Gönderen Konu: Xpecia cilt kuruluğu nefes darlığı  (Okunma sayısı 5989 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Xpecia cilt kuruluğu nefes darlığı
« : 24 Kasım 2020, 19:21:40 »
Daha önce böyle bir sorunum yoktu fakat 4 gündür ellerimde kuruluk ve affedersiniz popo yanaklarında kaşıntı var.Ben bu etkileri roccutane kullandığımda görmüştüm sadece.İçerisideki maddeleri analiz edecek birisi varmı? Hangi vitamin yapıyor olabilir? Karacığeri yormak böyle bir etki yaparmı? Tableti 1e düşürdüm.Yinede devam ediyor.Spor performansımda düştü nefes darlığı oluyor ve cinsellik aklıma gelmiyor.Antidepresan olarak prozacta kullanıyorum.Dediğim gibi xpeciayanın kutu bitimine yakın böyle etkiler görmeye başladım.

rodok

• Full Member
Ynt: Xpecia cilt kuruluğu nefes darlığı
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2020, 20:16:28 »
Daha önce böyle bir sorunum yoktu fakat 4 gündür ellerimde kuruluk ve affedersiniz popo yanaklarında kaşıntı var.Ben bu etkileri roccutane kullandığımda görmüştüm sadece.İçerisideki maddeleri analiz edecek birisi varmı? Hangi vitamin yapıyor olabilir? Karacığeri yormak böyle bir etki yaparmı? Tableti 1e düşürdüm.Yinede devam ediyor.Spor performansımda düştü nefes darlığı oluyor ve cinsellik aklıma gelmiyor.Antidepresan olarak prozacta kullanıyorum.Dediğim gibi xpeciayanın kutu bitimine yakın böyle etkiler görmeye başladım.

Nefes darlığı bende de oldu ya spor yapmamama rağmen hissedilir derecede. Cinsellik yan etkisini de hissettim ama ağır değil yani biraz baskılanmasını istiyodum zaten iyi oldu, okuduğuma göre içeriğindeki soya izoflavonları sebep oluyormuş.Kuruluk bence mevsim geçişinden olabilir ama emin değilim.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2020, 22:48:04 »
Dusuk dht kuruluk yapabiliyormus bende yeni ogrendim. Finasteride kullaniyorum kuruluk yapmisti ilk zamanlar fakat xpecia da gormedim
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

ENO7

• Full Member
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2020, 23:07:31 »
Arkadaşlar bu şekil ilaçlar içilmez FDA guvenmeyin insanlar üzerinde yan etkisi söylenenlerin kat kat üstüdür  saç ekim merkezleri ekimden önce ve ya sonra tavsiye ederler  onlarında işine geliyor  tekrar diyorum bu ilacı içmeyin 10 insan üzerinde 9 na yan etkisi eden bir ilaçtan medet ummayalım

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2020, 23:57:00 »
Arkadaşlar bu şekil ilaçlar içilmez FDA guvenmeyin insanlar üzerinde yan etkisi söylenenlerin kat kat üstüdür  saç ekim merkezleri ekimden önce ve ya sonra tavsiye ederler  onlarında işine geliyor  tekrar diyorum bu ilacı içmeyin 10 insan üzerinde 9 na yan etkisi eden bir ilaçtan medet ummayalım

Xpecia'nın bu kadar yan etkisi yok hocam, yanlışınız var. Propecia ile karıştırıyor olmayasınız.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2020, 00:09:13 »
Başka tedavi yöntemi varsa söyler misiniz?
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2020, 01:41:31 »

Teşekkürler bilgilendirme için 10 insandan 9nfa yan etki olduğuna dair bir belge varsa paylasirsaniz seviniriz.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2020, 02:08:04 »
Nefes darlığı bende de oldu ya spor yapmamama rağmen hissedilir derecede. Cinsellik yan etkisini de hissettim ama ağır değil yani biraz baskılanmasını istiyodum zaten iyi oldu, okuduğuma göre içeriğindeki soya izoflavonları sebep oluyormuş.Kuruluk bence mevsim geçişinden olabilir ama emin değilim.

Anladım.Yalnız hissetmediğime sevindim.Umarım ilerlemezde geçici yan etkidir.Hadi kuruluğu geçirebilirimde nefes darlığı sıkıntı.Bende okumuştum soya izoflavonları cinselliği azaltıyor.Teşekkürler.Şimdilik geçene dek 1 tablet devam edicem.Ne güzel işede yarıyordu.Bu iyi olmadı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2020, 02:09:38 »
Dusuk dht kuruluk yapabiliyormus bende yeni ogrendim. Finasteride kullaniyorum kuruluk yapmisti ilk zamanlar fakat xpecia da gormedim

Hımm anladım hocam.Bende sizden öğrendim valla.Hadi dhtyi çok iyi baskılıyor desem sanmıyorum o kadarda.Ama içine dutasterid karıştırıyorlarsa bilemiycem.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2020, 02:10:21 »

Ama işe yarıyor.Yani hiç birşey kullanmasak bu sefer saçlardan olcaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2020, 02:13:06 »
Xpecia'nın bu kadar yan etkisi yok hocam, yanlışınız var. Propecia ile karıştırıyor olmayasınız.

Hocam valla inanırmısınız bilmiyorum ama xpeciada masum değil.İçeriğiyle oynanmış büyük ihtimal.Çünkü etkisini hızlı ve çabuk gösteriyor bunun yanında yan etkiside aynı oranda oluyor.Hani finansterid içilir ama 6 ayda etki gözlemlenir ya ha işte xpeciada ne varsa 1 ayda anlaşılıyor.Hemen daha ilk günden menide sıvılaşma yaptı.Ben finansterid de değil direk dutasterid atıyorlar diyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2020, 06:17:07 »
Ama işe yarıyor.Yani hiç birşey kullanmasak bu sefer saçlardan olcaz.

Xpecia tek başına dökülmeyi durdurur mu sence? Saçları korumak için yeterli mi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2020, 16:18:21 »
Hocam valla inanırmısınız bilmiyorum ama xpeciada masum değil.İçeriğiyle oynanmış büyük ihtimal.Çünkü etkisini hızlı ve çabuk gösteriyor bunun yanında yan etkiside aynı oranda oluyor.Hani finansterid içilir ama 6 ayda etki gözlemlenir ya ha işte xpeciada ne varsa 1 ayda anlaşılıyor.Hemen daha ilk günden menide sıvılaşma yaptı.Ben finansterid de değil direk dutasterid atıyorlar diyorum.

Bende de ilk 2 hafta içinde aynı belirti olmuştu ama zamanla geçti. Saça etkisi olmadı gibi ama bakalım, ben de 2 aydır kullanıyorum. 3. aya doğru gidiyorum, henüz etkisini göremedim, gördüysem de çok az olduğu için anlamadım demek ki.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Kasım 2020, 16:20:49 »
Alerji durumu bu demekki sende alerji yapıyor
Global Moderator

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Kasım 2020, 19:06:21 »
Alerji durumu bu demekki sende alerji yapıyor

Daha önceden vitamin hapları ve saw palmetto içeren ürünler kullandım.Fakat böyle birşey yaşamadım.İçerisindeki sadece soya izoflavonu ilk kez deniyorum.Yinede alerjikmi?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram