Gönderen Konu: Asuman Hanım ön çizgiyi belirledi artık karar aşaması :)  (Okunma sayısı 1449 defa)

Bogos

• Jr. Member
  • **
Merhaba değerli forum üyeleri yaklaşık 1 yıldan fazladır forumu takip ediyorum ve birçok konuda sayenizde bilgi sahibi oldum. Fotoğraflarımı gönderdiğim ve yüzyüze görüştüğüm ekimciler oldu bunlardan sadece HAİROFİSTANBUL ekime uygun olmadığımı söyledi. Asuman Hanım ile yaptığım yüzyüze görüşmede ise ekimden iyi bir sonuç alınabileceğini söyledi ve bir ön hat belirledi. Önden arkaya doğru bir ekim planlarız önler sık arkalar biraz seyrek olur dedi. Tarih olarak aslında yakın zamanda olsa hemen yaptıracaktım ancak Nisan 20den sonra boş olduğunu söyledi ee malum yaz geliyorum Deniz, güneş vb  durumlar olumsuz etkiler diye kararsız kaldım ve sizlerin de görüşlerini önemsiyorum.
Ekimden sonra ne kadar sürede denize girilip , güneşte rahatça durulabilir.
Finans gibi ek takviyeleri kullanmayı düşünmüyorum bunlar sonuçu olumsuz etkiler mi?

Bogos

• Jr. Member
  • **
Ynt: Asuman Hanım ön çizgiyi belirledi artık karar aşaması :)
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2021, 14:54:11 »
ön çizgi

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2021, 14:55:29 »
donörün durumu

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2021, 14:56:33 »
tepeden görüntü özelikle ön bölgede zayıf saçlar mevcut

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2021, 14:58:26 »
buda kısa hali

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2021, 16:18:41 »
Alan çok geniş umarım güzel bir seyler çıkar hayırlı olsun yan şakaklara ekim yapılmasa iyi olur alan geniş oraya harcanan greftler ile daha sık bir ekim olur geriye doğru bence
Global Moderator

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2021, 16:27:38 »
Teşekkürler Hintel ben çizim yaparken müdahalede bulunmadım ancak Asuman Hanım daha doğal bir görünüm olması için şakaklarada 100er greft ekeriz çünkü şakaklarda içe doğru açılma var dedi .

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2021, 16:28:51 »
yan şakakların görünümünü de ekliyorum

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2021, 18:01:23 »
herkes kışın saç ektirmeye çalışıyor ama yazın saç ektirenlerin sonuçları daha güzel oluyor çok ilginç benim çevremde yazın ne kadar saç ektiren adam varsa saçları güzel oldu tam tersi kışın ektiren 2 tane arkadaşımın saçı çıkmadı.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2021, 21:59:31 »
Yerinizde olsam sakak ekimini eş geçer daha mantıklı bir ön cizgi isterdim Asuman hanimdan
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2021, 22:37:15 »
Hocam açılma benimki gibi biraz vertex' inde altına doğru inmiş, donör çok iyi sayılmaz, sayı olarak heralde 4.500 civarı greft ekilir, vertexe Ekim yaptırmayın bence ve vertex ekimini 2. Plana atın, bu şekilde ön orta daha sık olur, ve ileride sakal destekli vertex ekimi yapılabilir, ön çizgiyi galiba mantıklı olarak biraz geriden almış Asuman hanım, daha zaman çok, ama şimdiden bol şans dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 15 Mart 2021, 00:22:23 »
Saçsız adamın laneti senin ekiminide en başından beri takipteyim hemen hemen aynı açıklığa sahibiz bence güzel sonuçlanmış ekimin revizede oturursa artık saçlarınla mutlu bir şekilde yaşarsın :)  Finans kullandın sanırım olumsuz bir etkisi oldumu

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #12 : 15 Mart 2021, 10:52:16 »
Saçsız adamın laneti senin ekiminide en başından beri takipteyim hemen hemen aynı açıklığa sahibiz bence güzel sonuçlanmış ekimin revizede oturursa artık saçlarınla mutlu bir şekilde yaşarsın :)  Finans kullandın sanırım olumsuz bir etkisi oldumu

Olumsuz etkisi menide sıvılaşma olmuştu, ama zamanla normale dönüyor oda, ama tabi herkeste farklı etkiler yapıyor.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Mart 2021, 19:53:00 »
Şakaklara ekilecek 200 grefti tepe bölgeye ekmesini isterdim.Aslolan kafanın ön-orta ve tepe bölgesidir bana göre.Görünüşe bakılırsa Asuman Hanım hemen hemen 1 ay sonraya randevu veriyor.Şehir dışından gelecekleri havaalanında karşılayıp otele falan götürdükleri ekipleri var mı Asuman Hair... merkezinin?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Mart 2021, 09:14:13 »
Şakaklara ekilecek 200 grefti tepe bölgeye ekmesini isterdim.Aslolan kafanın ön-orta ve tepe bölgesidir bana göre.Görünüşe bakılırsa Asuman Hanım hemen hemen 1 ay sonraya randevu veriyor.Şehir dışından gelecekleri havaalanında karşılayıp otele falan götürdükleri ekipleri var mı Asuman Hair... merkezinin?

Bildiğim kadarıyla kurtköyde kendisi . Sabihaya inersen 3 dk da oteline kendin gidebilirsin . ( eğer hizmetleri yoksa bile )
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram