Gönderen Konu: Saç ekim önerisi ve ön saç tasarımı.  (Okunma sayısı 614 defa)

HızlıGonzales

• Yeni üye
  • *
Saç ekim önerisi ve ön saç tasarımı.
« : 18 Ocak 2021, 21:21:11 »
Herkese merhabalar, bende birçok kişi gibi saçından muzdarip bir insanım. Bu sebeple saç ekimi yaptırmayı istiyorum. Bir süredir bu web sayfasını takip ediyorum, sitede emeği geçen başta admin olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Saçlarıma baktığınızda hangi ekim bana uygun gözükmektedir?  DHİ mi FUE mi ? Birbirine göre artıları ve eksileri nelerdir ? Sizlere zahmet olmazsa yardımcı olabilir misiniz lütfen ? 🙏 Eğer zahmet olmaz ise nasıl bir ön saç çizgi tasarımı yapılmalı çizebilir misiniz lütfen?

Asuman hanımın ektiği saçları özellikle burada çok yoğun gördüm. Paylaşan arkadaşlarımız sayesinde süreçleri görmüş oldum.

HızlıGonzales

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim önerisi ve ön saç tasarımı.
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2021, 21:26:28 »
Ön profilden de görünümü göstereyim. Bir tane de sakallı ve uzun saçlı halimi göstereyim eğer donör yetmezse ki çok bilmiyorum 5-10 gündür araştırıyorum. O yüzden sakallı ve uzun saçlı halini de atayım istedim.

Özellikle sağ şakak kısmı daha geride.

Beckham’ın bu saçı gibi sadece 3 numara ile gezmek istiyorum güzel bir ekimle ve tabi olursa, ne dersiniz olma imkanı var mı? Yorum yapacak olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2021, 17:38:43 Gönderen: HızlıGonzales »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2021, 21:54:46 »
Herkese merhabalar, bende birçok kişi gibi saçından muzdarip bir insanım. Bu sebeple saç ekimi yaptırmayı istiyorum. Bir süredir bu web sayfasını takip ediyorum, sitede emeği geçen başta admin olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Saçlarıma baktığınızda hangi ekim bana uygun gözükmektedir?  DHİ mi FUE mi ? Birbirine göre artıları ve eksileri nelerdir ? Sizlere zahmet olmazsa yardımcı olabilir misiniz lütfen ? 🙏 Eğer zahmet olmaz ise nasıl bir ön saç çizgi tasarımı yapılmalı çizebilir misiniz lütfen?

Asuman hanımın ektiği saçları özellikle burada çok yoğun gördüm. Paylaşan arkadaşlarımız sayesinde süreçleri görmüş oldum.

Öncelikle dhi de bir fue operasyonudur. Dhi farkı Ekim'de kullanılan kalemlerdir.  Bu konuya fazla takilmamani öneririm .

Bahsettiğiniz şekilde kısa kullanmak istiyorsanız cm2 ye 50 civarı Greft ekilmeli ve yönleri çok iyi ayarlanmalıdır . Forumda kaya isimli arkadaşın kısa kesim saçını inceleyebilirsiniz . Orada 50 kusur greft var ve yönleri çok iyi .Maddi durumun varsa Muttalip keser ile gorusebilirsiniz .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HızlıGonzales

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2021, 23:05:00 »
Hocam cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ön çizgi tasarımım nasıl olmalı ? Kendi saçım üzerinde çizme imkanınız var mı? Eğer mümkünse yapabilir misiniz? Muttalip keser hoca benim bütçemin çok çok üzerinde.. onun dışında kimi önerebilirsiniz?

yilmaaz

• Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2021, 09:33:13 »
Serkan Aygın ve Asuman hanım olabilir. Ücretleri birbirine yakın. Sizin şakak kısımlarının altları da gitmiş Asuman hanım oralara da ekiyor. O yüzden Asuman hanım tam size göre.

HızlıGonzales

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2021, 10:14:43 »
Hocam selamlar, yorumunuz için çok teşekkür ederim. Evet bende Asuman hanımı düşünüyorum. Peki nasıl bir ön saç tasarımı uygun olur bana bilginiz mevcut mu?

Facebook Twitter Instagram