Gönderen Konu: altermed panthenol sprey saç derisi kuruluğu için kullanılırmı ?  (Okunma sayısı 542 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
altermed panthenol spreyi saç ekimi yaptıranlar  kafa derisindeki kabuklanmalar için kullanıyor sanırım  ürünün satış yapılan sitelerinde bazı yorumlarda saç derisi kuruluğu için kullanılıyor diye yazamışlar bende  burada kullanan vardır diye düşündüm  ve fikrilerini almak istedim  saç derim son 2- 3 aydır çok kuru ve kepekli  hatta sakallarımda da kuruluk ve döküntü oluyor bende aslında sd var ama yağlanma oluyordu şimdi yağlanma yok kuruma oluyor tam tersi oldu yani vichy dercos, ketoral  ,sebamed  ,sedolin , ducray kullandım bir sonuç alamadım  bunların içlerinde en iyi ducray elution şampuan iyi geliyordu galiba tekrar ona dönüş yapıcam  bu gidişle  birde dove hindistancevizli şampuanı kullanan varmı kuru saçlara iyi gelebilir diye düşünüyorum yorumlarda  herkes beğenmiş    kullananlar  varsa yorumlarını merak ediyorum sanırım birde  kireçli şebeke suları dahada kötü yaptı  saç derimi .

titanic5

• Hero Member
Kabuk dökümü sürecinde Altermed Panthenol nasıl bir tercih sizce?

Facebook Twitter Instagram