Gönderen Konu: Bephanten Bemiks ve Evigen  (Okunma sayısı 241 defa)

Turanlı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bephanten Bemiks ve Evigen
« : 08 Şubat 2024, 22:05:34 »
Sağlık ocağındaki doktor genetik saç dökülmem için Bemiks, Evigen ve Bephanten yazdı. Her birinden birer tüp kırıp şampuanıma döktüm. Ancak bazı kişiler forumlarda vesaire bunların hiçbir işe yaramadığını aksine saçı daha da döktüğünü söylemiş. Net bilgisi olan, tecrübesi olan kişiler beni bilgilendirirse çok memnun olurum.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Bephanten Bemiks ve Evigen
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2024, 15:42:22 »
Saç dökülmen için sağlık ocağına gittiğin için müstehak sana. :)

Mevsimlik dökülmeleri saymıyorım ama erkek tipi dökülmen varsa, bir boka yaramaz. Alnın hafif açılmaya başladıysa bile bi boka yaramaz. Net.

Turanlı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2024, 15:55:44 »
Saç dökülmen için sağlık ocağına gittiğin için müstehak sana. :)

Mevsimlik dökülmeleri saymıyorım ama erkek tipi dökülmen varsa, bir boka yaramaz. Alnın hafif açılmaya başladıysa bile bi boka yaramaz. Net.

Hocam 2 defa cildiye ve dermatologlara da göründüm. Sağlık ocağına vitamin yazdırmak için gitmiştim, minoksidil kullandığım için kızdı sonra bana bunları yazdı.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2024, 15:27:44 »
Kendi adıma söyleyeyim. Minoxil > bemiks vs vs.

kurogiri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2024, 17:17:32 »
Genetik dökülme adına hiçbir işe yaramaz,ayrıca şampuana kırıp dökmek de hiçbir işe yaramaz.Kafada kalmıyor çünkü şampuan.Sürüp bekletmen gerekiyor en az 4-5 saat.Genetik dökülmeyi durdurmaz fakat saçın uzamasına yardımcı olabilir diye düşünüyorum.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi proscar 1/4 , magnezyum, d3k2, demir

Facebook Twitter Instagram