Gönderen Konu: Evocapil İçine Spiro Atmak  (Okunma sayısı 1000 defa)

|Logan|

• Hero Member
Evocapil İçine Spiro Atmak
« : 21 Ocak 2021, 01:03:26 »
Procapille ilgili pek bir bilgi yok çoğu kişi de işe yaramıyor diyor hatta Kevin Mann diye bir youtuber var saçla ilgili çok bilgili birisi o da procaplin işe yaradığını düşünmüyor. Ben evocapile spiro eklemeyi düşünüyorum ancak evocapil ve spiro birbiriyle iyi çalışır mı onu merak ediyorum yani belki de içindeki maddeler birbirini kötü etkileyebilir ondan size sormak istiyorum.

Armaan

• Hero Member
Ynt: Evocapil İçine Spiro Atmak
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2021, 03:29:56 »
Hiç duymadım öyle bişey kullanan. Minox ile spiro kullanan biri sıkıntı olduğunu söylüyodu ama nedir hatırlamıyorum. Al Bi tane losyon at içine aldactone u uğraşma hiç. Procapil zaten tırt.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2021, 10:58:29 »
Procapille ilgili pek bir bilgi yok çoğu kişi de işe yaramıyor diyor hatta Kevin Mann diye bir youtuber var saçla ilgili çok bilgili birisi o da procaplin işe yaradığını düşünmüyor. Ben evocapile spiro eklemeyi düşünüyorum ancak evocapil ve spiro birbiriyle iyi çalışır mı onu merak ediyorum yani belki de içindeki maddeler birbirini kötü etkileyebilir ondan size sormak istiyorum.

spiroyu genelde diane35 ile kombine edıyolar.   procapille  kombine eden hıc duymamıştım.. 

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2021, 11:56:27 »
Procapile nasıl tırt diyorsunuz anlamadım.kaç ay kullandınız ? dermaroller ile uyguladınızmıda bu kadar emin konusabiliyorsunuz ? ben 2 aydır kullanıyorum ve minoxilden daha iyi geldi.Diğer markaları bilmiyorum ama Evocapil marka çok iyi.Saç kalitesinde artış ve sarı tüylenmeler mecvut.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2021, 12:39:17 »
Procapile nasıl tırt diyorsunuz anlamadım.kaç ay kullandınız ? dermaroller ile uyguladınızmıda bu kadar emin konusabiliyorsunuz ? ben 2 aydır kullanıyorum ve minoxilden daha iyi geldi.Diğer markaları bilmiyorum ama Evocapil marka çok iyi.Saç kalitesinde artış ve sarı tüylenmeler mecvut.
Procapil tırt. Böyle tırt diyorum.
Umarım sarı tüyler 6 ay sonra da sarı tüy olarak kalmaz sizde tırt demek durumunda kalmazsınız. Procapilin Dermaroller ile uygulama zorunlulugu mu var?Bende 4 aydır dermastamp kullanıyorum saç kalitesinde artış ve sarı tüylenmeler var Bi kısmı normal saç ayarına geldi. Siz dermaroller etkisini procapil etkisi ile karıştırıyorsunuz diye düşünüyorum..

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2021, 15:36:20 »
Anladım o zaman procapil kullanmayacağım. Bu arada şöyle bir şey duydum size sormak istedim. Mesela ben hem finasterid hem de topical spiro kullanacağım böyle yaparak androjenleri engelleyeceğim ama bazı kişiler diyor ki androjenleri ne kadar engellersen saçların da zamanla daha da duyarlı olur onlara diyor. Yani ne yapayım topikal spiro kullanmayayım mı daha duyarlı olmasın diye?
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2021, 15:50:02 »
Procapil tırt. Böyle tırt diyorum.
Umarım sarı tüyler 6 ay sonra da sarı tüy olarak kalmaz sizde tırt demek durumunda kalmazsınız. Procapilin Dermaroller ile uygulama zorunlulugu mu var?Bende 4 aydır dermastamp kullanıyorum saç kalitesinde artış ve sarı tüylenmeler var Bi kısmı normal saç ayarına geldi. Siz dermaroller etkisini procapil etkisi ile karıştırıyorsunuz diye düşünüyorum..

Ben Bu Konuda size katılmıyorum.Saç Dökülmemi kesti ve frontal ve vertex alandaki yağlanmamı kesti.lokal olarak dht baskıladığını düşünüyorum .saçlarımda bariz bir siyahlaşma ve kalite artışıda yaptı.dermarollerla etkisini daha iyi hissediyorum.uzun sürede nasıl bir etki yapar bilemem ama 2 ayda aldıgım bu etki beni kullanmaya yöneltti ve yanetki riskide yok.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2021, 21:52:16 »
Konudan bağımsız, aldactone bulunmuyor amk. Yaşadığım şehirde birkaç evzaneye sormuştum yoktu, mahallde sokak arasındaki bi eczanede bulmuştum. Bircsüredir başka bi şehirdeyim, burada da birkaç eczaneye sordum yok. Ecza depolarında yok deniyor.

Kullanmayı düşünenler ona göre aksiyon alsın.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2021, 21:53:38 »
 Procabil  kullanmak bana mantıklı geliyor  minoxidile gore
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin