Gönderen Konu: Minox hakkında. Yaş 40  (Okunma sayısı 725 defa)

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
Minox hakkında. Yaş 40
« : 10 Şubat 2021, 14:08:36 »
4 ay önce Şahin Çelik ve ekibine ekim yaptırdım. Aşağıya ekim öncesi, ekim günü ve 120. gün resimleri koyuyorum. Şimdi merak ettiğim şu: ekim basligimda bazı kişiler minox kullandirilmamasinin ekim sonucumu (özellikle orta kısım ve üzeri) olumsuz etkileyeceğini söylediler. Sebeplerini sordum ama başlığa bir daha bakmadılar galiba. Daha önce merkeze sormuştum gerek olmadığını söylediler. Asuman hair ekimlerinin çoğuna minox topikal kullandiriyor ve çok hızlı, güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Minox vb medikaller bu kadar iyi sonuç veriyor ama sürekli mi kullanmak zorundayim. Yani ekilen saçlar çıktıktan sonra bıraksam ekilenler dökülecel mi? Forumda genel kanı sürekli kullanma yönünde ama ben 40 yaşındayım. İleri yaşta da geri döngü oluyor mu? Ekim sonrası kullanıp bırakan oldu mu? Oldu ise ne yaşadılar? Ekim sürecim için önemli bir konu bilgi verebileceklere şimdiden teşekkürler.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Minox hakkında. Yaş 40
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2021, 19:03:45 »
Hocam merhaba, bu başlığı bence ekim konularının olduğu kısma açın bence. Tedavi başlıklarına takılan arkadaşlar genelde ekim bilgisi, tecrübesi pek olmayan arkadaşlardır. ( ben dahil)

Diğer tarafta bunu tecrübe etmiş arkadaşlar daha doğru yorumlarda bulunabilir.

Minoks ile ilgili şunu söylemeliyim, minox saçlara fayda sağladıysa, bırakıldığında da gerileme olması kaçınılmaz denebilir.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2021, 20:53:26 »
Hocam merhaba, bu başlığı bence ekim konularının olduğu kısma açın bence. Tedavi başlıklarına takılan arkadaşlar genelde ekim bilgisi, tecrübesi pek olmayan arkadaşlardır. ( ben dahil)

Diğer tarafta bunu tecrübe etmiş arkadaşlar daha doğru yorumlarda bulunabilir.

Minoks ile ilgili şunu söylemeliyim, minox saçlara fayda sağladıysa, bırakıldığında da gerileme olması kaçınılmaz denebilir.
Ekim konuma da yazdım ama cevap alamadım. Doğrudan minox olunca demekki burada değerlendiriliyor diye buraya sordum ama burada sadece medikal tedavi var anlaşılan :) minox konusunu da epey okudum ama hala net değilim
Ekim sürecimi buradan görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16799.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2021, 17:35:47 »
Abi bence en temizi ekim merkezine danışman olur. Senden benden çok tecrübeleri olduğu aşikar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2021, 09:33:07 »
 ekim harici kendi saçlarınıda kalınlaştırır çıkanıda kalınlaştırır.bırakınca çıkanlar kalır kendi saçların gider tek tükte olsa saçların var tüylenme yapar hem.devamlı kullancan.bırakınca ekim saçları kalınlığını kaybeder ama dokulmez.günde bir kullan surekli kullan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram