Gönderen Konu: Bepanthen+Evigen+Bemiks üçlüsü  (Okunma sayısı 4137 defa)

onurr39

• Full Member
Bepanthen+Evigen+Bemiks üçlüsü
« : 08 Ocak 2021, 16:36:18 »
Merhaba abilerim bu üçlünün biraz faydası olduğunu duydum ve aldım. (sağlık ocağına gidip ücretsiz yazdırabilirsiniz) bunları nasıl kullanacağım?  yada nasıl kullanmalıyım? kullanan varsa yardımcı olabilir mi dermaroller yaptıktan sonra bunları kullanabilirmiyim nasıl kullanacağım tatlı badem yağı ile kullanacağım

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Bepanthen+Evigen+Bemiks üçlüsü
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2021, 16:51:52 »
 Aferim lan  vallaha cok etkisi olur devam devam . İste boyle zararı olmayan ve faydası cok olan tedaviler bulun
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2021, 17:17:47 »
Kardeş onları aylarca kullandım inanki hiç bir faydası yok..kötü kokusu da cabası. Yinede sen bilirsin tabi. İstersen hepsini kırıp şampunana karıştır, istersen 1er tanesini küçük Bi damlalıklı şişede karıştırıp uygula. 1 kaç saat beklet sonra yıka. Çörek otu yağını Bi araştır onu tavsiye edebilirim

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2021, 17:28:15 »
Aferim lan  vallaha cok etkisi olur devam devam . İste boyle zararı olmayan ve faydası cok olan tedaviler bulun
teşekkür ederim abi suan icin yan etkisi olmayan tedavi arastiriyorum fakat elimden anca bu geliyor. yüzüme 1 mm dermaroller uyguluyorum ve yüzüme yaparken şakaklarımada uyguluyorum. biotin 2500mg alıyorum her gün. duşa girerken saçlarıma masaj yapıyorum 2-3 dakika.     ama aklıma birşey takıldı abi babam babannemin kardesine yanı dayısına benziyormuş tıpa tıp yani kelliği dayısından almış. 1 tane abim var 20-21 yaşlarında kel sayılabilir düzeyde oda dayısına cekmis.  4-5 sene önceki fotoğraflarıma baktığımda şakaklarım kapalı gibiymiş. aile geçmişime baktım abi saçlarım ne babama benziyor nede anneme, annemin babasına yani dedeme benziyor saç kıvrımları başlangıcı kulak hizası saç şekli. sanki şakaklarım bi anda böyle oldu dökülme olsa farkederdim diye düşünüyorum. dökülen saçlarımda şuan uzun saçlar günlük 100-150 tane normal diyorlar. o kadarda dökülmüyor ama yinede takıntılıyım bu konuda.
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2021, 17:29:20 »
Kardeş onları aylarca kullandım inanki hiç bir faydası yok..kötü kokusu da cabası. Yinede sen bilirsin tabi. İstersen hepsini kırıp şampunana karıştır, istersen 1er tanesini küçük Bi damlalıklı şişede karıştırıp uygula. 1 kaç saat beklet sonra yıka. Çörek otu yağını Bi araştır onu tavsiye edebilirim
abi şampuana karıştırdığımda etkisi olmaz diye düşünüyorum çünkü saçta kalmıyor hemen yıkıyorsun 2-8 saat saçta bekletin diyorlar
  • Yaşınız 19

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2021, 17:31:08 »
Yaptığın şeyler büyük ihtimal cok bir etki etmicek. Çünkü badem yağı kullanıcaksın. Bepanthen bemix yanlış bilmiyosam zaten b vitaminleri b vitaminini yağda nasıl çözüceksin, çözemezsin imkansız. Evingen de yanlış hatırlamıyosam E vitamini e vitaminini yağda çözülür. Zaten belli başlıları çözülüyo A,D,E,K vitaminleri. O yüzden aga varsa o yağlarla zorla beslenen gözeneklerini kapatıcaksın. İnsanlar yağı genelde yanlış kullanıyo yağ saç dibine değil saça sürülür. Yoksa hava almasını engellersin. O vitaminlerdende sadece e vitamini çözünücek o yüzden bence hiç bir şey yapma. Ama almışsın madem agan yoksa kullan ne diyim ama varsa hiç o yağları kullanma hem de köklerine hiç kullanma. Dediğim gibi yağlar saçın kendisine sürülür köklerine değil.

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2021, 17:34:48 »
Yaptığın şeyler büyük ihtimal cok bir etki etmicek. Çünkü badem yağı kullanıcaksın. Bepanthen bemix yanlış bilmiyosam zaten b vitaminleri b vitaminini yağda nasıl çözüceksin, çözemezsin imkansız. Evingen de yanlış hatırlamıyosam E vitamini e vitaminini yağda çözülür. Zaten belli başlıları çözülüyo A,D,E,K vitaminleri. O yüzden aga varsa o yağlarla zorla beslenen gözeneklerini kapatıcaksın. İnsanlar yağı genelde yanlış kullanıyo yağ saç dibine değil saça sürülür. Yoksa hava almasını engellersin. O vitaminlerdende sadece e vitamini çözünücek o yüzden bence hiç bir şey yapma. Ama almışsın madem agan yoksa kullan ne diyim ama varsa hiç o yağları kullanma hem de köklerine hiç kullanma. Dediğim gibi yağlar saçın kendisine sürülür köklerine değil.

suan genetik dökülmem yok abi üstte anlattığım gibi durum
  • Yaşınız 19

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2021, 17:37:16 »
  Kardes sen kullan sacına sur ben iki yıldır saydıklarını suruyorum  kafaya her turlu kimyasalı vuruyorlar zararı olmayan saf vitamini kullandıgında bos diyorlar  ek tedavi kalsın ne olacak  elbet bir faydası vardır   sacları guclestirdigide kesin .  doktorada git muayeene ol ama ..
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2021, 17:37:58 »
Abi deme kardeşim 20 yaşındayım bende. Dökülen saçtan ziyade nasıl çıktıklarına bak incelerek mi çıkıyolar yoksa aynı kalınlıkta mı doktora gidersen genetik diyebilir ama sırf kan tahlili yaptırmak için git belki tirot veya demir çinko eksiklik çıkıcak git baktır bi

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2021, 17:48:27 »
Abi deme kardeşim 20 yaşındayım bende. Dökülen saçtan ziyade nasıl çıktıklarına bak incelerek mi çıkıyolar yoksa aynı kalınlıkta mı doktora gidersen genetik diyebilir ama sırf kan tahlili yaptırmak için git belki tirot veya demir çinko eksiklik çıkıcak git baktır bi
kan testi yaptirdim kan değerlerim herseyim cok iyi cikti. onun disinda saçlarımda boy farkı var öndeki saçlarım ama kalınlık olarak yine aynı gibi
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2021, 17:50:48 »
  Kardes sen kullan sacına sur ben iki yıldır saydıklarını suruyorum  kafaya her turlu kimyasalı vuruyorlar zararı olmayan saf vitamini kullandıgında bos diyorlar  ek tedavi kalsın ne olacak  elbet bir faydası vardır   sacları guclestirdigide kesin .  doktorada git muayeene ol ama ..
abi doktora gitsem ne olacak yardımcı olmuyor ki. yukarıda durumumu anlattım.   şampuan olarak çok sıkınyı yasiyorum suan sampuanlar sacımı kurutuyor ve sac derimide. sampuan olarak ne onerirsiniz abi kepek yapmıcak saça dolgunluk ve hacim vericek, sac derisini nemli tutucak bir şampuan varmidir :D
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2021, 17:52:11 »
bu üclüyü nasıl kullandın abi bide bilgi verirmisin biraz
  • Yaşınız 19

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2021, 18:02:20 »
bu üclüyü nasıl kullandın abi bide bilgi verirmisin biraz
  yorumlarıma bak okuyun okuyun kardesim diye bir konu actım ona bak
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2021, 18:04:11 »
Uzunluk farkı varsa genetik olabilme imkanı var dediğim gibi yağ olayını bence çıkart kafanda şampuan konusunda bir bilgi veremicem çünkü bu vitaminler ampulden cıkarıldıktan sonra belli bir süreleri var kullanımı için şampuanda nasıl olur bilmiyorum ama çok fazla bel bağlamamanı söylim bu arada minokstan da uzak dur alıcaksan procabil içerikli ürün tercih et ama şuan için bence yanaşma minoksa. Kolay gelsin

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2021, 18:11:16 »
Uzunluk farkı varsa genetik olabilme imkanı var dediğim gibi yağ olayını bence çıkart kafanda şampuan konusunda bir bilgi veremicem çünkü bu vitaminler ampulden cıkarıldıktan sonra belli bir süreleri var kullanımı için şampuanda nasıl olur bilmiyorum ama çok fazla bel bağlamamanı söylim bu arada minokstan da uzak dur alıcaksan procabil içerikli ürün tercih et ama şuan için bence yanaşma minoksa. Kolay gelsin
incelik olarak diger saclarimla ayni gibi herkesin sac onlerinde bebek saclari olur ya öyle yani uzuyor onlarda minik minik tüy gibi değiller
  • Yaşınız 19

Facebook Twitter Instagram