Gönderen Konu: Merhaba saç ekim randevusu aldım tavsiyeleriniz belerdir  (Okunma sayısı 329 defa)

DuKE

• Yeni üye
  • *
Merhabalar bu ayın 12-13 ünde istanbulda Kadir Öz “essilahair” de saç ekimi gerçekleştireceğim. Kadir hoca 2 seansta ekim planladı sizce başarılı bir ekim gerçekleşir mi hocaya güvenim tam somut ekimlerini biliyorum arkadaşlarımdan . Sorum şu saç formum açıklık durumum önceki saçlarımın durumu nasıl sizce fikir alabilir miyim?

DuKE

• Yeni üye
  • *
Ynt: Merhaba saç ekim randevusu aldım tavsiyeleriniz belerdir
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2022, 17:09:10 »
Yanlar ve donör fotosu atamadım mobilden bağlandığım için

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2022, 11:07:13 »
Allah bağışlasın fotonun yanındaki cimcime hatrına başarılı bir saç ekimi olur inşallah.

Donör bölgesini görmediğim için net bir şey diyemiyorum ama eğer yoğunsa tek seansta tüm açıklık kapatılabilir. Eğer donör bölgen zayıfsa 2. seans için beklemeni tavsiye ediyorum

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2022, 11:12:39 »
Üstadım çoklu foto yüklemeyi çözemedim onun için atamadım ekim merkezi ilk gün önü ikinci günü vertex çalışacagız dedi

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2022, 11:14:08 »
Vertex ve donör bu şekilde

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2022, 11:24:50 »
Donör bölgen gayet iyi gözüküyor. Açıklığın çok fazla oladığı için bunu tek bir günde yapılacak operasyonda yapılabilir bence. Neden 2 güne böldüklerini anlamadım.

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2022, 11:30:13 »
Merkez tanıdığım bir hoca, tek güne sıkıltırmadan sağlıklı sık bir ekim yapalım dedi ama gittiğimde son kararı vereceğiz artık ilginiz için teşekkür ederim

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2022, 11:38:43 »
Tanıdığın biri olmasına rağmen tecrübeli biri değil sanırım. Ya da o gün eleman ayarlayamayıp asistanlarına verdirerek 2. güne aktarmak istemiş.

2 defa canını yaktırmak istemiyorsan bunu tek bir günde yapabilen daha tecrübeli birine güvenebilirsin. Benim hiç aklıma yatmadı 2 günde yapılması.

Ayrıca donör bölgen gerçekten çok güzel buradan çıkacak çok güzel sayılarla aşırı sık bir hale gelebilir.

Bence Kadir Hocanın tecrübesini bir kez daha sorgulamalısın.

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2022, 11:44:18 »
Aslında kadir hoca iyidir işin eskilerindendir diye biliyorum ben , forumdaşlar daha hakimdir konuya ama , şimdi sizde böyle söyleyince merkeze ekimden önce bir ziyaretim olacak zaten o zaman detayları konusurum , aslında akl klinik te gözüme çok çsrpıyor bütçe olarakta bana hitap ediyor ama en başından beri Kadir Öz dediğim için ikilemde kalmak istemedim

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2022, 13:26:10 »
Arkadaşım bütçe tabiiki önemli ama bu iş sağlık işi olduğu için fiyat bazlı bakmayı arka plana atman gerekiyor. 2 defa acı çekmeye ne gerek var? Tek seferde lokal anesteziyi yaptıktan sonra tek işlemde dolu doluya hatta fazlasıyla donör bölgesinden toplayıp ekim işlemi yapılabilir. Bana basit bir kandırmaca gibi geldi. Kadir hoca ile konuşan sensin sen daha iyisini bilirsin

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2022, 13:34:59 »
Doğru diyorsunuz üstadım tek seferde bitirmesi taraftarıyım bu konusa ısrarcı olacagım teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2022, 15:33:57 »
Daha çok kendini kanıtlamış başarılı merkezlere yoğunlaşan bir forum olduğu için vr takip edenlerde riske atmadığı için merkez seçimlerini eminseniz gidin hocam
Ekimlerini çok takip ettiğiniz başarısından emin olduğumuz bir merkez değil iyi karar verin bu işler şakaya gelmez
Global Moderator

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2022, 19:46:07 »
Teşekkürler hintell hocam AKL ile de bir görüşme ayarladım son dönemdeki ekimleri dikkat çekici gerek tasarım, gerek yoğunluk olarak. Peki Hintell hocam senin tecrübelerine dayanarak ekim nasıl olur bende kendi saçlarımda biraz kaldı ama bana göre seyrek

DuKE

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2022, 20:17:31 »
Bu arada yaş 37 bu saatten sonra dökülme hızı nasıl olur ekilenler kalanların dökülmesini tetikler mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2022, 10:57:45 »
Ön ortadaki saçların tepedeki saçların çok incelmiş bunlar dökülecek bir kere saçların güçlendirmelisin Buda biliyorsun tercih meselesi ama güçlendirme sen hata yapmış olursun bence 2 Ekim planlamalısın iki adet saç ekimi öncelik olarak ön ve orta sonra tepe doğru olan budur bu yol izlersiniz demezsin artık senin kararın ama en doğru yol inan bana bu olacaktır çünkü saç ekimi yaptırmadım saç ekimini nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsun yaptırınca anlayacaksın o yüzden doğru adımlarla ilerlemeni tavsiye ederim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram