekse) bu tipte bir alana en iyi ekimi sizce neresi yapar? Biliyoruz ki saç tiplerine göre başarı oranı farklı olan merkezler var. benim aklımda muttalip keser vardı ancak istanbulda yaşamam sebebiyle şimdilik asuman hair düşünüyorum.

Bütçe konusu umrumda değil. yeterki adam akıllı yapılsın. Asmed belki biraz zorlayabilir.

Güzel yorumlarınızı bekliyorum.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: Saçlı Bölgeye Saç Ekimi Hakkında
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2021, 15:31:28 »
Zaten bu açıklığın önceliği ön çizgi ve Şakak temple bölgesi, ileriye dönük garanti altına alınması için biraz da ortalardaki seyrek bölgelere homojen dağıtılır zaten, Bu Merkez Sıklaştırma ekimlerinde de iyidir, bence Asuman hanım güzel iş çıkarır diyebilirim.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

thornography

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2021, 21:23:19 »
teşekkürler. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

babacan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2021, 21:27:28 »
Asmed derim sıklaştırma ekimi için kesinlikle

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2021, 16:34:22 »
şu sıra en iyi sonuçlar bu tür açıklıklarda asuman hair ve serkan aygından geliyor ama bilgehan aydın var mesele bütçen düşükse orasıda tercih edilebilir.
ayrıca saçlı bölgeye çok girilirse sıkıntı bence en fazla bin greft ekilmeli o bölgeye üstü sayılar nedense kötü sonuçlara neden oluyor benim gözlemlerim bu şekilde.

thornography

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2021, 17:29:56 »
şu sıra en iyi sonuçlar bu tür açıklıklarda asuman hair ve serkan aygından geliyor ama bilgehan aydın var mesele bütçen düşükse orasıda tercih edilebilir.
ayrıca saçlı bölgeye çok girilirse sıkıntı bence en fazla bin greft ekilmeli o bölgeye üstü sayılar nedense kötü sonuçlara neden oluyor benim gözlemlerim bu şekilde.

Teşekkürler münir. benim zaten şakak bölgesine epey greft gidecek gibi duruyor. Saçlı bölgeye çok sık bir ekim beklemiyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2021, 19:07:45 »
Kesinlikle saçlı bolgeye elleme . Ön bölümü hallet
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 19:37:20 »
 finasterid kalınlaştırsın ondan sonra yorum yapmak daha mantıklı olabilir dermoller biotinde kullan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram