Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra uyku pozisyonları  (Okunma sayısı 939 defa)

Emré Ayd?n

• Yeni üye
  • *
Saç ekiminden sonra uyku pozisyonları
« : 11 Temmuz 2021, 11:30:32 »
Merhaba arkadaşlar,

Ben saç ekimi yaptıracağım 14.07.2021'de fakat yaptırdıktan sonra zaten doğru düzgün uyuyacağımı felan sanmıyorum ama genel anlamda yaptıran veya bilen arkadaşlardan tavsiye almak isterim, çok dağınık yatan birisiyim bu yüzden biraz korkuyorum ekim yerine birşey oluyor diye bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

mdalmis

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekiminden sonra uyku pozisyonları
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2021, 12:42:13 »
Boyun yastığı al o şekilde yat ( 1 milyoncu diye tabir ettiğimiz yerlerde bulabilirsin veya internetten sipariş edebilirsin kaç güne geliceğine dikkat et ama ) . Boyun yastığı Sağa sola dönmeni engeller. Ellerimi kesin kafama götürürüm diyosanda beline bişey bağla  ellerini içine uzatıp uyu . Bir nevi mumya gibi :) Şimdiden ekimin hayırlı olsun .
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2021, 12:52:16 »
Ucuz boyun yastığı alma boşuna. Hele şişirilenlerden hiç alma. Normal yastık formunda olanlardan, içi dolgun bir şey olabilir illa boyun yastığı diyorsan.

Ben büyük bir havluyu rulo yapıp yattığı m genellikle. Kanepeyi açmadan, açıktaki dier tarafıma da sandalye yaslamıştım.

Arkadaşın beline bağladığn bir şeyin içine sok ellerini fikri gayet mantıklı. Ben ekim yaptırdığımda havalar serin olduğu için uzun kolllu gömleğin kol düğme deliklerinden eşofmanın bel ipini geçirip bağlıyordum. Kollarım biraz oyanatabilecek kadar serbest ama kafaya götürebilecek kadar kısıtlanmış oluyordu. Tabi şimdi havalar sıcak, uzun kollu giymek zor.

İlk günler terlememeye dikkat et. Bol bol su iç. 3-4 litreler olsun.

Yatma kısmına alışıor insan hiç dert etme.

Qur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2021, 13:39:07 »
Vertekse ekim yapılmayacaksa direkt donör bölge üstüne uyuyabilirsin. Beynini şartlandırdığın için kafaya dokunma veya uyurken yön değiştirme gibi durumlarla karşılaşmazsın kolay kolay. Ben hiçbir şey kullanmadan sıkıntısız bir şekilde atlatmıştım. Ama garanti olsun dersen, arkadaşlar fikir vermiş. Onları uygulayabilirsin.

Facebook Twitter Instagram