Gönderen Konu: Asuman Hair  (Okunma sayısı 1100 defa)

Fahrettin

• Yeni üye
  • *
Asuman Hair
« : 16 Ocak 2021, 15:43:57 »
Merhaba Asuman hanıma saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Ama instagramında artık aktif bir şekilde paylaşım yapmıyor acaba ekimlerde her hangi bir sorun mu yaşanmaya başlandı. Birde bir sene öncesine kadar farklı bir yerde işlem uyguluyormuş artık Emsey hastanesinde işlemlerini gerçekleştiriyor. Eski yerdeki ekibi olmadığı için her hangi bir sorun olur mu? Bilgisi olan Emsey’de ekim yaptıranlar aydınlatırsa sevinirim.

Münir

• Sr. Member
Ynt: Asuman Hair
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2021, 16:26:37 »
dostum bu konularda çok bilgisizsin yazdıklarından kızma ama öyle anlaşılıyor ,instagramdan resim paylaşmıyorsa en güzelini yapıyor demektir genelde instagramı kaliteli ekim merkezleri insanları bilgilendirmek için kulllanıyor durmadan hastalarının iyi sonuçlarını atmak için kullanmıyorlar bu dünyanın her yerinde böyle.
bir koray erdoğanın instagramına bak adam ne paylaşıyor .örneğin ayrıca şahin çelik var mesela oda resim atıyor ama en iyi sonuçlarını atmıyor özellikle ve kaliteli aydınlık resim atıyor.
yani anlayacağın instagramı nasıl kullanıyorlar sen ona bak.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2021, 16:42:32 »
Forumda, gerçek kişilerin Günlük Haftalık Veya Aylık Olarak (Yıl Sonunda Paylaşanlar da Çok) Paylaşılan, Düzenli sonuçları Varken, neden Instagram'da ki, Ters ışık, farklı kişilerin resmi, yada Ekim alanının Sadece Önden çekilmiş Aldatıcı Resimleri.. :o Ama ben yinede Burda Bu konuyu açıp Bu soruyu Sormakla Bu Forumda Bulunduğun İçin şanslı Olduğunu Düşünüyorum, Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 02:56:22 »
Bende bugün Emsey Hastanesinde görüşme yaptım fakat firma ismi Este Sağlık tı ve Şefik bey diye birisiyle görüştüm. Görüşme olumlu geçti ama başka firmada mı var?
  • Yaşınız 34

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2021, 09:46:10 »
Emsey Hastanesi doktorlara merkezini kiralayan bir kurum bildiğim kadarıyla orada 3 ya da 4 ekimci yan yana çalışıyor. Şefik Bey ile Asuman Hanım'ın herhangi bir alakası yok. Dolayısıyla yanlış kişi ile görüşmüşsünüz

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2021, 21:30:09 »
Emsey Hastanesi doktorlara merkezini kiralayan bir kurum bildiğim kadarıyla orada 3 ya da 4 ekimci yan yana çalışıyor. Şefik Bey ile Asuman Hanım'ın herhangi bir alakası yok. Dolayısıyla yanlış kişi ile görüşmüşsünüz

Yanlış kişi ile görüştüğümün kanısına nasıl vardınız?

Este Sağlık firmasında Şefik bey planlamamı yaptı kanalları kendisi açtı süreci güzel de takip ediyorlar. Ben gayet memnunum

İnşaallah bu şekilde devam eder ve olumlu sonuç alacağıma da inanıyorum
  • Yaşınız 34

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2021, 22:30:13 »
Öncelikle geçmiş olsun. Ben de Asuman Hanım'a saç ektirdim ve burada yaklaşık 30 kişinin Asuman hanıma ektiği zaman yaşadıklarını okudum. Hepsinin planlamasını ve kanal açılmasını Asuman hanım yapmıştı ki benimkini de. Yanlış dememin bir sebebi daha var orada Şefik Bey diye ayrı bir ekimci olduğunu biliyorum. Ne kadara ektirdiniz sorabilir miyim ? Eğer ki benim söylediklerime inanmıyorsanız ektirdiğiniz yeri arayıp sorabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram