Gönderen Konu: saç yapım ve klinik ile görüştüğüm konular.. fikirleriniz önemli  (Okunma sayısı 344 defa)

bartolu12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yaş 28
19 da dökülmeye başladı. 21 de bu son haline ulaştım. ozamanlar 1 kere minoxil kullanıp bıraktım olandan daha çok döktü. başkada bir ilaç kullanmadım. Bugün bir kliniğe gittim. 4000-4500 greft arası olabilir dedi. kafa yapın ufak, donör alanında ufak dedi fakat donör alanındaki saçların kuvvetli ekilebilir dedi...tek ekim yapılabilir. ikinci ekim olamayabilir o yüzden tek ekimin titiz ve düzgün olması gerekiyor. ön hattın iyi tasarlanması gerekiyor dedi. tüyler çok;onları kök hücre tedavisi ile güçlendirme ihtimalin var dedi.  fiyat 28k. kök hücreli 40k. yorumlar ve fikirler sizin.

bartolu12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
konu günceldir. Hintel abi sen ne dersin ?

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi ile iyi bir sonuç alacağını sanmıyorum dostum hatta beklentim çok düşük desen bile olmaz bence. sakal destekli bir ekim yaptırsan hadi ordan 700, 800 greft çıktı diyelim buna ilave olarak zayıf donöründen ancak en fazl 3000 greft çıkar gibi görünüyor bununlada ancak ön ve hafif ortaya olacak şekilde belki bir ekim yapılabilir .
bu durumda hem vertex hemde orta alanın bir kısmı boş kalacak bu şekilde doğal olmayan bir görüntüye sahip olmayı kabul edersen belki şansını deneyebilirsin ama her halükarda doğal olmayan ekim olduğu belli olan ve seyrek bir sonuç ortaya çıkacaktır. tercih senin genede ama protez düşünsen belkide daha iyi edersin derim.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Kardeşim seni kırmak üzmek istemem ama bu donöre kim iyi dediyse dolandırıcıdır ve kafa yapın küçük olsa bile on hattı bile kapatamaz var olan donor bence hiç uğraşma
  • Yaşınız 25

bartolu12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi ile iyi bir sonuç alacağını sanmıyorum dostum hatta beklentim çok düşük desen bile olmaz bence. sakal destekli bir ekim yaptırsan hadi ordan 700, 800 greft çıktı diyelim buna ilave olarak zayıf donöründen ancak en fazl 3000 greft çıkar gibi görünüyor bununlada ancak ön ve hafif ortaya olacak şekilde belki bir ekim yapılabilir .
bu durumda hem vertex hemde orta alanın bir kısmı boş kalacak bu şekilde doğal olmayan bir görüntüye sahip olmayı kabul edersen belki şansını deneyebilirsin ama her halükarda doğal olmayan ekim olduğu belli olan ve seyrek bir sonuç ortaya çıkacaktır. tercih senin genede ama protez düşünsen belkide daha iyi edersin derim.

yorumlarınız için teşekkürler. fotoğraf kalitesi çok düşük. fotoğrafları güncellediğimde daha net görülebilir olucak ve tekrardan üzerine yorum yaparız.. Doktor eğer bana fotoğraf olarak gösterseydin ekilmez derdim. kamerayla köklere bakınca 4-4.5 arası olur diye düşünüyorum dedi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç ekimine uygun değilsiniz bu i,şe kalkışmayın sadece paranız ve donör bölgeniz gider
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram