Gönderen Konu: Sakaklarda 2 gunde bir dermaroller kullanmak zararli midir?  (Okunma sayısı 967 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Sakaklarda 2 gunde bir dermaroller kullanmak zararli midir?
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2021, 19:00:10 »
Çok fazla kullanma 3 günde 1 yap bari.Zararı olabilir.Ben haftada bir kullanırım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2021, 19:23:14 »
Her gün kullandığım dönem de oldu. Gereksiz eziyet.

Haftada 1 yeterlidir. Saç derisine toparlanması için zaman da vermek gerekiyor.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2021, 22:04:17 »
haftada bir dermapen kullanıyorum 1mm lik gerçekten çok rahat.

zitan650

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2021, 01:25:45 »
Bi yerde okudum tam net emin değilim kaynağı için ama dermoller için şöyle bir şey diyorlardı "ciltte küçük yaralar açarak vucütun o yaraları iyileştirmek için kolejen salgılayıp hücreleri harekete geçirmesini sağlıyor buda kan akışını hızlandırıyor." bence hergün yapmak yerine duş önceleri yapmak daha sağlıklı olur
  • Yaşınız 22

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2021, 01:32:58 »
Bi yerde okudum tam net emin değilim kaynağı için ama dermoller için şöyle bir şey diyorlardı "ciltte küçük yaralar açarak vucütun o yaraları iyileştirmek için kolejen salgılayıp hücreleri harekete geçirmesini sağlıyor buda kan akışını hızlandırıyor." bence hergün yapmak yerine duş önceleri yapmak daha sağlıklı olur

aslında aksine duş sonrası tertemiz bi cilde uygulanmalı dermarolle herhangi bir enfeksiyon birşey kapma şansıda azalır
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2021, 01:43:28 »
Dermarollerin herhangi bir faydası yok

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2021, 17:29:10 »
Dermorollerdan sonra 12saat boyunca kafaya su degmemeli enfeksiyon kapmamak icin
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram