Gönderen Konu: Saç Ekiminden Önce Yorum ve Tavsiyr  (Okunma sayısı 1602 defa)

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
Saç Ekiminden Önce Yorum ve Tavsiyr
« : 06 Şubat 2021, 17:48:16 »
Arkadaşlar hepinize merhabalar, henüz forumda ilk günüm o yüzden yanlış yere konu açmış veya bir şekilde forum prosedürlerini ihlal etmiş olabilirim, forum kurallarına alıştıkça bu tip hataları yapmayacağımı umuyorum, bahsettiğim tarzda hatalar için şimdiden hepinizden özür dilerim.29 yaşına kadar öyle böyle değil inanılmaz derecede saçım vardı hatta bu yüzden banyodan sonra saça şekil vermek çok uzun sürerdi ve o zamanlar "Allahım yanlardan açılsa biraz" diye dua ederdim. Ve saçıma jöle, fön, sprey aklınıza ne gelirse uyguladım yaş 30 olunca vertexde hafif Bi açılma oldu ancak çok takmadım zira ön taraf inanılmaz yoğundu hala, derken o malum süreç başladı ve şu anda 38 yaşında Ekim düşünür hale geldim 1 yıldır saçıma envai çeşit yağ sürdüm, aklınıza ne gelirse argan, hint yağı, karanfil suyu VS. Ben unuttum yani, üstelik haftada bir de hiç aksatmadan dermaroller kullanıyorum ancak saçları topikle kapattığımdan olsa gerek bu yağlardan ve dermarollerden en ufak bir fayda görmediğim gibi saçlarım daha da çok döküldü.
3 ay önce Kayseri'de Can Hair  ile görüştüm donör bölgemin zayıf olduğunu ve çok iyi bir sonuç beklememek gerektiğini söylediler 6000 TL fiyat verdiler 3 seans prp dahil.
Daha sonra yine Kayseride Estewolf ile görüştüm onlar çok daha umut verici konuşup 4500 lira fiyat verdiler yine 3 seans prp hediyeli.
Yalnız forumu keşfedince anladım ki fiyattan bağımsız olarak her iki merkezin de kayda değer başarıları ve çok iyi Ekim sonuçları yok.
İki gün önce bir arkadaşım Kayseri Roza ile 4000 liraya anlaştığını ve 1 hafta sonra Ekim yaptıracağını söyleyince bana da cesaret geldi
Pazartesi ben de görüşücem o merkeze yalnız Forumdan 3-4 doktor ve ekim merkezi belirledim kendime Pazartesi Kayseri Roza ne derse desin belirlediğim merkezlerden de mutlaka fikir alıcam hikayem özet olarak böyle fotoğraf eklemeye çalışıcam umarım başarırım😊 Değerli yorumlarınız benim için çok önemli Ekim ne kadar başarı sağlayabilir yoksa donör çok güçsüz o kadar zahmete değmez mi? Tecrübelerinizden yola çıkarak yapacağınız yorumlar bana yol gösterici olacak.
Bu arada bilgi olarak görüştüğüm iki merkezden Can Hair 4000 Estewolf 4200 greft çıkacağını söylediler ek olarak 38 yaşındayım sigara kullanıyorum alkol yok.
Forumu kuranlardan yorum yapanlara herkese çooook teşekkür ederim gerçekten buradan çok şey öğrendim hakkınız ödenmez herkese saygılar.

Ferecov

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekiminden Önce Yorum ve Tavsiyr
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2021, 18:04:51 »
Saçınızın olduğu bir fotoğraf atabilirmisiniz 30 lu yaşlarda. Konudan bağımsız Merak ettim.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2021, 18:17:04 »
Hocam bayağı Geniş bir alan, Çıkış Yüzdesi yüksek, Sağlam bir Ekim merkezinde Ekim yapılmalı, Bu zor bir Açıklık, donör zayıf, Zaten Kesinlikle En Az 4.500 greft, Vertex hariç bir Ekim Yapılmalı, Ve ekim sonrası Finasteridle Ekilen saçları Güçlendirmek gerekir.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2021, 18:36:03 »
Hocam bayağı Geniş bir alan, Çıkış Yüzdesi yüksek, Sağlam bir Ekim merkezinde Ekim yapılmalı, Bu zor bir Açıklık, donör zayıf, Zaten Kesinlikle En Az 4.500 greft, Vertex hariç bir Ekim Yapılmalı, Ve ekim sonrası Finasteridle Ekilen saçları Güçlendirmek gerekir.. |-onayisareti-|
Çok teşekkür ederim yorumunuzu mutlaka göz önünde bulundurarak değerlendireceğim gittiğim merkezlerin yaklaşımlarını, Sakal bölgemin fotoğraflarını da eklemeye çalışıcam acaba sakal destekli biraz daha iyi bir sonuç elde edebilir miyim diye.

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2021, 18:37:33 »
Saçınızın olduğu bir fotoğraf atabilirmisiniz 30 lu yaşlarda. Konudan bağımsız Merak ettim.
En kısa zamanda eklemeye çalışıcam.

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2021, 19:07:35 »
Çok teşekkür ederim yorumunuzu mutlaka göz önünde bulundurarak değerlendireceğim gittiğim merkezlerin yaklaşımlarını, Sakal bölgemin fotoğraflarını da eklemeye çalışıcam acaba sakal destekli biraz daha iyi bir sonuç elde edebilir miyim diye.

Aynen, Genelde Sakaldan 1.000-1.100 greft Civarı Alınabiliyor, çoğunlukla  Saçtan Daha kalın Olduğu için, Kapatıcılığı Daha yüksek Olabiliyor.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2021, 21:32:05 »

[/
Aynen, Genelde Sakaldan 1.000-1.100 greft Civarı Alınabiliyor, çoğunlukla  Saçtan Daha kalın Olduğu için, Kapatıcılığı Daha yüksek Olabiliyor.. |-onayisareti-|
quote] Tamamdır çok teşekkür ederim en kısa zamanda sakal fotolarını da ekleyip kıymetli yorumlarınızı bekliycem,Daha sağlıklı yorum yapabilmeniz için sakal uzun mu olmalı?

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2021, 12:55:20 »
Yeni konu açarken fotoğraf ekleme işini çözdüm ama konunun devamına nasıl yeni fotoğraf eklerim yardımcı olabilir misiniz?

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2021, 13:05:08 »
Yeni konu açarken fotoğraf ekleme işini çözdüm ama konunun devamına nasıl yeni fotoğraf eklerim yardımcı olabilir misiniz?

Buraya yorumu yaparken, Altta Ekler ve Diğer Seçenekler Yazan Yere Basınca, Altta Dosya Ekle çıkıyor, O şekilde Dosya seç Yazan Yere basıp Resim Yükleme Yapabilirsiniz.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2021, 13:56:22 »
Buraya yorumu yaparken, Altta Ekler ve Diğer Seçenekler Yazan Yere Basınca, Altta Dosya Ekle çıkıyor, O şekilde Dosya seç Yazan Yere basıp Resim Yükleme Yapabilirsiniz.. |-onayisareti-|
Çok teşekkür ederim mucizevi bir şekilde ekimle güzel bir sonuç elde edebilirsem size duacı olacağım

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2021, 19:50:52 »
Çok teşekkür ederim mucizevi bir şekilde ekimle güzel bir sonuç elde edebilirsem size duacı olacağım

İnşAllah olur hocam, Forumda imkansız dediğimiz Ne Norwood skalalarından Mucizevi sonuçlar Alındı, Geçmişi değiştiremeyiz Ama gelecek Hala avuçlarımızın İçindedir.. İstediğiniz Gibi Olur Umarım.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2021, 20:41:38 »
Donör evet alana göre çok güçlü degil

Tepe hariç tepeye yakın alana kadsr 1 ekim ve 1 sıklaştırma sakal destekli düşüne bilirsin hocam ama beklentinizi yüksek tutmayın.
Global Moderator

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2021, 23:29:19 »
Donör evet alana göre çok güçlü degil

Tepe hariç tepeye yakın alana kadsr 1 ekim ve 1 sıklaştırma sakal destekli düşüne bilirsin hocam ama beklentinizi yüksek tutmayın.
Çok teşekkür ederim şu yorumlarınız benim için çok kıymetli,iletişim kuracağım saç merkezlerinden en azından olmayacak duaya amin diyenleri ayırt edebileceğim sayenizde.Vertex kısmı hiç olmasa bile olur oranın açıklığına çok alıştım önden bakınca hoş bi görüntü oluşsun yeter.Forumu üye olmadan önce bayadır takip ediyordum ve gördüğüm kadarıyla konuyla ilgilenmekten inanılmaz bir tecrübe kazanmışsınız,bazen hobisine herhangi bir saç ekimi konusunu açıyorum ekimden önce ya da ekim günü konunun 1. sayfasında ne dediyseniz %90 oranında dediğinizin gerçekleşmesini hayretler içerisinde okuyoru,çekmeyen bilmezama çekenin tüm psikolojisini hayatını alt üst eden bir sorun saç dökülmesi böyle değerli güzel bir forum oluşturup mümkün olduğunca bunlara cevap verip insanlara objektif yorumlar yapıp zaman ayırmanız gerçekten takdire şayan ilerleyen zamanlarda hiç saç ektirmesem bile forumdan ayrılmayı düşünmüyorum bağımlılık yaptı:)Saydığım sebeplerden ötürü gerçekten çok teşekkür ederim sağolun,varolun.

Pablo sanchez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2021, 23:32:16 »
İnşAllah olur hocam, Forumda imkansız dediğimiz Ne Norwood skalalarından Mucizevi sonuçlar Alındı, Geçmişi değiştiremeyiz Ama gelecek Hala avuçlarımızın İçindedir.. İstediğiniz Gibi Olur Umarım.. |-onayisareti-| (^_^)
Çok teşekkür ederim,Hintell arkadaşa da yazdığım gibi sonuç olumlu da olsa olumsuz da olsa hatta zayıf donörden dolayı hiç olmasa da insanlara zaman ayırıp tecrübelerinizi paylaştığınız için Allah sizlerden razı olsun.

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2021, 23:45:29 »
Çok teşekkür ederim,Hintell arkadaşa da yazdığım gibi sonuç olumlu da olsa olumsuz da olsa hatta zayıf donörden dolayı hiç olmasa da insanlara zaman ayırıp tecrübelerinizi paylaştığınız için Allah sizlerden razı olsun.

Rica Ederiz, Allah sendende razı olsun Hocam, Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram