Gönderen Konu: saç ekimi için ön ödeme yaptım ama hala kararsızım. yardım arkadaşlar  (Okunma sayısı 2302 defa)

ademtas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
merhaba arkadaşlar,
saçlarım ince telli düz. saçımda zayıflamaya başladı ön taraflar artık tüy olmaya başladı bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı. saçımda hiç hacim yok çünkü. sönük duruyor. ekim için izmirde görüştüm anlaştım 1000 tl ön ödeme yaptım. mininmum 2000 graft ekilecek denildi ama istenilen sıklaştırma olacak mı hala emin değilim. birde şimdi ektirsem biraz daha bekleyip iyice döküldükten sonra mı ektirsem kararsız kaldım. fotoğraflardan yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. sizce bu saça ekim yapsam istediğim hacim ve sıklık olur mu?

ademtas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bu arada yaşım 30 yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gidip hemen bir ekim merkezinle anlaşmak bu işte ne buyuk hata yolla tıum ekimcilre resmini bakalım ne dicekler o keimcilerin dolu ornekleir var sitede sonra bşr yere karar verince bol bol canlı ornek gor varolan dokulmeni nasıl frenlersin bunuda arastır bu iş arastırma işi daha adım atıp ektirme iyice arastırıp ektir uzun lafın kısası
saçları ekmeydi dersin

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kuşkusuz en iyisi Asmed ama o fiyata bide dhı düşünüyorsan Esma Serkan Dhı ikilisinin ekimlerini takip et forumda iyi gibiler
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

ademtas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
haklısınız detaylı araştırma yapmadan hemen daldım. benim üç korkum var ensede iz kalır mı, ekim yapılan bölgede mevcut saçlar zarar görür mü ve de dökülme devam ederse ilerde saçma, absürt bir görüntü olur mu bunlar benim kafamı karıştırıyor.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
haklısınız detaylı araştırma yapmadan hemen daldım. benim üç korkum var ensede iz kalır mı, ekim yapılan bölgede mevcut saçlar zarar görür mü ve de dökülme devam ederse ilerde saçma, absürt bir görüntü olur mu bunlar benim kafamı karıştırıyor.
Çoğu ekim merkezinde bu korkuların gerçek olur,greftleri düzgün almıyorlar çoğu mefta oluyor.2000 ekiyorlar 1000 çıkıyor,5000 ekiyorlar bu sefer 2000 çıkıyor ama hem var olan saçıın gidiyor hemde donerin mahvoluyor.tr de saç ekim anlayışı bu malesef çok dikkatli olmak lazım.
Falanca saç ekti saçı muhteşem oldu edebiyatı çok yapılıyor makesef günlük hayatta ve çevremizde .inanmayınız acemi gözler onlar her kes böyle tuzağa düşüyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
iz kalmaz mevcut saçlarının içinde incelmiş tuyleşmeye baslayanlar zarar gorur yok olur dandik yer ekerse hepsi zarar gorur ileride saçlarının dokulmesi sacındaki ufalma minyaturlşeme cılzlaşmaya bağlı bunu doktor anlar saçın bence hemen dokulmucek ama daha ileriki yıllarda dokulme ihtimali var
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Bu saça ekim yapılması çok zor gibi. Ekimcilere sorup öyle hareket etmekte yarar var. Daha çok dökülüp öyle ekilmesi gerek diyendüşünüyorum. Eğer tamamen sökülmemiş, yalnızca hacim olarak zayıf ise belki ilaç kullanmak sizi biraz daha idare edebilir. Ekimciler bu seçeneği de sunabilir belki.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
tek gerce şu an verdiğin parayı geri al  şu bu de gene size gelirim de işim çıktı o koparaı almak zorundayım de ve geri kalan tum ekimcilere maişl at sitedeki olan saçınıda koruma altına nasıl alırsın bunu arastır
saçları ekmeydi dersin

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İzmirde yaşayan ve heryeri araştırmış birisi olarak izmirde ekim yaptırmanızı tavsiye etmem.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu saça tr de 3 merkez harici adam gibi ekim yapabılcek bi yer yok  hem var olan saçlarına zarar verılmıcek hemde var olanların yönlerine göre dogal ekım olucak zor yani ve var olan saçlarını bı 6 ay 1 sene güclendirmeden ekim yapmak buyuk hata olur saç ektırıcem derken saçından olma kardeşim kimle anlaştın bılmıyorum bununlada ilgilenmiyorum ama benden uyarması.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2017, 21:06:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram