Gönderen Konu: bemix evigen bepanthen  (Okunma sayısı 556 defa)

orientis

• Hero Member
bemix evigen bepanthen
« : 24 Haziran 2021, 00:54:10 »
bu yağları karıştırıp kullanıyorum bugün 4.kullanışım normalde saf zeytinyağı da koyuyordum ama yoğun bi yağ olduğu için deriye nüfus etmesi zor oluyormuş

o yüzden hindistan cevizi yağı tavsiye ettiler saça da faydalıymış onu ekledim
bu sefer sürerken ve yıkarken fazla saçım döküldü

bu yağları 5-6 ay düzenli kullananlar varsa nasıl bi etki aldı?

şu an ben olumlu veya olumsuz bir yorum yapamam daha 1 ay oldu

Armaan

• Hero Member
Ynt: bemix evigen bepanthen
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2021, 01:51:16 »
Geçen konu açtın orada da söyledim o yağlar hiç bir işe yaramaz düzenli kullandım 6 ay üzeri sürerken yıkarken patır patır dökülüyordu saçlarım döküldükleri ile kaldılar. Israrla kullanacam diyorsan bişey diyemem orası ayrı konu leş gibi kokması cabası yaz ayı zaten en ufak terlemede buram buram kokar bemiks. Sabaha kadar bekletiyodum saçlarda bide 1 kaç saat faln değil yatak yastık hep kokar

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2021, 02:53:10 »
Geçen konu açtın orada da söyledim o yağlar hiç bir işe yaramaz düzenli kullandım 6 ay üzeri sürerken yıkarken patır patır dökülüyordu saçlarım döküldükleri ile kaldılar. Israrla kullanacam diyorsan bişey diyemem orası ayrı konu leş gibi kokması cabası yaz ayı zaten en ufak terlemede buram buram kokar bemiks. Sabaha kadar bekletiyodum saçlarda bide 1 kaç saat faln değil yatak yastık hep kokar

bende koku problemi olmuyor hocam

ama ne bileyim kafama bir şeyler sürünce sanki işe yarayacakmış gibi hevesleniyorum boş durmak istemiyorum güvenilir bir losyon da bulamadım düzenli kullanacak

o riskli etkenler için henüz erken diye düşünüyorum.saçımda o denli bir problem yok henüz

sen ne önerirsin benim için fotoğraflarımı da gördün?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2021, 09:12:35 »
En fazla biraz parlatır birazda kalinlastirir ama dökülmeyi durduracagini sanmam
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2021, 15:56:32 »
Ben 6 aydır kullanıyorum.Saç tellerini besliyor gereken yağ ihtiyacını karşılıyor.Dökülmeye faydası yok.Sadece görünümünü güzelleştiriyor.Kalınlık sağlıyor parlatıyor hızlı uzatıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram