Gönderen Konu: Uyku Felci (Karabasan) ve saç ekimi hakkında?  (Okunma sayısı 649 defa)

LOTR

• Yeni üye
  • *
Uyku Felci (Karabasan) ve saç ekimi hakkında?
« : 04 Mart 2021, 18:57:30 »
Eskiden sırt üstü yatarken veya sırt üstü uzanırken uykuya dalınca çok kez uyku felci yani karabasan gördüm. Bilirsiniz böyle yaratıklar falan saldırıyormuş gibi oluyor yani üstünüze çöküyorlarmış gibi. Bunun bir videosu vardı zaten. Bunu görünce hiç kıpıldayamıyorum ama evdeki sesleri duyabiliyorum ve hııı hıııı gibi sesler çıkararak bağırıyorum yardım istiyorum. Genellikle hep evdekiler uyandırıyodu böyle olunca. Fazla kilomdan mı bilmiyorum ama hep sırt üstü yatınca oluyordu. Sonra artık hep yan yatarak uyuyorum

Şimdi ekimden sonra acaba tam olarak ne kadar süre boyunca sırt üstü yatacağız? Eğer böyle bir olay olursa kendi kendimize uyanabiliyormuyuz(ilk 3 gün şehir dışı otel olayı)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Uyku Felci (Karabasan) ve saç ekimi hakkında?
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2021, 19:32:56 »
 özellikle ilk 72 saat koruyacak  şekilde yat.banada çok olurdu piskolojim bozukken çok yiyip yatınca askerde falan olurdu şimdi binde bir oluyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2021, 20:44:59 »
Bir kere bende de oldu kıpırdayamadım 10 yil oluyor  goblin gibi bir yaratık etlerimi sıkıp uyuz bir şekilde gülüyordu daha da görmedim onu bi yakalarsam varya.. Sabah kalkınca afalladım o neydi amk dedim

LOTR

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2021, 21:01:20 »
Bir kere bende de oldu kıpırdayamadım 10 yil oluyor  goblin gibi bir yaratık etlerimi sıkıp uyuz bir şekilde gülüyordu daha da görmedim onu bi yakalarsam varya.. Sabah kalkınca afalladım o neydi amk dedim

Benim hatırladığım İskeletimsi bir yaratıkdı sanırım :D Herkese farklı yaratıklar geliyor galiba :D

@emekli kel, tamamdır ilk 3 güne özellikle dikkat edeyim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2021, 21:38:35 »
 bana sıkıntı olarak geliyordu her tarafımı bastırıyordu.cin falan olmasında .sırt ustu yatılmamalı dolu mideyle yatılmamalı diyor.gencken çok olurdu bir gecede defalarca olduğu olurdu.stresten oluyor.stresli donemlerde oluyor
« Son Düzenleme: 04 Mart 2021, 21:48:03 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2021, 05:28:57 »
Evet sirt ustu yatmaya tırsıyorum bende astral seyahat olmuştu o zamanda sırt üstü yatmıştım simdi korkuma yatamıyorum daha abuk subuk şeyler oluyordu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2021, 07:46:33 »
 bendede olmuş karabasan ve astral .sırt ustu yatmıcan diyorlar yokta yatmıcan.bilimsel olarak onun bir açıklaması var uyku felcinin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2021, 11:23:12 »
üzerinizde 1 ton yük.. gozlerinizi acarsiniz ama vucudunuz daha uyanmamistir. bagirmak istersiniz bagiramazsiniz, kalkmak istersiniz parmaginizi bile kipirdatamazsiniz.. 3-4 dk icinde gecer ama o gün de berbat olmustur artik..

musallat olunca tirstirici etkisi vardir, sonra da intikam ve katliam duygulariyla dolmanizi saglar:)

İnanmadığım halde kendisi ile iki kere karşılaştım

1 çocukken sünnet olduğum gün (kırmızı pelerini uzun tırnakları ve iğrenç suratını asla unutmam)

2 geçen sene

Çok çirkin pislik bir şey

İşin garibi hala inanmıyorum böyle seylere fiziksel bir durum esnasında halüsinasyon gördüğümü düşünüyorum

Kimsenin yaşamasını istemem

Yaşayan bir insanı da askerde görüp yardımına koşmuştum

Geçensene ise yataktan tşörtüm yırtılarak çıktım

Sadece bir uyarıda bulunmak istedim sünnet olan çocuklarınızı ya da yeni doğan çocukları yalnız bırakmayın gece.

Saç ekimi meselesine gelince saç ektirince olacağını sanmam tetikdesin çünkü uyurken sen en güzeli hiç bunları düşünme psikoloji güçlüdür mesala bunu okuyan bir çok kişi bunu yaşar artık kafaya takarsa olumsuzu düşünmeyin iyi düşünün güzel düşünün.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2021, 14:36:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2021, 04:00:26 »
Evet hintel iyi yorumlamışsın sadece o günü değil 1 2 haftanı alıyor atlatmak bazen sehir hayatından sıkılıyorum filmlere dalıyorum böyle gizem korku istiyorum sırt üstü yatıyorum biseyler olsun diye olmuyor pek fazla o esnada korkusuz kendini kontrol edebilirsen çok sarıyor:)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2021, 08:41:21 »
 bu karabasan aslen lübnanlı araphassan.masterini ingilterede yaptı blackhasan oldu.bana gencken ozellikle askerde olurd binio ustume salıo yuz goremiodum enerji boğuyordu beni tepişemiyordum.bir banamı yuzunu gostermedi.çok geldiği için herhalde arsızlık olmasın diye utandı.sağa sola sallıyor yatağı boyle sanki ileri geri sallıyordu gozlerimi açmıyordum pekte umursamıyordum gidip gene geliyordu gecede çok kez geldiği olurdu.sallamıyordum .şimdi ayda yılda bir oluyor oda eskisi kadar etkili değil.gelince şu turkuyu soleyin gider karabasma iz olur karabasma iz olur  gündüz gelme gece gel gündüz gelme gece gel eller duyar söz olur eller duyar söz olur kim kimi altına alırsa fena olur turkusunu soleyin gider.hadi emekliye git bakalım emekliye deyin.şaka bir yana yazı okumuştum bilimsel kaslar tutmaması falan oyle bişimiş

« Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 08:48:17 Gönderen: emekli kel »

Facebook Twitter Instagram