Gönderen Konu: Altın neden bu kadar düştü !!!  (Okunma sayısı 747 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Altın neden bu kadar düştü !!!
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2021, 19:16:52 »
 çok hızlı çıktı hızlı giden atın b.ku seyrek düşer hesabı.onun dısında kışın bir dusme oluyor baharda yukseliyor altın en otu olduğu yerde sayar kaybettirmez bu dusus gecici bahara doğru yukselir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2021, 19:24:19 »
çok hızlı çıktı hızlı giden atın b.ku seyrek düşer hesabı.onun dısında kışın bir dusme oluyor baharda yukseliyor altın en otu olduğu yerde sayar kaybettirmez bu dusus gecici bahara doğru yukselir
evet yaz ayına dogru yukseliyor   ama  mart ayında  600 tl yi görecek diyorlardı   ama tutmadı bir sürü kişi zarar etti   bence yaza kadar 500 ü bile zor görür

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2021, 19:53:54 »
Üretemediğimiz, ithal ettiğimiz için, bu düşüşün sonu çıkış olur. Ne zaman olur tam kestiremiyorum ama, buralar dipler.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2021, 00:29:48 »
aslinda dolar düştü altinda dolara bağlı düştü şimdi aciklardim ama biraz ekonomiye girer dolar düştü diye bil simdilik

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2021, 00:36:18 »
öğrenciyim 30 binden 23 bine düştü param üzülüyorum

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2021, 10:53:45 »
Üretemediğimiz, ithal ettiğimiz için, bu düşüşün sonu çıkış olur. Ne zaman olur tam kestiremiyorum ama, buralar dipler.
onsda düşüyor  sağlam durmuyor   doları merkez bankası fazi yukselterek açıklama yaparak düşürdü  ama ocak ayında abd de olana olan kongre binası baskınıda etkiledi doları  bakalım neler olacak biden tesvik paketini acıklarsa yukseliş olur bence  ama bence ltının 500 ü görmesi zaman alıcak

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2021, 11:07:37 »
öğrenciyim 30 binden 23 bine düştü param üzülüyorum
üzülme bahara doğru çıkıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2021, 22:53:46 »
Simdi altin almak mantıklı joe biden amca gözleri Türkiye ye cevirmedi daha yatırımınızı yapın derim yaza doğru kazanmış olursunuz Türk parası bekletmek paranızın ölmesi demek

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2021, 23:37:12 »
Onsta patlarsa neler göreceğiz kim bilir.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Şubat 2021, 01:58:04 »
Faize parasını yatırmada dini hassasiyetleri olmayanlar için en doğru yatırım. Faiz bu kadar yüksekken parasını dövize altına yatmak mantık dışı

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 06 Şubat 2021, 11:09:00 »
piyasa çok karışık manipülasyon her tarafta yapılıyor altın ,gümüş,dolar,bitcoin ve altcoinlerde  çok yapılıyor yatırım yapanlar cok soğukkanlı olması gerekiyor :)

Facebook Twitter Instagram