Gönderen Konu: 26 ekim için asuman hocadan gün aldım  (Okunma sayısı 713 defa)

yasinkrky44

• Full Member
26 ekim için asuman hocadan gün aldım
« : 24 Eylül 2020, 17:18:41 »
Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım 18 yaşından beri devam eden bir saç dökülmem mevcut, artık kesin karar verip bu sitenin de yardımı ile asuman hocayı seçtim, sizce beklentim ne düzeyde olmalı

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: 26 ekim için asuman hocadan gün aldım
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2020, 17:43:44 »
Donorun zayif aciklik cok fazla. Beklentini dusuk tut derim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

yasinkrky44

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2020, 17:52:02 »
Donorun zayif aciklik cok fazla. Beklentini dusuk tut derim
Aslında kel denmeyecek kadar bi sonuç alsam benim için tatmin edici olur

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2020, 19:07:56 »
Kardeşim ekimin hayırlı olsun, kesinlikle vertex'e girmek istemedigini Söyle Asuman hanıma 2 ekim plânla, Önce Ön orta 4.500 greft, Tepeyi yani vertex'i unut şimdilik, sonra sakal destekli 2. Ekim düşün, bu şekilde yaparsan beklentini yükseltirsin, aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı olur.. Ve finasterid (proscar) 1/4 araştırıp kullan, Saçların zayıf biraz güçlensin saçlar.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2020, 19:19:58 »
+1

yasinkrky44

• Full Member
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2020, 22:34:15 »
Kardeşim ekimin hayırlı olsun, kesinlikle vertex'e girmek istemedigini Söyle Asuman hanıma 2 ekim plânla, Önce Ön orta 4.500 greft, Tepeyi yani vertex'i unut şimdilik, sonra sakal destekli 2. Ekim düşün, bu şekilde yaparsan beklentini yükseltirsin, aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı olur.. Ve finasterid (proscar) 1/4 araştırıp kullan, Saçların zayıf biraz güçlensin saçlar.. |-onayisareti-|

Çok teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum, zaten asuman hoca 4500 5000 greft ile çalışacağını söyledi, önden sık bir şekilde başlayıp gittiği yere kadar gitmesini tepenin benim için bir öneminin olmadığını belirteceğim, aslında ince ince çok saçım var ama finansı kullanmaya korkuyorum okadar korkutucu şeyler okudum ki evli çocuklu olsam belki kullanmayı düşünürdüm, ekimden sonra da finans kullanmayacağım, biotin takviye alıyorum şuan

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2020, 23:35:05 »
Bu yasta dokulmenin durmus olma ihtimali yok. Ben sana su anda sac ekimini kesinlikle tavsiye etmiyorum. En az 2-3 yil daha beklemen gerekli bence.

yasinkrky44

• Full Member
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2020, 23:51:08 »
Bu yasta dokulmenin durmus olma ihtimali yok. Ben sana su anda sac ekimini kesinlikle tavsiye etmiyorum. En az 2-3 yil daha beklemen gerekli bence.

Üstte dökülecek Saç kalmadı önde ki birkaç teli de yok gibi düşünüyorum zaten ayrıca kardşeim ben bu yaşta olmayan saçı ne yapayım ki evlendikten sonra çoluk çocuğa karıştıktan sonra benim için saçın bir öneminin kalacağını düşünmüyorum

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2020, 23:55:23 »
Saçların %85i gitmiş zaten hala bekle diyorlar inanılmaz gerçekten :d  Asuman hoca şu sıralar öne çıkan ekimlerinin başarısı oldukça yüksek bi hocamız  ön bölgeniz sıklaşır orta bölgede de saç çıkarsa sizi  mutlu eder vertexi de daha sonra düşünürsünüz  :)

yasinkrky44

• Full Member
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2020, 00:25:22 »
Saçların %85i gitmiş zaten hala bekle diyorlar inanılmaz gerçekten :d  Asuman hoca şu sıralar öne çıkan ekimlerinin başarısı oldukça yüksek bi hocamız  ön bölgeniz sıklaşır orta bölgede de saç çıkarsa sizi  mutlu eder vertexi de daha sonra düşünürsünüz  :)

Sizin gibi düşünüyorum bende yaş 24 olsa da dökülecek Saç kalmadı :) böyle olumlu yorumlar moral oluyor bana 4500 5000 greft mutlu eder diye düşünüyorum bende ön profilden en azından, tepeyi ilerde sakal destekli düşünürüm belki, bu halime alıştığım için bundan iyi her hal beni mutlu edecektir, yeter ki tamamen kel olmayayım

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2020, 02:18:53 »
Üstte dökülecek Saç kalmadı önde ki birkaç teli de yok gibi düşünüyorum zaten ayrıca kardşeim ben bu yaşta olmayan saçı ne yapayım ki evlendikten sonra çoluk çocuğa karıştıktan sonra benim için saçın bir öneminin kalacağını düşünmüyorum

Bak evladim (21 yas kucuksun benden o yuzden kardesim diyemedim, kusura bakma) Saclarin dokulmesi usttekiler dokuldugunde bitmiyor. 24 yasinda zaten asla bitmiyor. Yanlar ve vertex de asagi inmeye devam edebiliyor.  Arastirmissindir boyle bir ise girmeden once ama Nw skalasi denilen birsey var. Oraya bir bakmani tavsiye ederim.

Evlenip coluk cocuga karistiginda hayat bitiyor, gorunusun bir onemi kalmiyor galiba. Sen hemen ektir, kurtul bu sikintidan. Emoshe (EK) de yol haritasi cizmis sana, o sekilde devam et.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2020, 06:24:38 »

Tepedeki saclar bitince hersey tamam mi saniyorsun?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2020, 11:22:16 »
Ya zaten  dökülecek bi tek ön taraf kalmış oraya saçlar dökülmüş gibi düşünülüp ekim yapılabilir,şuan ön ve ortaya ekim yapılsa eminim ki baya idare eder ileride ön taraftaki saçlar seyrelince vertex + ön sıklaştırma yapılabilir ben böyle düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram