Gönderen Konu: İzmir Su Hospital 3800 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 1134 defa)

factopedia

• Yeni üye
  • *
İzmir Su Hospital 3800 Greft Saç Ekimi
« : 04 Mart 2021, 00:31:58 »
Herkese Merhabalar,
34 yaşıma kadar saç dökülmemin durmasını bekledim. O gün geldi çattı ve saç ekimine karar verdim. Kelliğim ön bölgede bulunmaktaydı. Tepe bölgesi ve öncesine kadar olan saçlarımda bir sıkıntı yoktur (genetik anlamda da yoktur.) 22.02.2021 tarihinde İzmir Su Hospital Hastanesinde saç ekimi gerçekleştirdim. Referans olan ve saç ekimini gördüğüm kişiler aracılığıyla burasını tercih ettim (Umarım benim sonuçlarımda onlar gibi başarılı olur. Umuyorum…) Saç ekim işlemi yaklaşık 9 saat sürdü (+1 saat öğle yemek molasıydı). İşlem sırasında heyecanımdan uyuyamadım. Her ne kadar ağrısız denilse de bahsettikleri kadar ağrısız da olmadı. Ama tabii ki katlanılabilecek bir ağrıdan bahsediyorum. Esas ağrı saç ekim sonrası kendini belli etmeye başladı. İlaçlar ile ağrılarım bitti. Sadece saçımın tepe bölgesinde hala deride uyuşukluk hissi var. Bunun da zamanla geçeceği söylenildi. Saç ekim işlemim beklediğimden çok daha özveriyle yapıldı. İşlem sırasında yapılanları birebir görme fırsatımda oldu. İşlem sırasında bilgilendirme yapıldı. Tüm hatlarıyla süreçten memnun kaldım. 03.03.2021 tarihiyle saç ekimimin 11. günündeyim. Süreçten gayet memnunum. Saç ekimi sonrası verilen tüm ilaçları düzenli kullandım. Şimdi vitamin kullanmaya başladım. Uyarılara dikkat ediyorum. Hatta bunun için 2 hafta hiç evden çıkmamayı ve daha dikkatli davranmaya çalışıyorum. İşime de 2 hafta ara verdim. İki hafta sonra pazartesi günü işime devam edeceğim. Bugün son yıkamam gerçekleşti. Fakat kan pıhtılarına ait bazı kısımlar yer almaktadır. Yarın tekrar bir yıkama ile çıkmaması durumunda saç ekim merkezi ile iletişim geçeceğim. Saç ekim sırası ve sonrası her gün iletişim halindeyim. Sabah ve Akşam olmak üzere fotoğraflarımı paylaşarak yorumlarını alıyorum. Umarım saç ekim sonrası istediğim sonuca ulaşabilirim. Biraz sabırlı ve dikkat edilmesi gereken bir aşama olacağını biliyorum. Sizlerin de saç ekim işlemime dair görüşlerinizi duymak isterim. Herkese iyi günler dilerim.

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
Ynt: İzmir Su Hospital 3800 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2022, 12:27:49 »
1 yıl olmuş son durum nedir?

Facebook Twitter Instagram