Gönderen Konu: Dr. Sibel Ulusan Ekim Paketinde Kararsızım (Lütfen Yardım)  (Okunma sayısı 1036 defa)

moondnt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tüm kullanıcılara merhaba.

Bende artık ekim zamanının geldiğini düşünenlerdenim, 36 yaşım Ankara da yaşıyorum ama iyi ekiplerin çok yüksek fiyatlı olması (Muttalip Hoca, HLC..) ve bir süredir araştırmalarım sonucu (bu forum ve sizlerin yardımı sayesinde) Sibel Ulusan ve Serkan Aygın arasında kaldım ama Sibel hoca daha ağır basıyor sebebini şöyle açıklamak ve sizlere sorumu sormak istiyorum. Bu arada Sibel hoca ve Serkan Aygın fotoğraf üzerinden 2000 greft ön bölge 2500-2800 de tepe bölgeye ön gördüler.

Sibel hocanın 1000-2000-3000 € olmak üzere 3 paket saç ekim seçeneği mevcut, bu paketlerden 2000 lik olanda kendisi sadece ön çizgi ve kanal açılımı aşamalarında Sibel hoca oluyor, 3000 lik pakette ise Sibel hoca tüm aşamalarda yer alıyor diye belirttiler. Mevcut durumum ve ekonomik olarak ortaya çıkacak fark göz önünde bulundurulursa bu farkı verip tüm aşamalarda Sibel hocaya ekimi emanet etmek çok gerekli mi?

Birde yine mevcut saç durumum düşünülürse Serkan Aygın tercihi de düşünülebilir mi? 2000€ Serkan Hoca (kesin olmamak ile beraber) sadece ön çizgiyi belirliyor.

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar bayrama kadar çözmek istiyorum bu işi yardımlarınızla.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Sibel Ulusan Ekim Paketinde Kararsızım (Lütfen Yardım)
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2023, 18:56:09 »
bu tepe öncelikle 1 ekimle kapanmaz dostum
bunu sana en başından söliyim en az iki ekimle bu tepe bir şeye benzer tepe zor alandır kapanması
bunun dışında seçtiğin merkezler kaliteli buna sen karar vermelisin konular burada ön orta gayet sık güzel olur ama tepe için ikinci ekimi aklına koymalısın
Global Moderator

moondnt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Sibel Ulusan Ekim Paketinde Kararsızım (Lütfen Yardım)
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2023, 20:20:10 »
Teşekkürler yorum için Hintell

Facebook Twitter Instagram