Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİNİ İÇİN SERVER SERDAROĞLUNDAN ALTIN BİLGİLER.  (Okunma sayısı 1936 defa)

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Herkese İyi günler.Ben Saç dökülmesi için Türkiyenin 1 Numaralı Dokturuna Mauyneye Gittim. Kesindisi minoxidil ve takviye başladı. Server Bey Diyorki asla Minoxidilde Döngü diye bişey olmaz olamaz.Bunu artık kabul edelim herkes tutturdu döngü fln.2.Sİ Minoxidilin etkisi zamanla azalman oyle bişey olmaz diyor.Bunlar çok önemli bilgilier.Bunları aşmamız gerekir artık.İnsanlar bun yanlış bilgilerden dolayı bu tedavilerden kaçıyor.Ve bana 1 yıl boyunca minoxidil ve ekstra taplet kullanan bir kişinin tepesının ne açıklıktan nasıl kapandıgını resimlerle gösterdi.Ekim yapılsa böyle olmazdı.Yani adam minoxidilin reklamını yapacak hali yok.Sonucda bilimin doğrularından hastalarına yardımcı olan beyefendı birisi.Bu bilgiler altın değerinde.Herkes bunları bilmeleri.

MİNOXİDİL DE DONGU OLAMAZ VE ETKİSİ ZAMANLA AZALMAZ. BUNU SOYLEYEN TURKIYEDEKİ SAÇ TEDAVİLERİ KONUSUNDA 1 NUMARALI KİŞİSİ.

titanic5

• Hero Member
Herkesin bildiği Minoxil başlamışın işte

Farklı bir şey yok mu?

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Simdi kendisinin bana hangi minoxidili ve hangi destek tapleti onerdigini burada soylemem.Cunku yanlis yonlendirme olmasin.Ben doktor degilim.Benim burdaki amacim sac dokulmesi sorunu yasayipda sehir efsaneleri yuzunden minoxidil gibi etkili vir tedaviden kacan insanlarin yanlis yaptigini bizzat turkiyedeki en iyi sac konusundaki uzmandan dogru bilgileri aktarip en azindan insanlara sac dokulme konusunda ki minoxidil ile ilgili dogru bilgiler vermem.Forumlarda sayisiz minoxidil dongu yapar kullanma diye tonlarca yorum var.Bundan dolayi cogu insan kullanmiyor.Ama Bu isin erbabi oyle bisey olmaz olamaz diyor ve zamanla etkisi azalmaz diyor.Benim bu foruma vefa borcum vardir.O yuzden bu altin bilgileri aktarmak istedim.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 01:38:26 Gönderen: Burhan Göktay »

Thescript

• Hero Member
Simdi kendisinin bana hangi minoxidili ve hangi destek tapleti onerdigini burada soylemem.Cunku yanlis yonlendirme olmasin.Ben doktor degilim.Benim burdaki amacim sac dokulmesi sorunu yasayipda sehir efsaneleri yuzunden minoxidil gibi etkili vir tedaviden kacan insanlarin yanlis yaptigini bizzat turkiyedeki en iyi sac konusundaki uzmandan dogru bilgileri aktarip en azindan insanlara sac dokulme konusunda ki minoxidil ile ilgili dogru bilgiler vermem.Forumlarda sayisiz minoxidil dongu yapar kullanma diye tonlarca yorum var.Bundan dolayi cogu insan kullanmiyor.Ama Bu isin erbabi oyle bisey olmaz olamaz diyor ve zamanla etkisi azalmaz diyor.Benim bu foruma vefa borcum vardir.O yuzden bu altin bilgileri aktarmak istedim.
minoxile dutasterid felan atsak veya başka antiler

Spencer

• Hero Member
Hocanın muayene ücreti şu an ne kadar?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

ariya33

• Yeni üye
  • *
Sonuç nedir verdiği tavsiyeler ile nasil yol aldı saçınız. Before After atar mısınız.

Requiemm

• Sr. Member
size önerdiği minox markası ve takviye edici hapı  paylaşırsanız hıc yoktan minox ve ilaç kullanmak isteyenler ıcın bır alternatıf ımkanı da olmuş olur. bence paylasın isimlerini

Spencer

• Hero Member
size önerdiği minox markası ve takviye edici hapı  paylaşırsanız hıc yoktan minox ve ilaç kullanmak isteyenler ıcın bır alternatıf ımkanı da olmuş olur. bence paylasın isimlerini

Alopexy t minoksidil öneriyor. Takviye ise byopecia multiplex
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

titanic5

• Hero Member
Alopexy t minoksidil öneriyor. Takviye ise byopecia multiplex

Bu ürünleri zaten çoğu kişi biliyordur yanılmıyorsam
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2022, 10:35:56 Gönderen: Pier »

Virtüöz

• Hero Member
Ya gene ne saçmalıyorsunuz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

slade23

• Hero Member
şimdi bu noktada Türkiye'nin en iyi doktoruna mı inanalım yoksa bir iyi bir kötü olan saçımıza mı ?

ya hocanın dediklerini yanlış aktarıyorsun ya da hoca bilimsel olmayan bir açıklama yapmış.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Dostum çok iddialı konuşman güven sarsıcı

"Türkiye'nin en iyi doktoru" derken ne ile ölçtün de bu ünvanı adama verdin merak ettim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

revengoa

• Jr. Member
  • **
Bu bilgilerin benim nazarımda bırakın altını, bir bakır kadar değeri yok. Bilinen bayağı bir tedavi tavsiyesi.

Virtüöz

• Hero Member
Konu baştan saçma.Yok Türkiyenin en iyi doktoru yok minoxidilde döngü olayı olmaz zart zurt.Adamı yalamaktan başka bir şey değil.Eğer döngü yok demişse isterse en iyi tıp alanında uzmanlaşmış olsun ister en iyi eğitimi alsın zerre itibar etmem.Ben kullanıcı deneyimine bakarım.Diplomasının arkasına sığınıp söz söylemekle olmaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Döngü yok demesi şu anlama gelebilir,kelimeyi kullanma şekli değişik olsa da sonuç aynı kapıya çıkabilir;yani zaten vucudumuzda telogen,anagen vs neyse değişik fazlarda hepsinin ayrı ayrı dökülme yeniden çıkma döngüsü ve günü olan NORMAL saçlar var,minoksidil de pek ala NORMAL saç çıkarıyor diyelim ama bu normal saçların da minoxsuz diğer saçlar gibi telogen,anagen vs dökülme yeniden çıkma günleri aynı günde ve diğer saçlara göre daha çok saç aynı günde faza girdiği için dökülüp çıkıyor ve biz buna döngü diyoruz benim yorumum bu.ama esas olan döngü dediğimiz dönem sonrasında saçın gerilemeyişi..yani 12. Ay daki saç 6. Aya göre daha iyiyse ya da aynı ise problem yok demektir..Mesela medikal tedavi hikayelerinde benim paylaştığım 'Nette bulduğum şaşırtıcı derecede başarılı tedavi' konusunda adam nw6 dan sürekli üstüne koya koya gelmiş 3ay,6ay,12ay süreçte.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram