Gönderen Konu: Finas kulak çınlaması yapar mı ?  (Okunma sayısı 3318 defa)

Furymen

• Sr. Member
Finas kulak çınlaması yapar mı ?
« : 27 Ocak 2021, 18:44:48 »
Arkadaşlar 1.5 senedir bu ilacı kullanmıyorum bu gün bir forumda denk geldim kulak çınlaması yapıyormuş bunu okuyunca dikkatimi kulağıma verdim ve 1 gündür kulağım çınlıyor tiz bir ses cız diye acaba diyorum daha önce vardı yenimi farkettim yoksa psikolojik mi oldu anlamadım gün içinde kulaklık takıp oyun oynarım yüksek sesli bununda yapma ihtimalı olabilir ama çok rahatsız oldum bu sesten ilk defa şimdiye kadar böyle birşey farketmedim dün dikkatimi kulağıma verince farkettim

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Finas kulak çınlaması yapar mı ?
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2021, 18:52:13 »
Evet kulak çınlaması yapabilir. Bende duymuştum daha önce ama bende şahsen herhangi bir rahatsızlık yok.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2021, 18:54:11 »
Bendede var 40 gündür, geçmedi hala, bırakmakda istemiyorum ama nası olcak bilmem..

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2021, 18:54:35 »
Evet kulak çınlaması yapabilir. Bende duymuştum daha önce ama bende şahsen herhangi bir rahatsızlık yok.
Sen kullanıyorsun halen yani aslında sorum şuydu ilacı bıraktıktan sonramı ortaya çıkıyor kullanırkenmi ben 1.5 yıl sonra farkettim dicemde oda çok saçma olur çünkü farkedilmeyecek bişey değil 1 gündür uyuyamıyorm çin işkencesi gibi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2021, 18:56:26 »
Bendede var 40 gündür, geçmedi hala, bırakmakda istemiyorum ama nası olcak bilmem..
olduğu andamı farkettin yoksa 40 gün sonramı

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2021, 18:57:33 »
olduğu andamı farkettin yoksa 40 gün sonramı
Kullanmaya başladığımın 4. günü başladı.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2021, 18:59:34 »
Kullanmaya başladığımın 4. günü başladı.
Benimki ozaman başka bişey yüzünden şimdiye kadar farketmedim dün başladı halen var arada olup geçerdi bu 1 gündür rahatsız edici bişey eski tüplü tvlerin çıkardığı ses gibi kulaklarımı tırmalıyor

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2021, 18:59:49 »
 Kulak cınlaması yapabilir kisiden kiseye miktarı artabilir   DHT kulak zarında etkili oldugu icin bu hormon engellediginde nice yan etki yapabilir bu yuzden dusuk dozda kullanalım sorun yok  gunluk en fazla 1mg .....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2021, 19:01:27 »
Yüksek ses yada çok sessiz ortamda da yapabiliyormuş, 4 aydır evdeyim odamda çok sessiz.
Orta kulak iltihabı dicem oda olsa ağrı da olması lazım.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2021, 19:03:20 »
Yüksek ses yada çok sessiz ortamda da yapabiliyormuş, 4 aydır evdeyim odamda çok sessiz.
Orta kulak iltihabı dicem oda olsa ağrı da olması lazım.
Evet öyle bende baktım araştırdım zaten en başlarda olsa dayanamazdım illa farkederdim daha 1 gün dayanamadıysam

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2021, 19:12:07 »
Bi kaç gün bırakayım bakalım geçecek mi.. Yazarım buraya geçerse.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2021, 19:42:55 »
Yapıyor ama bende finasterid değil Xpecia kullandığımda çınlama yapmıştı. Dht düştüğünde orta kulak iltihabı olma ihtimali de var. Ama ben kbb bölümüne göründüğümde finasterid kullandığımı söylemiştim doktor anlamamıştı. Bir sürü testte yaptırmıştım :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2021, 19:48:53 »
Yapıyor ama bende finasterid değil Xpecia kullandığımda çınlama yapmıştı. Dht düştüğünde orta kulak iltihabı olma ihtimali de var. Ama ben kbb bölümüne göründüğümde finasterid kullandığımı söylemiştim doktor anlamamıştı. Bir sürü testte yaptırmıştım :).
Xpecia ile başladı bendede. 23 aralıkda başlamıştım, 4. günü çınlama başladı, sonra finasa geçtim hala var. Bırakınca geçti mi? Tekrar başlayınca tekrarladı mı?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2021, 20:23:54 »
Xpecia ile başladı bendede. 23 aralıkda başlamıştım, 4. günü çınlama başladı, sonra finasa geçtim hala var. Bırakınca geçti mi? Tekrar başlayınca tekrarladı mı?

Finasterid kullandığımda sorun olmuyor bende. Bıraktığımda bir süre devam etti zamanla geçti.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2021, 20:41:18 »
Finasterid kullandığımda sorun olmuyor bende. Bıraktığımda bir süre devam etti zamanla geçti.
Merak ediyorum kaç yaşındasınız tedaviyi bıraktınızmı hiç soru sorduğunuzu görmedim hep soru cevaplıyorsun  ;D

Facebook Twitter Instagram