Gönderen Konu: Saç durumum nasıl ?  (Okunma sayısı 1646 defa)

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
Ynt: Saç durumum nasıl ?
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2021, 20:27:21 »
güncel, nisandan beridir yoğun dökülüyor

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2021, 23:27:23 »
Beslenmene dikkat edersen dökülmez sana tavsiyem ilaç kullanma bir iki tel normal dökülme yenisi cikiyordur soğuk suyla saçlarını yıkamayı dene

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2021, 23:58:16 »
Beslenmene dikkat edersen dökülmez sana tavsiyem ilaç kullanma bir iki tel normal dökülme yenisi cikiyordur soğuk suyla saçlarını yıkamayı dene
Soguk suyla yikiyorum.
Keske 1-2 tel dokulse dokulme 100u geciyor. Elimi sacima attigimda 5-6 tane geliyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2021, 01:55:35 »
süper hiç bir sorun yok
Global Moderator

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2021, 17:36:16 »
süper hiç bir sorun yok
Anormal bir durumc olsaydï 9 ayda belli olur muydu ?

Cunku cok  agresif dokuluyor

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2021, 17:56:46 »
Anormal bir durumc olsaydï 9 ayda belli olur muydu ?

Cunku cok  agresif dokuluyor

Emin ol, agresif döküldüğünde 2-3 ayda bile dağlar kadar fark oluyor. Burada esas sorun vücudun döktüğü kadarını yerine koyamaması.

Sana tavsiyem 1-2 ayda bi saç traşından sonra, benzer uzunlukta kestirmeye çalış, önden sağdan soldan arkadan tepesen fln 4-5 foto al, bilgisayarında telefonunda sakla. Ara ara 3-5 ay öncesiyle fln karşılaştır. Dökülmeni böyle takip et. Tabi açılma olmayabilir, yoğunluğun azalmasını hissedersen biraz daha dikkatli takip edersin o dönemlerde.

Bence stres yapacağın birşey yok. Gayet güzel saçların maşallah. Çok takılıyorsan, bi dermatologa görün, vitamin demir va değerlerine bi baktır.
 Ama bence bi sıkıntın yok, dert etme.

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2021, 10:10:29 »
Emin ol, agresif döküldüğünde 2-3 ayda bile dağlar kadar fark oluyor. Burada esas sorun vücudun döktüğü kadarını yerine koyamaması.

Sana tavsiyem 1-2 ayda bi saç traşından sonra, benzer uzunlukta kestirmeye çalış, önden sağdan soldan arkadan tepesen fln 4-5 foto al, bilgisayarında telefonunda sakla. Ara ara 3-5 ay öncesiyle fln karşılaştır. Dökülmeni böyle takip et. Tabi açılma olmayabilir, yoğunluğun azalmasını hissedersen biraz daha dikkatli takip edersin o dönemlerde.

Bence stres yapacağın birşey yok. Gayet güzel saçların maşallah. Çok takılıyorsan, bi dermatologa görün, vitamin demir va değerlerine bi baktır.
 Ama bence bi sıkıntın yok, dert etme.

Dokuldugu gunden beridir cekiyorum.

Cok doktora gittim bir sey yok diyip gonderiyorlar ama agresif dokuluyor,

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2021, 10:27:45 »
Yaş 22

Saçım nisan ayından beridir dökülüyor.

Temmuz ayındaki saçlarım https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15131.msg306868#msg306868

Kasım Ayındaki saçlarım https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17252.msg347360#msg347360

Bugün çektiklerim,
Önler bir miktar geri çekilecek gibi duruyor ama ne kadar çekilir bunu zaman belirler ailendeki genetik kellik durumuna bak
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2021, 10:40:46 »
 kayıplar baslamış genetik gibi duruyor bir dra tehşis koydur ona gore tedaviye basla insalalh kodlanmış genetiği agresif değildir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2021, 11:25:37 »
Az önce tepe bölgesine çok hafif bir çekmeyle  tel geldi.

Anne tarafı 2 seyrek 2 tane kel dayımların. Dedemin saçları vardı kel değildi.
Baba tarafı saçlı hep

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2021, 11:33:40 »
  20 tane dokulsun o onemli değil.dokulenin yerine aynı kalınlıkta gelsin.bende ana baba tarafı saçlı abimle bende saç dokulmesi oldu.bazı arkadaslarım amcası dayısı babası dedeleri sulalesi kel kendileri 40 yasına geldi saçlı.3 gonek ileriden dededen bile alabiliyormuşsun genelde anne tarafından alınır denir kellik geni.dra tehşis koydur.genetiği olupta saçı hiç dokulmicek olanda var 3 seneye kel kalcak olanda var uzun yıllar yavas yavas dokucek olanda var .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #12 : 25 Ocak 2021, 11:43:19 »
  20 tane dokulsun o onemli değil.dokulenin yerine aynı kalınlıkta gelsin.bende ana baba tarafı saçlı abimle bende saç dokulmesi oldu.bazı arkadaslarım amcası dayısı babası dedeleri sulalesi kel kendileri 40 yasına geldi saçlı.3 gonek ileriden dededen bile alabiliyormuşsun genelde anne tarafından alınır denir kellik geni.dra tehşis koydur.genetiği olupta saçı hiç dokulmicek olanda var 3 seneye kel kalcak olanda var uzun yıllar yavas yavas dokucek olanda var .

Gittiğim doktorlar biri aga koymuştu. Saç için başka sorundan dolayı gittiğimde

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2021, 12:01:01 »
 aga banada aga geldi.genetik dokulme ile mucadele ilaçlarını arastır.senin yasında genc arkadaslar var sitede saçı sana benzio onlardan fikir al.kafamdakentseldonusumler xethmoid oralminoxidil baskan123 içindentranwaygecen sarkı nicklerinin konularını oku.bizimn genc tayfayla temasa gec

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #14 : 25 Ocak 2021, 12:57:16 »
aga banada aga geldi.genetik dokulme ile mucadele ilaçlarını arastır.senin yasında genc arkadaslar var sitede saçı sana benzio onlardan fikir al.kafamdakentseldonusumler xethmoid oralminoxidil baskan123 içindentranwaygecen sarkı nicklerinin konularını oku.bizimn genc tayfayla temasa gec

1 ay xpecis kullanip birakmistim, tekrar basladim 2 aydir kullaniyorum. 1 haftadir gunde 1 balik yagi , d vitamini aliyorum birde

Facebook Twitter Instagram