Gönderen Konu: Op. Dr. HAKAN BOZKURTOGLU  (Okunma sayısı 1126 defa)

kenboy

• Yeni üye
  • *
Op. Dr. HAKAN BOZKURTOGLU
« : 22 Ocak 2021, 17:47:15 »
Arkadaslar selamlar, Hakan Bozkurtoglu hocaya sakal ekimi yaptırmayı düsünüyorum. Kendisi genel cerrah. Tıp doktoru olması acıkcası beni bu konuda cok daha fazla cesaretlendiriyor. Bu forumda arastırdıgım kadarıyla bulamadım ancak kendisi hakkında herhangi bir görüsü olan veya ekim yaptıran var mı?

aslanoglu

• Full Member
Ynt: Op. Dr. HAKAN BOZKURTOGLU
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2021, 02:08:12 »
hangi şehirde acaba ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2021, 10:53:53 »
Hakkında bilgimiz yok Dr Hakan doğanay sakal konusunda baya başarılıdır onu da araştırın
Global Moderator

olacakokadar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 03:58:54 »
Dr. Hakan Clinic diye geçiyor. Fiyatı makul ama hakkında bilgi yok.
İnternet adresi:
Saç eğitimini Bürükselde almış. Aslen Genel Cerrahmış kendisi. Hakkında olumlu ve olumsuz birşey duymadım. Keşke bilgi olsa.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2021, 15:27:40 Gönderen: Hintell »
TEDAVİM:
1) Proscar 4/1-Hergün aynı saatte.
2) Avodart - Zaman zaman dökülmem çok arttığında.
3) Masaj ve dermaroller - Düzensiz.
4) Yeşilçay.
5) Ara sıra konazol şampuan.

NOT: 1 MAYIS 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNOXİDİL KULLANMIYORUM.

kenboy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2021, 12:53:45 »
Teşekkür ederim arkadaslar ilgilendiginiz icin. Hakkında herhangi bir bilgiye ulasamıyorum. Instagram sayfası var oradan takip ediyorum kendi internet sitesinden takip ediyorum ama bunlar tabii ki olumlu sonuclar oluyor genelde. Oradaki sonucları cok iyi gercekten. Dedigim gibi Uzman doktor olması aldıgı egitimi beni cesaretlendiren seyler ama biraz daha beklemeyi düsünüyorum belki birilerinden bilgi alırım burada. Hakan Doganay'ı arastırıyorum henüz arayıp fiyat almadım ama forumda yazılan fiyatlar bana yüksek geldi biraz. Fiyat performans olarak düsününce de Hakan hocaya yöneliyorum biraz daha ama dedigim gibi arastırmaya devam edecegim
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2021, 15:28:46 »
Teşekkür ederim arkadaslar ilgilendiginiz icin. Hakkında herhangi bir bilgiye ulasamıyorum. Instagram sayfası var oradan takip ediyorum kendi internet sitesinden takip ediyorum ama bunlar tabii ki olumlu sonuclar oluyor genelde. Oradaki sonucları cok iyi gercekten. Dedigim gibi Uzman doktor olması aldıgı egitimi beni cesaretlendiren seyler ama biraz daha beklemeyi düsünüyorum belki birilerinden bilgi alırım burada. Hakan Doganay'ı arastırıyorum henüz arayıp fiyat almadım ama forumda yazılan fiyatlar bana yüksek geldi biraz. Fiyat performans olarak düsününce de Hakan hocaya yöneliyorum biraz daha ama dedigim gibi arastırmaya devam edecegim

Ekibi 10 bin sanıyorum Hakan doğanayın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram