Gönderen Konu: Yanlarda açılma ve şakaklara ekim ! Çok kararsızım lütfen yardım  (Okunma sayısı 820 defa)

BuRak Kbezirci

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar saçlarımın yan bölgelerinde açıklık mevcut . Fakat cocuklugumdan beri yanlarım zaten hep içeriye biraz girmiş şekildeydi . Saçımı ektirceğimi söylediğim herkes saçmalama senin ektirmene gerek yok diyor. Fakat ben yanlardaki açılmadan mutsuzum ve ön bölgemdeki saç kaliteside düştü . Yaşım 34 , konyada yasıyorum . Saçlarımdaki açılmaya bakarak fikir verirseniz cok memnun olurum tecrübeli arkadaşlar .

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Hocam, saçlarınız gayet sağlıklı ve canlı duruyor. Yandaki açıklık da olgunluk çizgisi kıvamında olmuş. Yaptırmazsanız da gayet iyi, yaptırırsanız da çok güzel olur, eğer içinizde böyle bir istek varsa onu engellemek çok zor bu saatten sonra. Az miktarda bir ekim ile çok güzel bir sonuç çıkar bence. Asuman hanımı tavsiye ederim.

ax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence yaptırmanız daha iyi olur.olgunluk çizgisinin dışında dökülme olmuş.saç ekimi için uygun bir yaş ve dökülme tarzınız var.iyi bir merkezde çok iyi sonuç alırsınız...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yaptırın ama bu saç herkese emanet edilmez allah korusun adamı rezil ederler çok estetik çalışan bir yer olmalı var olan saçlarınıza kafa yapınıza referans noktalarına çok uyumlu bir ekim olmalı.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram