Gönderen Konu: Saç ekimi için gün aldım ama hala kararsızım  (Okunma sayısı 595 defa)

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi için gün aldım ama hala kararsızım
« : 10 Şubat 2024, 22:26:03 »
Merhaba öncelikle. Bu siteyi maalesef bugün keşfettim ve gün içerisinde sürekli bir şeyler okudum. Tecrübeli kişi sayısı çok fazla olduğu için sizlerin de fikrini almak istiyorum. Benim pazartesi gününe randevum var. Kan tahlilimi de yaptırdım. 6 seans prp dahil ön kısımlara saç ektirecegim. Safir tekniği kullanılacak. Ama içimde yeteri kadar araştırma yapmamış olmanın verdiği bi tedirginlik var. Hele ki burayı keşfettikten sonra bunu çok daha fazla hissettim. Saç ekim merkezinde gelişigüzel bakıldığıni düşünüyorum. Belki 5-6 dakikalık bir süreçti. Biraz aceleye geldi bence. Sormam gereken soruların bile ne olduğunu fazla bilmediğim için şimdi şimdi düşünüyorum acaba nasıl olacak diye. Çünkü bu kadar detaylı bir işlem olduğunu düşünmüyordum ben hiç. Donör bölgesinden alınan saçların tekrar çıkmayacak olmasının da beni çok huzursuz ettiğini belirtmek istiyorum. Onu da bugün tesadüfen berberimde karşılaştığım, bundan 5 yıl önce saç ekimi yaptıran biri sayesinde öğrendim. Sakın yaptırma dedi. Seninki belli bile olmuyor dedi. Evet görsel olarak da ekleyeceğim buraya. Saçım uzunken belli olmuyor dalgalı olduğu için. Berberimde senin sacinla onun saçı bir mi dedi. O arkadaşın tepe bölgesi çok açıktı ve berberin dediğine göre donör bölgesindeki saçlar zayıfmis. Benimki güçlüymüş. Resimlerimi ekliyorum buraya. Gerçekten ektirmek için daha mı açılmasını beklemem gerek yoksa şimdi de uygun mu? Yorumlarınız çok önemli benim için.

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için gün aldım ama hala kararsızım
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2024, 22:41:27 »
yeterince araştırma yapıp tam anlamıyla tatmin olmadan ektirmeni önermem. piyasada çok fazla saç ekim yapan var ama kaliteli yapan az sayıda klinik var. aceleye gerek yok.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2024, 22:56:05 »
Maalesef aceleci davrandım. Kapora da verdim.
Şimdi araştırıyorum ama benim gibi saç dökülmesi olanlar için dhi tekniğinin daha iyi olduğu söyleniyor. Benim gideceğim klinik safir yapacagiz dedi. Bu da kafami karıştırdı. Bunların doğruluğunu ve uygun tedaviyi nasıl tespit edeceğim kafam çok karışık

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2024, 23:07:13 »
öncelikle hangi klinik buna karar vermelisiniz. ara kısmından o klinikte daha önce ekim yaptıranların sonuçlarını inceleyin. benim şahsi önerim şu olur; uzman doktor yönetiminde olmayan hiç bir klinikte ekim yaptırmayın, unutmayın bu bir cerrahi operasyon.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2024, 23:17:48 »
Arama kısmından baktım ve sitede pek bilinmeyen bir klinikmis. Çok fazla yorum yok. Daha popüler kliniklere göz atmam gerekiyor. Teşekkür ederim

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2024, 14:00:30 »
Yorum rica ediyorum tecrubeli arkadaşlar? :(

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2024, 23:05:33 »
Ankara'da mı bu klinik

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2024, 03:09:09 »
oldukça dar bir alana profesyonel bir ekim gerekiyor senin için öyle önüne gelene max greft eken yerlerde saçların oyuncak olur .dikkatli seçim yapman lazım en fazla 3 tane yer var ankarada bu ekimi yapabilecek olan.

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2024, 06:57:24 »
Ben Kocaeli'nde yaşıyorum. Ama İstanbul a da gidebilirim Ankara ya da o benim için sorun değil. Yorum için teşekkür ederim inanın çok faydalı oluyor bunlar benim için

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2024, 08:10:45 »
Kardeşim kaporayı falan önemseme. Yanlış bir ekim yaptırmış olursan şayet, hem o paran, hem de yeni bir ekim için bütçe ayırman gerekecek...

Burada biraz daha vakit geçirmeni tavsiye ederim. Kafandaki tüm sorulara cevap bulacaksındır... Bulamazsan da konu açar sorarsın öğrenmek istediğin şeyleri...

Calmm downn. |-onayisareti-|

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2024, 10:05:51 »
Evet keşke daha önce görseydim bu siteyi saç ekimi çok ciddi bir işmiş onu fark ettim

Bana bursadaki murat küçüktas 2300-2400 greft ekeriz dedi . Kocaeli deki merkez de 3000 civari greft dedi. Murat bey en azından saçımı inceledi resim çekti bilgisayardan bakti ve bi 15 20 dk konuştuk ama Kocaeli deki merkez hiç detaylı incelemedi ve konuşan kişi doktor değildi 5 dk falan bakti sadece. Bnm gibi açıklığı olanlara buradan baktım 1700 greft ektirmisler. Benim için uygun olan greft sayısını nasıl öğrenebilirim ya da hangi uzmandan?

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2024, 10:09:07 »
Kardeşim kaporayı falan önemseme. Yanlış bir ekim yaptırmış olursan şayet, hem o paran, hem de yeni bir ekim için bütçe ayırman gerekecek...

Burada biraz daha vakit geçirmeni tavsiye ederim. Kafandaki tüm sorulara cevap bulacaksındır... Bulamazsan da konu açar sorarsın öğrenmek istediğin şeyleri...

Calmm downn. |-onayisareti-|

Çok teşekkür ederim kafam o kadar karışıktı ki buradan 2 günde bayağı bir şeyin farkına vardım

Önder Önder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2024, 10:10:16 »
Bence ekim için erken. Ciddi bir açıklık yok

emiremir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2024, 10:14:16 »
Bence ekim için erken. Ciddi bir açıklık yok

Çok teşekkürler yorum için yaşım 33 daha açılır mı çünkü saçımda dökülme var ve bunun için gittiğim dermatolog anormal bir dökülme değil dedi kan tahlili yaptı bir şey çıkmadı. Androvium kullanabilirsin dedi.

Önder Önder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2024, 14:31:50 »
Vitamin değerlerine baktır bence kan akışı için biraz spor yapmakta iyi. Yaşın bence iyi en azından 35 şi gör dökülmeye bak ona göre ekim için karar ver.

Facebook Twitter Instagram