Gönderen Konu: Saç ekimi Ön çizgi tasarımı  (Okunma sayısı 1764 defa)

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi Ön çizgi tasarımı
« : 15 Aralık 2022, 14:08:14 »
Merhabalar. Kısa süre içerisinde ön çizgimi geri kazanmak için bir operasyon arefesindeyim.
Ön çizgimin başlangıcı konusunda sıkıntım yok, o bölgedeki saçlar duruyor. Ancak özellikle şakak bölgesinde çizgi tamamen kaybolmuş durumda. Başta Hintell üstat olmak üzere sizler de fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ön çizgi tasarımı
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2022, 14:22:46 »
Hintell den bi tasarim bekliyorum bende ekimcilerin yuzde 90indan daha iyi tasarim yapiyo
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2022, 14:41:38 »
Hintell den bi tasarim bekliyorum bende ekimcilerin yuzde 90indan daha iyi tasarim yapiyo
+1

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2022, 23:45:25 »
çidiğin çizgi bence 3,4 mm daha aşağıdan başlamalı çünkü alnın dikine çok uzun görünüyor ,altın oranı tutturmak pek mümkün olmasada genede olabildiğince bu orana yakın tasarım yapmak lazım.

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2022, 08:38:16 »
çidiğin çizgi bence 3,4 mm daha aşağıdan başlamalı çünkü alnın dikine çok uzun görünüyor ,altın oranı tutturmak pek mümkün olmasada genede olabildiğince bu orana yakın tasarım yapmak lazım.
Teşekkürler hocam. Güzel söylediniz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2022, 09:04:52 »
 hocam yasına yuzunun yapısına alınına cenenle kafan arasındaki mesafeye saççizgisi ile alın arasına yuz sekline bakar yapar onu ekimciler eğer işine saygısı olan ekimci ise.bazı bolgelerde zayıflamalar var ilerde oralar basına iş açmasın.ön ekimi sakın doğal ekmeyen bir yere gitme.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2022, 09:11:00 »
hocam yasına yuzunun yapısına alınına cenenle kafan arasındaki mesafeye saççizgisi ile alın arasına yuz sekline bakar yapar onu ekimciler eğer işine saygısı olan ekimci ise.bazı bolgelerde zayıflamalar var ilerde oralar basına iş açmasın.ön ekimi sakın doğal ekmeyen bir yere gitme.
merhabalar,
Öncelikle değerli fikirleriniz için teşekkür ediyorum. Yaşım 38, aslında bir kaç hafta içinde Ekim yaptıracaktım ama iş yeri izinleri iptal etti. Özgür Nalbant hocayı düşünüyorum öncelikle uygun yeri olursa. Kendisi ile yüz yüze de görüştüm, hiç hayal satmadı. Forumdaki ekimleri de genel olarak başarılı ve doğal duruyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2022, 10:52:28 »
senin çizginin üstüne yapmak durumdayım resimler çizili olduğu için bu şekilde daha güzel olabilir estetik açıdan kafa şekline göre anlında geniş çünkü

1

2

« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 11:02:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2022, 11:13:41 »
senin çizginin üstüne yapmak durumdayım resimler çizili olduğu için bu şekilde daha güzel olabilir estetik açıdan kafa şekline göre anlında geniş çünkü

1

2
Hintell hocam çok teşekkürler. Gerçekten böyle daha güzel görünüyor. Şakak bölgesi için de bir bitiş çizgisi fikri vermeniz mümkün mü?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2022, 11:16:17 »
Hintell hocam çok teşekkürler. Gerçekten böyle daha güzel görünüyor. Şakak bölgesi için de bir bitiş çizgisi fikri vermeniz mümkün mü?

şakaklar senin yaptığın gibi olabilir
saç ekimici olarak da araştır hemen karar verme sıklık ve saç yönleri  iyi olmalı çünkü
Global Moderator

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2022, 14:15:13 »
şakaklar senin yaptığın gibi olabilir
saç ekimici olarak da araştır hemen karar verme sıklık ve saç yönleri  iyi olmalı çünkü
Çok teşekkürler üstat.

Hairtransplant

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi Ön çizgi tasarımı
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2022, 15:56:03 »
Harika bir ön çizgi yapmış hintell sana bu daha iyisi olur mu sanmıyorum bence bunu yaptır.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2022, 17:16:59 »
2 numaralı çizim bence daha iyi.

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Aralık 2022, 17:35:18 »
Harika bir ön çizgi yapmış hintell sana bu daha iyisi olur mu sanmıyorum bence bunu yaptır.
Hintell üstat gerçekten başka bir ligde bu konuda.

2 numaralı çizim bence daha iyi.
Bende 2 numaralı çizgiye daha yakınım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Aralık 2022, 18:02:00 »
merhabalar,
Öncelikle değerli fikirleriniz için teşekkür ediyorum. Yaşım 38, aslında bir kaç hafta içinde Ekim yaptıracaktım ama iş yeri izinleri iptal etti. Özgür Nalbant hocayı düşünüyorum öncelikle uygun yeri olursa. Kendisi ile yüz yüze de görüştüm, hiç hayal satmadı. Forumdaki ekimleri de genel olarak başarılı ve doğal duruyor.
iyidir ozgur hoca.derki ekimin yuzde 50si sizden yuzde 50si bizden.ekimin basarılı olması için ekimden sonra beslenme uyku şu bu dikkat edilirse ekim basarılı olur der.tasarımı hocaya bırak yıllardır ekio.yarasa on çizgi istion.benimde aklıma ucgen geldi .şakaklardan one doğru birleşen ucgen.tabi daha tam yuz hatlarını falan gormedik.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram