Gönderen Konu: Yaş 27 minox+finas+xpecia DÖKÜLME ÇOĞALDI  (Okunma sayısı 4244 defa)

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
Yaş 27 minox+finas+xpecia DÖKÜLME ÇOĞALDI
« : 07 Kasım 2019, 10:07:31 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 27 yaklaşık 22 gündür finasteride + minoxidil + xpecia kullanıyorum. İlk 10 gün dökülme falan azalmıştı... Fakat 1 haftadır aşırı dökülme başladı ve devam ediyor. Düzenli bir şekilde günlük aksatmadan kullanıyorum. Kullandıklarım yan etki yapmış olabilir mi? Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Herkese sağlıklı saçlar diliyorum  :)

Can23

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yaş 27 minox+finas+xpecia DÖKÜLME ÇOĞALDI
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2019, 12:23:12 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 27 yaklaşık 22 gündür finasteride + minoxidil + xpecia kullanıyorum. İlk 10 gün dökülme falan azalmıştı... Fakat 1 haftadır aşırı dökülme başladı ve devam ediyor. Düzenli bir şekilde günlük aksatmadan kullanıyorum. Kullandıklarım yan etki yapmış olabilir mi? Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Herkese sağlıklı saçlar diliyorum  :)

Henüz sonuç almak için çok erken en az 3 ay bekle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2019, 12:26:06 »
Minox hiç kullanma derim fin toparlar zaten.
Global Moderator

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2019, 14:16:20 »
Henüz sonuç almak için çok erken en az 3 ay bekle

Evet etkisi için erken sayılır ama yinede iyi sonuç aldım ön kısımlardaki küçük tüyler siyahlaşıp uzamaya başladı. Şuan tek korkum bu dökülmenin çoğalması. Dökülme devam ederse başımda saç kalmayacak diye korkuyorum :)

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2019, 14:18:16 »
Minox hiç kullanma derim fin toparlar zaten.

Daha etkili sonuç için önereceğiniz başka ürün var mı?
Yakın zamanda foto ekleyeceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2019, 14:24:04 »
Finasterid+ xpecia yeterli dostum
Global Moderator

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2019, 16:57:14 »
Başlamadan önceki görüntüler. 21 gün önce ki hali. Şuan saçlarımı kısalttım fotoğraflarda uzun. Yakın zamanda güncel foto atacağım.

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2019, 16:59:42 »
Diğer fotoğraflar

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2019, 18:10:12 »
bu saça minox finans hatta setipiprant ve ru bile işe yaramaz boşuna kullanma bunları dostum senin kafa ekimlik başka türlü olmaz.

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2019, 21:18:50 »
bu saça minox finans hatta setipiprant ve ru bile işe yaramaz boşuna kullanma bunları dostum senin kafa ekimlik başka türlü olmaz.

Bir kaç ay sonra düşünüyorum ekim yapmayı. Saç derim çok yağlıydı şuan daha iyi durumda yağlanma azaldı. İnce telliydi kalınlaştı. Ekim yapsam bile bu şekilde takviyelere devam etmek istiyorum.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2019, 23:51:24 »
tedavine birde dermaroller ekle haftada bir olmak üzere fakat uzun süreli kullanımı pek sağlıklı değil dermarollerın.ilk 6 ay haftada bir sonraları aylık olacak şekilde yaparsın ama dikkat et saç derini tahriş etme ve dermarollerdan hemen sonra minoxil kullanma arada en az iki gün olsun.

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2019, 10:04:31 »
tedavine birde dermaroller ekle haftada bir olmak üzere fakat uzun süreli kullanımı pek sağlıklı değil dermarollerın.ilk 6 ay haftada bir sonraları aylık olacak şekilde yaparsın ama dikkat et saç derini tahriş etme ve dermarollerdan hemen sonra minoxil kullanma arada en az iki gün olsun.

Dermarollerla beraber herhangi bir serum, keratin, bakım yağları kullanmaya gerek var mı?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2019, 10:14:48 »
Sizde kafa derisi sertleşmiş muhtemelen şakaklar ilk olarak döküldü sonra tepeler gitti.
Diğer arkadaşlara katılıyorum ektirin kurtulun şu aşamada ilaca gerek yok en sağlam ilacı da içseniz yine çok çok zor

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Kasım 2019, 21:57:24 »
Sizde kafa derisi sertleşmiş muhtemelen şakaklar ilk olarak döküldü sonra tepeler gitti.
Diğer arkadaşlara katılıyorum ektirin kurtulun şu aşamada ilaca gerek yok en sağlam ilacı da içseniz yine çok çok zor

Sanırım ekimi yakın zamana almam gerekecek. Şakaklarda tüyler siyahlaşıp uzamaya başladı beklediğimden daha çok var bunlar ileride dökülür mü?

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2019, 23:23:08 »
Arkadaşlar merhaba bugün 35. gün oldu. Finasterid +minoxidil +xpecia kullanıyorum. Bunlara ilave olarak BUGÜN l-arginin tablet ekledim. Yanlardaki küçük saçlar uzamaya başladı atacağım fotoğrafta pek belli olmayabilir. Sizlerinde yorumunu almak istiyorum gidişat iyimi? ne zamana kadar bu kısa saçlar uzar.? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Herkese sağlıklı saçlar diliyorum.

Facebook Twitter Instagram