Gönderen Konu: Dr. Hakan Clinic (Dr. Hakan Bozkurtoğlu) / 11 Mart 2023 / 4750 Greft / Yaş:33  (Okunma sayısı 4304 defa)

stcevik

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi forumlar arkadaşlar ;

Aslında konu açıp açmama konusunda kararsızdım fakat 2019'dan beri üye olduğum ve bir çok konuyu inceleyerek saç ekimi konusunda bilgi sahibi olduğum bu foruma katkıda bulunmak amacıyla kendi operasyonum ile ilgili süreci paylaşmaya karar verdim.

Operasyonum başlıkta belirttiğim üzere Dr. Hakan Bozkurtoğlu ve ekibi tarafından 11 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirildi. Forumda Dr. Hakan Bozkurtoğlu'nu arattığınızda pek fazla konu çıkmıyor, benim görebildiğim kadarıyla benden önce iki konu vardı, bu üçüncü olacak. Bana göre Dr. Hakan Bey ve ekibi forumda çok fazla tanınmasalar da iyi araştırma yapıp kendisini güvenli ellere teslim etmek isteyen yerli/yabancı bir çok insan tarafından keşfedilmiş durumda arkadaşlar. Zaten süreç fotoğraflarımı paylaştığımda siz de bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum.

Ekim günü 07:45'te doktor beyin Altunizade'deki kliniğinde buluştuk, burada ön çizginin tasarımı yapıldı daha sonra 1-2 km mesafede bulunan Academic Hospital'e geçtik, burada tıraş işlemi gerçekleştirildi ve sonrasında operasyona başlandı. Malum herkesin tecrübe ettiği gibi anestezi iğneleri en can yakıcı kısım oldu, sonrasında ise pek bir şey hissetmedim. Yaklaşık 7 saat sürdü.

Önce ekim öncesi fotoğraflarım ile paylaşıma başlıyorum;

« Son Düzenleme: 01 Nisan 2023, 00:37:19 Gönderen: stcevik »
  • Ekim Tarihi: 11 Mart 2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr. HakanClinic (Op.Dr. Hakan Bozkurtoğlu)
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

stcevik

• Yeni üye
  • *
Operasyonun ilk günü;

Donör bölge ikinci gün.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2023, 01:05:08 Gönderen: stcevik »
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar

stcevik

• Yeni üye
  • *
10. gün kabuk dökümü sonrası;
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

stcevik

• Yeni üye
  • *
Sırası ile 14 ve 20 günler;

Donör 20. gün uzaktan görünüm.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2023, 01:00:01 Gönderen: stcevik »
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun maşallah çok düzgün ve sağlıklı görünüyor 🧿👏🏻

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz güzel temiz sık duruyor özenli bir saç ekimi olmuş

Donör alan iyi toparlamış sanırım şok dökülme de baya götürmüştür şu an son durumu görelim?
Global Moderator

stcevik

• Yeni üye
  • *
@behram, teşekkür ederim, karar vermemde çok faydan oldu.

@hintell, teşekkür ederim, donör evet iyi toparladı gibi duruyor fakat fazla ışık altında ben alınan bölgeleri net görebiliyorum, bir de donör bölgeyi genelde çok kısa kestiriyorum acaba çok kısa kestirince bu alınan bölgelerdeki seyreklik çok fazla belli olur mu yoksa dengelenecek mi bir fikrin var mı ?

Şok dökülme olayına gelince, 16-17. günlerde başladı, bugün 23. gün ve baya azaldı gibi, bundan sonra devam eder mi bilmiyorum, izleyip göreceğiz.

Dün çektiğim bir fotoğraf var paylaşıyorum hemen. 22. gün:

• Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şu an donör alanın busekılde olması normal henüz yeni bir saç ekimi
donör toparlama süreci 6 12 aydır sorunsuz güzelce toparlayacaktır duruma bakılırsa
ama sonuçta saç alındı eskisi gibi olmayacak çok kısa kestirirsen su anda tam toparlanmadığı için daha çok belli olur
Global Moderator

hammut

• Sr. Member
Güzel görünüyor

Seven

• Full Member
şok dökülme bitmiş sayılır saç ekilen alanda sağlıklı duruyor artık güzel çıkışları beklemek kalıyor inşallah hocam
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

phantom

• Hero Member
şok dökülme henüz bitmemiş daha devam eder.

stcevik

• Yeni üye
  • *
Biraz biraz dökülmeye devam ediyor, yıkarken elime geliyor halen, bakalım bekliyoruz.
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

stcevik

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba ;

Bugün 27. gün. Donör bölgeyi tıraş ettirmek istiyorum çünkü bu haliyle kötü göründüğünü düşünüyorum. Arka taraf bi nebze daha iyi gibi ama yan taraf çok kötü görünüyor bence, tam olarak homojen bir dağılım yok gibi sanki. Siz ne dersiniz ? Tıraş ettirsem daha mı iyi görünür daha mı kötü ? Yorumlarınızı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2023, 11:32:15 Gönderen: stcevik »
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim 3 ay bitti hala traş konusunda çekincelerim var bu haliyle bile sivilcelenmeler yeni bitti mikrop kapabilir diye düşünüyorum

stcevik

• Yeni üye
  • *
Benim 3 ay bitti hala traş konusunda çekincelerim var bu haliyle bile sivilcelenmeler yeni bitti mikrop kapabilir diye düşünüyorum

biraz araştırdım forumda genelde 1 aylık süre sonunda donör bölgenin tıraş edilebileceği yönünde şeyler okudum ve rumeysa hanıma da sormuştum daha öncesinde ne zaman tıraş olabilirim diye, o da 1 ay demişti. enfeksiyon/mikrop kapması gibi durumların oluşacağını sanmıyorum ama görüntü nasıl olur o konuda çekincelerim var.
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram