Gönderen Konu: PROPOLİS Saç Tedavisi  (Okunma sayısı 551 defa)

erdoganugur

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
PROPOLİS Saç Tedavisi
« : 06 Şubat 2021, 23:40:57 »
Arkadaşlar bugün kendime bağışıklığımı arttırmak için propolis aldım. Rengine ve kokusuna baktığımda kahverengi ve kötü kokuluydu. Bu sıralar İnstagram da kahverengi saç çıkaran su adı altında bir sürü ürün satıyorlar ve sonuçlarda güzel görünüyor tabi gerçekse. Ve 50 ml lik fiyatı da 250 TL. Rengi ve görünüşü birebir propolis ile aynı acaba bu insanlar propolis i kahverengi su diye satıyo olabilirler mi? Sizce propolis, dermaroller ile birlikte saça uygulanır mı?
Not : Maksadım sadece sizlerle fikir alışverişi yapmak.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: PROPOLİS Saç Tedavisi
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2021, 23:47:14 »
Arkadaşlar bugün kendime bağışıklığımı arttırmak için propolis aldım. Rengine ve kokusuna baktığımda kahverengi ve kötü kokuluydu. Bu sıralar İnstagram da kahverengi saç çıkaran su adı altında bir sürü ürün satıyorlar ve sonuçlarda güzel görünüyor tabi gerçekse. Ve 50 ml lik fiyatı da 250 TL. Rengi ve görünüşü birebir propolis ile aynı acaba bu insanlar propolis i kahverengi su diye satıyo olabilirler mi? Sizce propolis, dermaroller ile birlikte saça uygulanır mı?
Not : Maksadım sadece sizlerle fikir alışverişi yapmak.

sattıkları kahverengi suyun içinde spiro östrojen falan var hiç bir bitki saç dökülmesini geriye çevirecek kadar güçlü değil max durdurur ötesi olmaz. propolisi saça sürmek mantıklı gelmedi güzel bir takviye normal kullanımda. bu suları farklı renge boyayıp boyayıp satıyorlar her seferinde fiyatı da artıyor :))

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Armaan

• Hero Member
Ynt: PROPOLİS Saç Tedavisi
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2021, 01:32:51 »
Propolis kullandım ben 3 ay faln. Aynn kahverengi yapış yapış bişey kokusu da kötü. Saça bi faydası olmadı. Saça uygulanmaz bence gereksiz. İnstadaki safsatalara inanma hocam hepsi tam gaz yolunda. Dün mavi suydu bugün kahverengi olmuş yarın eflatun olur. Renkler bitmez

Facebook Twitter Instagram