Gönderen Konu: Ekim‘den kaç hafta/ay sonra spor’a devam edebilirim?  (Okunma sayısı 589 defa)

sacekimigereklimi

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar mart’ta ekim yaptırmayı düşünüyorum. Fitness / yüzme gibi aktivitelere devam etmem için ne kadar beklemem mantıklı sizce? 1 ay yeterli diye düşünüyordum ama daha fazla bekleneceğinide okuyorum, emin olamadım. Ve güneşten ne kadar süre korunmam lazım olacak? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim‘den kaç hafta/ay sonra spor’a devam edebilirim?
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2021, 09:34:41 »
Bu konu muamma biraz en iyi ekim merkezi ne diyorsa onu yap . Bir süre yürüyüş falan idare et. Profosyonel sporcu vs değilsen 3 ay bekle
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2021, 10:58:32 »
Bu konuyu bende merak ediyorum.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2021, 12:08:27 »
Öneri bu şekilde bende kardiyo için 15-20 gün ağırlık için 25 gün bekleyeceğim. Ağır çalışırken setler arası 20 snden fazla beklemeyi öneriyorlar.

Kan basıncı yerine tam oturmayan greftler için tehlike arz ediyor sanırım ilk 2 hafta. Sex spor hem darbe hemde bu nedenden yasaklı diye okumuştum.
Ayrıca terleme de yine bakteriyi tetiklediği için tehlikeli diye okumuştum, güneşten korunmayı 1-2 ay mutlaka öneriyorlardı.
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

Facebook Twitter Instagram