Gönderen Konu: Yaş 39 saç ekimi için tavsiye verurmisiniz arkadaşlar? Moraller berbat resim ekl  (Okunma sayısı 2216 defa)

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
39 yaşındayım alkol yok sigara var bekarım haftada 4 gün fitness yapıyorum saçlarım kenarlardan gidiyor inanılmaz mtsuzum.. :/ yani bekarken daha kötü hadi evli olsam umursamazdim bu kadar. Sizce durum nedir kaç greft olmalı ? Asuman hanım var aklımda İstanbulda yaşıyorum ekimlerini inceledim çok başarılı . Şimdilik biotin kullanıyorum zayıf ince telli saçlar masaja filan başlamayı düşünüyorum bilmiyorum faydası olur mu birde sarımsak yiyoruz her gün bir arkadaş yazmış faydalı diye :/

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Resim2

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Resim3

Leonidas

• Hero Member
Bu yaşta bu saç gayet iyi hocam sıkmayın canınızı.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar süper...hiç bulaşmayın Ekim işine..

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ciddi anlamda kenarlar kötü telefon note 4 eski adam gibi çekse aticam resim . Masaj dila yapıyorum saça biotin kullanıyorum ama fayda yok herhalde

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar süper...hiç bulaşmayın Ekim işine..
Hocam kenarlar bariz şekilde açık bir kaç merkeze attım 2000 greft dediler ama asuman hanım iyi gibi geldi bana

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Resim at

oralminoxidil

• Hero Member
saçlar iyi, forumda yarınız yaşında olup saçları çok daha kötü olanlar var. finasteride kullanın ekimlik işiniz yok

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
saçlar iyi, forumda yarınız yaşında olup saçları çok daha kötü olanlar var. finasteride kullanın ekimlik işiniz yok
Peki üstat finasterid kullansak yarın Birgün evlendik çocuk ta filan sıkıntı olr mu ? Yan etkileri cinsellik vs?  Birde finasterid ve minox dışında neler yapabilirim ? Sarımsak masaj ve yağ sürüyorum biotin kullanıyorum şimdilik

AdnanN

• Hero Member
Hafif minyatürleşme başlamış ama yaşa göre normal bence bir şey yapmanıza gerek yok.

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hafif minyatürleşme başlamış ama yaşa göre normal bence bir şey yapmanıza gerek yok.
Başladı başladı adnan hocam kara kara düşünüyorum ekimmi?  Ekim dışı neler olur ? Masaj sarımsak biotin yetermi?  Kafamda deli sorular

oralminoxidil

• Hero Member
Peki üstat finasterid kullansak yarın Birgün evlendik çocuk ta filan sıkıntı olr mu ? Yan etkileri cinsellik vs?  Birde finasterid ve minox dışında neler yapabilirim ? Sarımsak masaj ve yağ sürüyorum biotin kullanıyorum şimdilik

imzamdaki kılavuzu okuyun. çocuk yapmadan 3 ay önce bıraksanız yeterli olur. hormonlarınızı ölçtürürsünüz bir sıkıntı olmaz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Daha önce konunuz varsa lütfen o konuyu güncelleyin yeni konu açmayın.
Global Moderator

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Daha önce konunuz varsa lütfen o konuyu güncelleyin yeni konu açmayın.
Haklısın hintel başkan ama her geçen gün daha kötüye gidiyor saçlar güncel olsun istedim

Facebook Twitter Instagram