Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİNİ İÇİN SERVER SERDAROĞLUNDAN ALTIN BİLGİLER.  (Okunma sayısı 400 defa)

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Herkese İyi günler.Ben Saç dökülmesi için Türkiyenin 1 Numaralı Dokturuna Mauyneye Gittim. Kesindisi minoxidil ve takviye başladı. Server Bey Diyorki asla Minoxidilde Döngü diye bişey olmaz olamaz.Bunu artık kabul edelim herkes tutturdu döngü fln.2.Sİ Minoxidilin etkisi zamanla azalman oyle bişey olmaz diyor.Bunlar çok önemli bilgilier.Bunları aşmamız gerekir artık.İnsanlar bun yanlış bilgilerden dolayı bu tedavilerden kaçıyor.Ve bana 1 yıl boyunca minoxidil ve ekstra taplet kullanan bir kişinin tepesının ne açıklıktan nasıl kapandıgını resimlerle gösterdi.Ekim yapılsa böyle olmazdı.Yani adam minoxidilin reklamını yapacak hali yok.Sonucda bilimin doğrularından hastalarına yardımcı olan beyefendı birisi.Bu bilgiler altın değerinde.Herkes bunları bilmeleri.

MİNOXİDİL DE DONGU OLAMAZ VE ETKİSİ ZAMANLA AZALMAZ. BUNU SOYLEYEN TURKIYEDEKİ SAÇ TEDAVİLERİ KONUSUNDA 1 NUMARALI KİŞİSİ.

Pier

• Sr. Member
Herkesin bildiği Minoxil başlamışın işte

Farklı bir şey yok mu?

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Simdi kendisinin bana hangi minoxidili ve hangi destek tapleti onerdigini burada soylemem.Cunku yanlis yonlendirme olmasin.Ben doktor degilim.Benim burdaki amacim sac dokulmesi sorunu yasayipda sehir efsaneleri yuzunden minoxidil gibi etkili vir tedaviden kacan insanlarin yanlis yaptigini bizzat turkiyedeki en iyi sac konusundaki uzmandan dogru bilgileri aktarip en azindan insanlara sac dokulme konusunda ki minoxidil ile ilgili dogru bilgiler vermem.Forumlarda sayisiz minoxidil dongu yapar kullanma diye tonlarca yorum var.Bundan dolayi cogu insan kullanmiyor.Ama Bu isin erbabi oyle bisey olmaz olamaz diyor ve zamanla etkisi azalmaz diyor.Benim bu foruma vefa borcum vardir.O yuzden bu altin bilgileri aktarmak istedim.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 01:38:26 Gönderen: Burhan Göktay »

Thescript

• Hero Member
Simdi kendisinin bana hangi minoxidili ve hangi destek tapleti onerdigini burada soylemem.Cunku yanlis yonlendirme olmasin.Ben doktor degilim.Benim burdaki amacim sac dokulmesi sorunu yasayipda sehir efsaneleri yuzunden minoxidil gibi etkili vir tedaviden kacan insanlarin yanlis yaptigini bizzat turkiyedeki en iyi sac konusundaki uzmandan dogru bilgileri aktarip en azindan insanlara sac dokulme konusunda ki minoxidil ile ilgili dogru bilgiler vermem.Forumlarda sayisiz minoxidil dongu yapar kullanma diye tonlarca yorum var.Bundan dolayi cogu insan kullanmiyor.Ama Bu isin erbabi oyle bisey olmaz olamaz diyor ve zamanla etkisi azalmaz diyor.Benim bu foruma vefa borcum vardir.O yuzden bu altin bilgileri aktarmak istedim.
minoxile dutasterid felan atsak veya başka antiler

Spencer

• Hero Member
Hocanın muayene ücreti şu an ne kadar?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

ariya33

• Yeni üye
  • *
Sonuç nedir verdiği tavsiyeler ile nasil yol aldı saçınız. Before After atar mısınız.

Requiemm

• Full Member
size önerdiği minox markası ve takviye edici hapı  paylaşırsanız hıc yoktan minox ve ilaç kullanmak isteyenler ıcın bır alternatıf ımkanı da olmuş olur. bence paylasın isimlerini

Spencer

• Hero Member
size önerdiği minox markası ve takviye edici hapı  paylaşırsanız hıc yoktan minox ve ilaç kullanmak isteyenler ıcın bır alternatıf ımkanı da olmuş olur. bence paylasın isimlerini

Alopexy t minoksidil öneriyor. Takviye ise byopecia multiplex
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Pier

• Sr. Member
Alopexy t minoksidil öneriyor. Takviye ise byopecia multiplex

Bu ürünleri zaten çoğu kişi biliyordur yanılmıyorsam
« Son Düzenleme: Bugün, 10:35:56 Gönderen: Pier »

Facebook Twitter Instagram