Gönderen Konu: Dermaroller sonrası vitamin ampülleri kullanmak (Evigen+Bemiks+Bepanthen)  (Okunma sayısı 4320 defa)

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Dermastamp veya Dermaroller sonrası Evigen+Bemiks+Bepanthen vitamin ampüllerini uyguladığımız yerlere sürmemizin yan etkileri var mı?

Bu işlemi yapan var mıdır?

Hafta da 1 kere Dermaroller uygulamasından sonra başıma sürmeyi düşünüyorum.

GaMe10

• Hero Member
Bunları eskiden bir ara dermarollersiz bazı yağ karışımıyla kullanmıştım bir süre lakin fayda görmemiştim sanırım. Ama herkes de etkisi farklıdır herhalde bilemem

Roninn3

• Hero Member
b vitamini işe yarar gerisi fos bence.

ogzzturk

• Yeni üye
  • *
Yazdığın şekilde haftalık bazda çok yaptım etkisi olduğunu düşünüyorum lakin hairforte xpecia da kullandığım dan hepsinin toplu faydası olduğunu düşünüyorum ama dermaroller ile etkisi kesinlikle olur lakin dermarolleri hemen önce değil de 2 3 saat önce yapman daha mantıklı dermaroller kullanımını o şekilde öneriyorlar

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bi dermatolog reçetesiyle otacı şampuana eklettirp yaptırmıştım baya iyi gelmişti saçlarıma bu ampuller. Size nasıl kullanın denildi?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Bana birsey denmedi açıkcası internetten araştırdım gördüm :)

Dermastamp uygulamasını yaptıktan sonra bu karısımları kafama yedirdim.

Ancak Dermastamp işleminden sonra kafayı yıkamayın diyorlar üstüne bu vitaminleri sürünce de yağ gibi kalıyor kafada sanırım yıkamam gerekecek ya da normal mi kalması bu kadar uzun süre siz nasıl yapıyordunuz?

Armaan

• Hero Member
Dermastamp kullanım kılavuzunda kullandığınız ampul serumlar varsa micro iğnelemeden hemen sonra kullanabilirsiniz diyo. Saç yıkamayı dermastamp uygulamasından en az 6 saat sonra yapabilirsimz yaıyo..
Yağların uzun süre beklemesi sorun olmaz da yastığa falan bulaşıyo sıkıntı orda kokusu da çıkmıyo bemiksin

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Bemiksin gerçekten çok ağır bir kokusu var.

Yağ çok durursa da hava almayıp dökülür diye bir haber duymuştum ama bilmiyorum.

Bu ara ben dermastamp işleminden sonra sadece bemiks+evigen sürdüm vitamin oldukları için ama bepanthen ne oluyor? Onu bilmediğim için sürmedim vitamin mi?

GaMe10

• Hero Member
Senin dökülmen nasıl genetik mi? Genetikse eğer genetik dökülmeyi bunlarla mı durduracaksın?

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Genetik diye düşünüyorum.

Benim amacım aslında dökülmeyi azaltmak ileride ekim yapmayı düşünüyorum.Yani en azından saçlarımı 2-3 daha koruyabilmek istiyorum. Çok faydası olacağını sanmıyorum ama karanfil, yeşil çay, biotin takviyesi yapıyorum. Minoxil ile Finansterid yan etkisi olduğu için kullanmayacağım.

Dermastamp ile dün başladım. Bu arada dermastamp işlemini yaparken deride kızarıklık veya kanama olması şart değil değil mi? Yoksa ben mi çok hassas davranıyorum?
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2020, 11:32:18 Gönderen: Souvenir »

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Yukarıda attığım resimdeki saçları kurtarma ihtimalim var mıdır? Yoksa saç ekimini mi düşünmeliyim?

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Yağ çok durursa da hava almayıp dökülür diye bir haber duymuştum ama bilmiyorum.

Bu ara ben dermastamp işleminden sonra sadece bemiks+evigen sürdüm vitamin oldukları için ama bepanthen ne oluyor? Onu bilmediğim için sürmedim vitamin mi?

bemiks cidden dediğin gibi kokusu bayıyor berbat bir şey onun gerine b6 pridoksal fosfat satılıyor nette onlardan almak daha mantıklı.

SefaOral

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Evet özellikle evigen ampül sürüyorsam ben sabahtan sürer öğlen kafamı yıkarım. Yani bi 3-4 saat durur kafamda. Geceden sürüp asla yatmam bütün gece havasız kalıyor sabahndeli gibi bi kaşıntı tutuyor saç artık yıka beni diyor.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet özellikle evigen ampül sürüyorsam ben sabahtan sürer öğlen kafamı yıkarım. Yani bi 3-4 saat durur kafamda. Geceden sürüp asla yatmam bütün gece havasız kalıyor sabahndeli gibi bi kaşıntı tutuyor saç artık yıka beni diyor.

bu tarz tedaviler hiç bir işe yaramıyor vakit kaybı tamamiyle.devam et ama zamanla anlayacaksın mutlaka  :)

Facebook Twitter Instagram