Gönderen Konu: Proscar hapını 4'e bölüp 2'sini çöpe atmak?  (Okunma sayısı 797 defa)

brave06

• Yeni üye
  • *
Proscar hapını 4'e bölüp 2'sini çöpe atmak?
« : 04 Mayıs 2021, 01:56:40 »
10 aydır falan kullanıyorum ve saçlarımda sanırım gelişme var ama öyle büyük bir değişim olmadı. Bazılarının benim gibi geç olabiliyormuş galiba
Herhangi bir yan etki gördüğümü sanmıyorum, belki sperm sıvılaşması ama emin değilim

neyse zaten fiyatı pahalı olmayan bir ilaç. Hep 4'e bölüp saklıyorum bunun yerine 4'e bölüp 2 tanesini çöpe atsam 1 kutu ortalama 2 ay gider ve aylık fiyatı 20tl falan olur galiba gayet ucuz
ne bileyim aklımda şüphe oluştu acaba haplar saklarken etkisini biraz kaybediyor diye. sonuçta fiyatı pahalı değil böyle yapayım artık diye düşünüyorum. sizin yorumunuz nedir? Yaş 31 bu arada

aslında başka bir ilaç daha kullanıyorum ve ondada kaç tane bölüp saklamama rağmen etkisini falan yitirmiyor yani benim sorunumu çözüyor. bunda öyle işte kafama takıldı. 1 kutu ortalama 2 ay gider bu kullanımda, o zaman bir daha alışımda depo yaparım proscarı sürekli eczaneye proscar için gitmem diye düşündüm

ayrıcana zaten proscarı 4'e bölerken genellikle düzensiz bölünüyor ve çoğunlukla 1 parçası çöpe gidiyor. diğer kalan 3 tanesini göz kararı ile bıçak ucuyla yontup saklıyorum öyle kutuda :D

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Proscar hapını 4'e bölüp 2'sini çöpe atmak?
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2021, 02:05:50 »
Hava almayacak şekilde sakladığınız sürece sorun olacağını sanmıyorum ancak bende tek parçasını kullanıp, geri kalanını çöpe atanlardanım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

brave06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2021, 02:10:50 »
Hava almayacak şekilde sakladığınız sürece sorun olacağını sanmıyorum ancak bende tek parçasını kullanıp, geri kalanını çöpe atanlardanım.

fiyatı 40tl sanırım ortalama. acaba ben de mi tek parça yapsam konuda bahsettiğim gibi 2 yerine?
Ekimden sonra zaten vitamin, sprey vs hepsini bırakmak istiyorum geriye saç için özel takviye sadece, ortalama 40tl aylık bu ilaç kalır

sonrada diğer kullandığım hapı düşünüyorum saçla alakası yok tabi. onuda böyle bölüp saklıyorum ama faydasını alıyorum. yine de proscarı 1 yada 2'ye bölmek var kafamda şuan

başka konularda proscar stok sıkıntısı vs yazmışlar, ben ne zaman gitsem hep buldum yani ecza deposundan da getirdiler ve hep buldum. bu sefer mesela atıyorum 3-4 kutu vs falan alsam depo için düşündüm, ikidebir eczaneye bunun için gitmeyim diye
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 02:28:26 Gönderen: brave06 »

brave06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 02:38:34 »
Ekimden ve ekim süreci bittikten sonra belki ara sıra collagen kullanmaya devam edebilirim. bunun için de marka tavsiyeniz varsa söyleyebilirsiniz. ben mesela  imuneks collanex markasını ve 3 aylık bu ürün bittiğinde devam etmek için daha düşük doz olan Nutraxin Hidrolize Kolajen Tablet düşündüm. saç, cilt, eklem vs bütün faydaları için
birde kara mürveli takviyeler güzeldir sanırım. ekim yaptırınca inşallah ve süreç olumlu biterse belki ara sıra bide bundan alırım

Bu arada herkes Proscar'ı kullanma, kaça bölüyorsunuz, saklama deneyimlerini yazabilir. Yada özel kullandığınız saklama kutusu vs nasıl?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2021, 09:01:38 »
Bende en son 3 kutu almıştım daha doğrusu rica etmiştim getirtmişti eczacı arkadaşım. Corona olduğu için gerçi ben stoklu aldım ama yine de uzun süreli kullanmayı planlıyorsunuz fazla satın almak daha mantıklı aslında. Tabi maddi olarak bir problem yaratmıyorsa. Fiyatını inanın hatırlamıyorum ama dediğim gibi eğer doğru şekilde, yani hava ve nem almayacak şekilde saklayabilirseniz 5/1 ya da 4/1 dozajında kullanılmasında bir problem olacağını sanmıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram