Gönderen Konu: Vitamin Eksikliğinin Verdiği Sinyaller..  (Okunma sayısı 1024 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Vitamin Eksikliğinin Verdiği Sinyaller..
« : 04 Mart 2021, 12:30:56 »
Bunları Kullanmakta Fayda Var, Ve Eksikleri Tamamlamak Mantıklı Bence, Okuyanlara Faydası Olabileceğini Düşündüm.. |-onayisareti-| (^_^)

Subzero

• Hero Member
Ynt: Vitamin Eksikliğinin Verdiği Sinyaller..
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2021, 13:18:11 »
Bunları Kullanmakta Fayda Var, Ve Eksikleri Tamamlamak Mantıklı Bence, Okuyanlara Faydası Olabileceğini Düşündüm.. |-onayisareti-| (^_^)
güzel bir paylaşım abi belirtilen bazı şeyleri net hissediyorum , bende iki gün önce kerozan P ( saw Palmetto içermeyen ) başladım fayda görür müyüm sence bu vitaminden , üzerinde içerdiği bir sürü vitamin yazıyo ama

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2021, 13:32:58 »
Faydalı paylaşım teşekkürler abi.

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2021, 13:55:46 »
güzel bir paylaşım abi belirtilen bazı şeyleri net hissediyorum , bende iki gün önce kerozan P ( saw Palmetto içermeyen ) başladım fayda görür müyüm sence bu vitaminden , üzerinde içerdiği bir sürü vitamin yazıyo ama

Aynen, Xpecia Ve Kerozan P+P ikisininde içeriği On Numara.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2021, 15:42:17 »
Aynen, Xpecia Ve Kerozan P+P ikisininde içeriği On Numara.. |-onayisareti-|
abi peki ben yaklaşık 50 güne askere gidicem askere giderken yanımda kerozan P ve proscar götürmeyi düşünüyorum aile hekimine reçete ettirerek , bu kerozanı 7-8 ay kullanmak bı sıkıntı yaratır mı ? Zaten askerden hemen sonrası ekim için randevu aldım saçları finasterid ve kerozan yeterli güçlendirir değil mi ekime girmeden önce ?

LOTR

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2021, 19:06:21 »
Bilgiler için teşekkürler. Bendede böyle halsizlik, bitkinlik gibi bir durum oluyor bazen kilodan dolayı
Acaba spor ile yanına B Complex falan patlatsam uzun bir müddet acaba canavar gibi olurmuyum ki?

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Mart 2021, 19:14:38 »
Bende demir eksikligi oldugunu ogrendim. Agizda aft harbiden cikiyor ve soguga karsi tolerans baya bir azaliyor.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

rodok

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2021, 19:58:17 »
Çok faydalı bir paylaşım olmuş. Bende önceden sürekli aft çıkardı bazen 2-3 tane aynı anda, bi süredir çıkmıyodu demek ki xpeciadaki folik asitten dolayıymış.

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2021, 22:18:10 »
abi peki ben yaklaşık 50 güne askere gidicem askere giderken yanımda kerozan P ve proscar götürmeyi düşünüyorum aile hekimine reçete ettirerek , bu kerozanı 7-8 ay kullanmak bı sıkıntı yaratır mı ? Zaten askerden hemen sonrası ekim için randevu aldım saçları finasterid ve kerozan yeterli güçlendirir değil mi ekime girmeden önce ?

Vatanı görevin şimdiden hayırlı olsun, Aynen yeterli bence, Bende Ekim öncesi Finasterid ve Xpecia kullanmıştım.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Mart 2021, 22:22:59 »
Vatanı görevin şimdiden hayırlı olsun, Aynen yeterli bence, Bende Ekim öncesi Finasterid ve Xpecia kullanmıştım.. |-onayisareti-|
eyvallah abi sağolasın

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2021, 22:23:33 »
Bilgiler için teşekkürler. Bendede böyle halsizlik, bitkinlik gibi bir durum oluyor bazen kilodan dolayı
Acaba spor ile yanına B Complex falan patlatsam uzun bir müddet acaba canavar gibi olurmuyum ki?

İnanın benimde çok bilgim yok bu konuda, bende nette gördüm bu resmi ve mantıklı geldi, çünkü Xpecia kullandığım zamanlarda saçlar sağlık kazandı ve cilt' de aynı şekilde, ve cildin rengini falan düzeltiyor, hatta önce cild' de dökülme oluyor gibi sonra sağlık kazanıyor falan, beslenmeyle bu vitaminlerin hepsini bu kadar düzenli şekilde vücuda almak gerçekten zor olur bence..
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram