Gönderen Konu: Güzel sonuç alirmiyim tek seansta ? Bu kafaya hangi merkez uygundur ?  (Okunma sayısı 673 defa)

furkancolak9109

• Jr. Member
  • **
elimden geldiğince değişik acilardanfoto paylaştım
 yeni traş olduğum için donornet bilgi olsun diye tras öncesi ve sonrası foto paylaşıyorum
Kısa görünen yerlerinde var orayida zoomlu şekilde atacağım incelemelerime göre greftler genelde %60 2 telli %25 3 telli %15 kadar tek telli
Donor alandaki saçlarım diğer alana göre bı tik daha kalın ve güçlü görünüyor

Yaş 29 dökülme normal bir insan oranında devam ediyor genetik bir dökülme  22 yaşından beri dökülüyor son hali bu şekilde
Uzun süre bekledim dökülme  kesilince veya azalınca Ekim işlemi istiyordum..

Bu kadar açık alanda tek seansta güzel iş çıkaracak kimi önerirsiniz
Süreç zorlu olduğu için 2 seans  hem uzun süre iyileşme vs  verim almak en az 1.5 2 sene sürecek
Hemde aynı işlemi. Zorlu süreci 2 kere yaşamak istemiyorum.. Max butcee 12.000

Ekimi sene sonu düşünüyorum o zmna kadar extra ilaç şampuan vs kulanmalimiyim mevcut saçları güçlendirmek ve korumak amaçlı
Değerli yorumlarını için hepinize tesekur ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
1 ekimle güzel sonuç alabilirsiniz ön ve orta bölümde araştırdığınız merkez yok mu ?
Global Moderator

furkancolak9109

• Jr. Member
  • **
Şahin hocayı çok araştırdım .. fp olarak güzel sonuçları var  ama genel olarak 2 Ekim planlaması yapıyor
 Ben tek seferde güzel sonuç alabilirmiyim  en azından vertex bölgesinde siklastirma istoyrm  burdaki tecrubeli kişilerdende Yorum almak istedim hinthell hocamm

• Ekim Tarihi: Bilgi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Boşuna kasma hiç öyle yada böyle o koltuğa 2 kere oturacaksın.. 2 ekilmiş planlama yap.
1. Ekimi yaptır 2-3 sene idare eder seni. Tele öyle yada böyle açılacak şuan sıkılaştırma yapmanın o bölgeye hiç faydası olmayacak. 2-3 sene sonra tele + önlere sıkılaştırma yaparsın..

Facebook Twitter Instagram