Gönderen Konu: İki günde bir kerozan kullanmak  (Okunma sayısı 880 defa)

Subzero

• Hero Member
İki günde bir kerozan kullanmak
« : 04 Mart 2021, 17:48:01 »
Arkadaşlar iki gün önce eczaneden 81 TL ye kerozan P aldım yaklaşık 50 gün sonra da askere gidicem , askerde kerozanı iki günde bir sabah akşam seklinde kullansam yine de fayda görür müyüm ? 45 gündür de finasterid kullanıyorum Allah'a şükür yan etki yok , maddi açıdan zorlanabilecegim için nasıl olur 6 ay boyunca kerozanı iki günde bir kullanmak ?

Subzero

• Hero Member
Ynt: İki günde bir kerozan kullanmak
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2021, 20:15:50 »
Forumda önceki yardımlaşma yok illa ki konuyu görüpte az çok bilgisi olanlar vardır ama görüpte yazmıyor kimse , ben foruma girince az çok bilgi sahibi olduğum her konu hakkında millete yardımcı olmaya çalışıyorum ama ne bileyim forumda baya bilgili olupta yorum yapmayan insanlar da var neyse yapacak bişey yok umarım hintell konuyu siler

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2021, 22:39:42 »
Hocam kusura bakma haklısın.

Kerozan p'nin içinde dht üzerine etkili bir şey yok. Normal kerozanda saw palmetto var o da mg olarak yetersiz. Bunu sadece finasterid'in yanına takviye olsun, vitamin eksikliğim olmasın diyip kullanacaksan bi problem olmaz.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2021, 06:11:05 »
Kerozan destek tedavidir 2 günde 1 kullanabilirsiniz. finas kullaniyosaniz genetik dokulmeyi büyük oranda yavaşlatıyor finas goreceginiz artılar büyük oranda finastan olacaktir. ciddî bi vitamin eksikliğiniz yoksa büyük değişimler saglicagini düşünmüyorum kerozanin dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kan testi yaptırıp vitaminlere baktirin sorun yoksa ciddi anlamda kullanmasanizda olur. Finas çoğu dökülme tipinde tek başına bile etkili
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2021, 10:19:31 »
Eyvallah sağolun cevaplar için açıkçası sağlıklı beslenmedigim için başladım kerozana bakalım inşallah finasteridin yanına destek olur

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2021, 11:05:21 »
Tamamda bu ilaclar askere rahat bir şekilde nasıl götürülüyor aile hekimi proscar nasil yazıyor anlamadim

Facebook Twitter Instagram