Gönderen Konu: 2 hafta sonra ekim yaptıracağım, sizce saç yapım uygun mu?  (Okunma sayısı 694 defa)

ubn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar
Bir süredir forumu takip ediyorum ve gerçekten çok faydalı bilgiler ediniyorum sayenizde.
Benim operasyonum 2 hafta sonra olacak. Dr Muttalip Keser'i tercih ettim. Doktor bey tabiki düşüncelerini planlarını bana iletti. Ancak operasyon tarihi yaklaştıkça acaba nasıl olacak başarılı bir sonuç alacak mıyım tarzında düşünceler takılmaya başladı kafama. tabiki sizin deneyimlerinizden de faydalanmak isterim. Sizce benim saç yapım operasyon için uygun mudur? Başarılı bir sonuç bekleyebilir miyiz?
Doktor bey ilk aşamada ön bölgeye 2500 greft ekeceğini söyledi. En az 6 ay sonra da vertex bölgesine 1000 greft kadar ekebileceğini söyledi. Bunun sebebi belki biliyorsunuz Muttalip bey ekimin her aşamasını kendi yaptığı için 1 haftada max 2500 ekiyormuş.
Fotoğrafları ekte iletiyorum olumlu olumsuz her türlü geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim şimdiden.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2 hafta sonra ekim yaptıracağım, sizce saç yapım uygun mu?
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2024, 11:56:39 »
alın yapın çok açık bu durumda nasıl bir sonuç elde edeceğini önceden kestirmek zor .muttalip hoca genelde daha dar alanlara ekim yapıyor bu bakımdan sizin açıklığınız biraz daha fazla daha önce gördüğüm vakalarına bakarak. 2500 greft kaç günde ekecek acaba ? orda ekim yaptırmak oldukça zahmetli .günlük 500 grefti geçmiyor hoca diye okumuştum forumda orda ektirenlerden.

ubn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2024, 12:28:33 »
4 günde yapcağını söyledi. Greftlerin durumuna göre 2000de de kalabilirmişiz ama hedefi 2500.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2024, 23:32:55 »
4 gün üst üste ekim tam çin işkencesi olur heralde hiç bana göre değil  :) ben olsam forumda şu sıra çok gidilen ankarada doktor bekir bek var ona giderdim yöntemler aynı ekim fotoları bile çok benziyor en azından tek seferde halledebiliyor sanki.

ahmett0

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2024, 00:10:07 »
hocam 2500 grefti 4-5 saatte çok rahat eken başarılı ekimciler var 4 gün eziyet gibi olur çok sıkıntılı süreç donör yapın güzel açıklığın çok değil bence daha güzel bir yerde daha rahat bi ekim yaptırmanı öneririm

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2024, 00:16:52 »
saç ekimine uygunsunuz güzel olacaktır saç ekiminiz Dr bekir bek de aynı mutttalip keser kalitesinde saç ekiyor 80 bin tl şimdilik fiyatı keser hoca baya pahalı
bence keser çok ucuz ve aynı kalite saç ekimci

ubn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2024, 10:06:12 »
Cevaplar için herkese çok teşekkür ederim. Aslında bir sürü doktor gezdim Ankarada, aralarında en profesyonel bulduğum Muttalip bey oldu. 4 günün çok yorucu olacağının farkındayım ancak şu an kendimi hem psikolojik olarak hem de iş yerinden izin vs durumları açısından ayarladım. Şimdi başka bir doktora yönelmeye kalksam doktorlar en az 3 ay sonraya randevu veriyorlar ekim işi yaza kalacak bunu da istemiyorum. Artık son virajdayım umarım güzel bir sonuç elde ederim. Forumda çok fazla mesaj okudum nekroz durumları, tutmama durumları, kötü saç çizgisi vs bunlar olmasın diye bu işin en iyisine yöneleyim dedim. Umarım pişman olmam.
Tekrardan herkese ilgili cevaplar için teşekkür ederim. Sonuçlarımı da forumda paylaşmayı düşünüyorum eğer operasyon kötü geçmezse tabi :D

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2024, 18:31:14 »
neden maksimum 2500 ekebiliyor manuel alım diyorlar öyle mi yapıyor ya da dhi mi yapıyor..bir de ne yaptınız hocam ektirdiniz mi

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2024, 22:12:49 »
4 gün ekimden sonra acep ne hale geldi  ;D

ubn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2024, 09:26:41 »
Selamlar kusura bakmayın mesajlarınızı şimdi görebildim. Evet ekim işlemi tamamlandı. Şu an 2 ay oldu. 4 aydan önce bir sonuç beklemek mantıklı değil tabi ama ufak tefek çıkışları hissediyorum. Şu an hiç bir ağrım sızım kalmadı arada sanırım çıkmaya çalışan saçlar yüzünden sivilceler çıkıyor. Bu da normal bir durum sanırım.

Operasyon zorlu geçti. Muttalip hoca tüm her şeyi kendi yaptığından dolayı 1 günde max 500-600 greftlik işlem yapıyor. Sabah 2-3 saatlik bir seansta önce 500 tane greft topluyor. Öğleden sonraki 2 saatlik seansta da her greft için önce kanal açıp sonra yerleştiriyor. Toplu kanal açmıyor. Her kanalı anında açıyor. Adam her aşamayı kendi yaptığı için de işlem uzun sürüyor. Artısı eksisi tartışılır ama ben hocanın işçiliğini beğendim.

Zorlu kısım ise şu her gün kafanı sarıp eve gönderiyor. Parol haricinde ağrı kesici alamıyorsun çünkü diğerleri kanı sulandırıyor. Ertesi günkü operasyon sırasında kanama olmaması amaçlanıyor o yüzden. Parol de acıyı kesmiyor. Yani 3 gece ağrılı geçti. 4. gece artık operasyon bittikten sonra apranax yapıştırdım. Sıfır ağrı ile uyudum 4. gün. Bir de operasyon 4 güne yayıldığı için yüzün şişiyor. Operasyon bölgesinde oluşan ödem yerçekimi etkisiyle yüzüne iniyor. Ağzın yüzün şiş geziyorsun o hafta.

Durumlar bu şekilde başka bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Nisan 2024, 23:53:03 »
Selamlar kusura bakmayın mesajlarınızı şimdi görebildim. Evet ekim işlemi tamamlandı. Şu an 2 ay oldu. 4 aydan önce bir sonuç beklemek mantıklı değil tabi ama ufak tefek çıkışları hissediyorum. Şu an hiç bir ağrım sızım kalmadı arada sanırım çıkmaya çalışan saçlar yüzünden sivilceler çıkıyor. Bu da normal bir durum sanırım.

Operasyon zorlu geçti. Muttalip hoca tüm her şeyi kendi yaptığından dolayı 1 günde max 500-600 greftlik işlem yapıyor. Sabah 2-3 saatlik bir seansta önce 500 tane greft topluyor. Öğleden sonraki 2 saatlik seansta da her greft için önce kanal açıp sonra yerleştiriyor. Toplu kanal açmıyor. Her kanalı anında açıyor. Adam her aşamayı kendi yaptığı için de işlem uzun sürüyor. Artısı eksisi tartışılır ama ben hocanın işçiliğini beğendim.

Zorlu kısım ise şu her gün kafanı sarıp eve gönderiyor. Parol haricinde ağrı kesici alamıyorsun çünkü diğerleri kanı sulandırıyor. Ertesi günkü operasyon sırasında kanama olmaması amaçlanıyor o yüzden. Parol de acıyı kesmiyor. Yani 3 gece ağrılı geçti. 4. gece artık operasyon bittikten sonra apranax yapıştırdım. Sıfır ağrı ile uyudum 4. gün. Bir de operasyon 4 güne yayıldığı için yüzün şişiyor. Operasyon bölgesinde oluşan ödem yerçekimi etkisiyle yüzüne iniyor. Ağzın yüzün şiş geziyorsun o hafta.

Durumlar bu şekilde başka bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

geçmiş olsun epey zorlu olmuş süreciniz umarım sonucuna değer.

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Nisan 2024, 12:40:31 »
dün muttalip hocayla görüşmeye gittim. atakulenin oarada yeri. şömineli bir bekleme salonu var. epey muhabbet ettik. operasyondaymış mola verdiğinde benimle görüştü. gerçekçi bir hoca. benim durum biraz umutsuz vaka. donör çok az var. alayım ama bu sefer arkası kötü gözükür dedi. 500 tane planladık. aralara serpme atacak. gitmek isteyenler 2025 ocak ayına kadar dolu bu arada. bütün ekimleri 4 güne yayıyormuş dediğiniz gibi. kendisi giriyor hepsine. o değil de yabancı genç bir çocuk vardı onu ekiyorlarmış dün. millet nerden öğrenmiş muttalip hocayı yurtdışından. biz burada forumda olmasak benim haberim olmazdı. valla anlamadım. size de hayırlı olsun bu arada. memnun kalmanıza sevindim

ubn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Nisan 2024, 13:30:19 »
reddit ten buluyorlar.

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Nisan 2024, 22:11:13 »
uzun bir bekleme süresi Asmed dilek çakır neden düşünmüyorsunuz ?

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2024, 23:29:43 »
Saçın bence fazla uygun her saç ekim merkezi bundan güzel bir sonuç çıkarır.

Facebook Twitter Instagram